aplikacia horoskop tarot sk
veľký horoskop August 2021 Blíženci

Mesačný Horoskop Blíženci

August 2021

Niekedy sa vám zdá, že v živote nemáte na výber. Veľa veci vo vašom živote, ktoré sa dejú, však ovplyvňuje aj vaše myslenie. Práve v tomto mesiaci je ideálna príležitosť na to, aby ste samého seba učili premýšľať pozitívnejšie. Vyhýbajte sa takým veciam, ku ktorým sa budete musieť počas tohto mesiaca zaviazať. Horoskop upozorňuje hlavne na nové pôžičky, alebo finančné záväzky, ktoré by vám v budúcnosti mohli spôsobovať vrásky na čele. Dlhodobé plánovanie bude v tomto mesiaci veľmi dôležité. Skôr, ako niečo urobíte myslíte na to, aký efekt budú mať vaše rozhodnutia na vašu budúcnosť. Niekedy vám isté veci bránia v tom, aby ste žili svoj život naplno. V tomto mesiaci budete mať možnosť uvedomiť si, čo vás presne spútavá, a budete mať možnosť žiť slobodnejšie. Pokúste sa trocha oslobodiť od množstva povinností a naučte sa žiť v menšom strese.

Láska a vzťahy: Ak máte o lásku vášho partnera skutočne záujem dlhodobo, skúste ho uistiť o tom, že je pre vás ten jediný. Venujte mu dostatok pozornosti, lichôtok a vyhnite sa flirtovaniu s inými. Môže vás totiž tento mesiac platonicky očariť niekto, koho už dlhšie poznáte. No neskončilo by to dobre. Ak ste nezadaný, je najvyšší čas pohnúť sa vpred. Musíte už konečne zabudnúť na svoju minulosť a oslobodiť sa od každého, kto vám počas minulosti ublížil. Aj keď si to možno neuvedomujete, minulé rozhodonutia ešte stále ovládajú vašu prítomnosť. Očistenie vašej energie od minulosti je teraz tým najdôležitejším krokom. Mesačný horoskop dáva dôraz na vašu vnútornú očistu, ktorú dosiahnete pozitívnym pohľadom na svet a životom v prítomnosti. Ak sa nenaučíte odpúšťať, nikdy nebudete slobodný. V tomto mesiaci nájdite viac pochopenia pre svoju rodinu a venujte im dostatok lásky. Minulosť vás niekedy dobieha a vy sa trápite nad tým, ako ste zradili jedného z vaších priateľov. Už to nezmeníte a je čas pohnúť sa ďalej tak, ako to urobil on.

Zdravie: V tomto mesiaci budete mať silnú telesnú schránku. Ak sa objavia problémy s chrbticou pouvažujte o zmene životosprávy. Je najvyšší čas zaujímať sa o pozitívne účinky jogy a pilates. Chrbtica vás môže potrápiť hlavne v druhej polovici mesiaca. Môžete si bez výčitiek dopriať kvalitnú masáž, ktorá osvieži aj vašu psychiku a dokonale si oddýchnete. Ak už dlhú dobu bojujete s problémami, neodkladajte viac návštevu odborníka. Do svojho jedálnička zaraďte tento mesiac orechy a zeleninu, ktorá obsahuje veľké množstvo vitamínu C. Doprajte si tiež dlhé prechádzky do prírody.

Práca a peniaze: Tento mesiac sa oprite o svoje vnútorné pocity, ale nenasledujte svoje impulzívne správanie. V práci vás nečakajú žiadne prevratné novinky, no musite si dobre zvážiť ako odpoviete na dôležité pracovné maily. Sústreďte sa na svoje odpovede a ak niečo neviete obráťte sa na niekoho, kto vám poradí. Niektorí vaši kolegovia majú problém s vašou osobnosťou. Je to však len ich problém a vy by ste sa týmto nemali vôbec zaťažovať. Pracujte tak ako doteraz a vy budete tým, kto bude za prácu odmenený.

Veríme, že sa vám Horoskop August 2021 Blíženci páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Blíženci , počas mesiaca August 2021. Zdieľajte váš Horoskop August 2021 Blíženci so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Blíženci vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Mesačný Horoskop August 2021 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop August 2021 Blíženci