veľký horoskop August 2020 Blíženci

Mesačný Horoskop Blíženci

August 2020

Venuša sa počas tohto mesiaca prejaví vo vašom znamení veľmi silno a preto sa môžete pripraviť na väčšie emocionálne ovplyvnenie vašej osobnosti. Venuša bude mať vplyv nie len na vaše emócie, ale aj na váš vzťah k financiám. Táto planéta otvára v každom kus ženskej stránky a práve preto budete na opačné pohlavie pôsobiť nesmierne žensky. Venuša vám dodá do života krásu nie len vonkajšiu, ale aj tú vnútornú. Máte možnosť silne zapôsobiť nie len na vaše náhodné okolie, ale aj na tých, ktorí tvoria súčasť vašej rodiny. Počas mesiaca získate potešenie zo všetkého, čo budete robiť a Venuša vám tiež dopomôže nájsť stratenú radosť zo života. Je potrebné si pamätať, že začiatok je tá najpodstatnejšia časť každej dlhej cesty. Dívajte sa vpred a nevzdávajte sa.

Láska a vzťahy: Ak prevezmete iniciatívu vo vzťahu a v tomto mesiaci pozvete častejšie partnera na skvelú večeru, ktorú uvaríte, bude z toho nadšený a vaša snaha bude ocenená. Nemyslíte si, že je váš partner samozrejmosťou o ktorú sa už nemusíte snažiť. Ak ste nezadaný, zabudnite na krátkodobé a neuvážené romániky. Nepomôže vám to ku šťastiu. Práve naopak, prinesie vám to viac osamelých nocí. Niekto z rodiny vás pozve na príjemnú návštevu. Neodkladajte to a venujte sa počas tohto mesiaca aj svojej rodine. V tomto mesiaci vám môže ublížiť niektorí z vašich priateľov. Je načase odstrihnúť ho z vášho života. Nebude to pre vás až taká veľká strata.

Zdravie: Nenechajte sa v tomto mesiaci psychicky prevalcovať a svoje osobné problémy skúste hodiť za hlavu. Znie to možno nereálne, no ak sa budete trápiť všetkými problémami, môže sa dostaviť skutočný psychický problém. Ak sa vám to podarí prekonať, po tomto období nastanú dni, ktoré vám ukážu, koľko energie sa vo vašom tele skrýva. Doženiete všetko potrebné a vaše zdravotné problémy sa obrátia k pozitívu. Tento mesiac budete potrebovať hlavne dostatok pohybu, fyzickej aktivity, zdravého jedla a z času na čas si doprajte zdravé smoothie alebo čerstvé zeleninové šťavy. Pitný režim je pre vás tiež nesmierne dôležitý.

Práca a peniaze: V tomto mesiaci musíte zľaviť z vaších nárokov v práci. Neklaďte si toho na plecia viac, ako unesiete. Mohlo by sa stať, že sa zavalíte prácou, ktorá sa vám následne bude kopiť a nebudete mať čas na dokončovanie úloh. V práci si dávajte pozor na jedného z kolegov, ktorý vám váš úspech nepraje a závidí vám. Mohlo by sa stať, že by vás chcel podraziť.

Veríme, že sa vám Horoskop August 2020 Blíženci páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Blíženci , počas mesiaca August 2020. Zdieľajte váš Horoskop August 2020 Blíženci so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Blíženci vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Mesačný Horoskop August 2020 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop August 2020 Blíženci