veľký horoskop Október 2020 Blíženci

Mesačný Horoskop Blíženci

Október 2020

Tento mesiac pre vás pod vplyvom mesiaca znamená pritiehnutie úspechu a nárast zdravého sebavedomia. Vaše ciele sa budú meniť veľkou rýchlosťou v pozitívnom smere. Je načase ujasniť si svoje priority. Začiatok mesiaca bude však pre vás komplikovanejší z hľadiska vzťahov v rodine. Možno vás niekto osloví s prosbou o menšiu finančnú pomoc. Ak môžete neodmietnite. Aj keď sa tento mesiac môže stať, že budete zavalený úlohami, je to len dočasné a čoskoro sa vám vyčistí stôl aj myseľ. V druhej polovici mesiaca pocítite obrovskú dávku energie, ktorá vám priensie už spomínaný úspech.

Láska a vzťahy: Ak si upracete vo vašom vzťahu, budete sa aj vy cítiť slobodnejšie. Nezabúdajte na to, že musíte spoločne prekonávať každú hádku. Zabudnite na tichú domácnosť a radšej sa o problémoch konštruktívne rozprávajte. Posilní to váš vzťah, aj keď to na začiatku možno nepôjde podľa vaších predstáv. V druhej polovici mesiaca sa venujte viac sebe. Ak ste nezadaný, nie je vhodné obzerať sa po partneroch s ktorými nemá budúcnosť žiaden zmysel. Zabudnite na zadaných, s ktorými by vám ostali iba oči pre plač. Rodina už dlho čaká na vašu návštevu. Vezmite so sebou dobrý dezert a choďte si na chvíľu oddýchnuť k svojej rodine. Veľmi sa potešia vašej prítomnosti. Počas tohto mesiaca sa vyhnite radeniu v oblasti vzťahov. Váš dobrý priateľ, ktorý aktuálne rieši tento problém by mohol mať pocit, že mu neradite úprimne.

Zdravie: V tomto mesiaci nebude múdre, ak sa rozhodnete ignorovať zdravotný problém, ktorý sa vyskytne, podľa astrologickej predpovede, hlavne v druhej polovici mesiaca. Neberte na ľahkú váhu tiež žiadne anomálie, ktoré sa objavia na vašom tele. Venujte zvýšenú pozornosť pravidelnej kontrole vášho tela, ak narazíte na nepríjemné problémy, okamžite ich konzultujte s odborníkom. Najlepším rozhodnutím počas tohto mesiaca bude, ak sa rozhodnete eliminovať vaše problémy ešte v ich zárodku. Práve preto je aktuálny mesiac veľmi dobrým obdobím na všetky potrebné preventívne prehliadky, ktoré ešte nemáte počas tohto roka splnené. Týka sa to hlavne ľudí, ktorí trpia chronickými ochoreniami, ako sú cukrovka, bolesti hlavy, zvýšený krvný tlak alebo srdcové problémy.

Práca a peniaze: Tento mesiac si dávajte pozor na online komunikáciu. Ak nevhodne zareagujte na dôležitý email môžete na to doplatiť. Tiež nedávajte žiadne pracovné fotky na sociálne siete, nikdy neviete, komu by sa vaša fotka mohla hodiť, aby vás vystrnadil z vášho doterajšieho pracovného miesta. Vaše pracovné nasadenie môže obťažovať niektorého z vaších kolegov. Nenechajte sa však nikym ovplyvniť a naďalej pracujte s dávkou nasadenia a kreativity.

Veríme, že sa vám Horoskop Október 2020 Blíženci páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Blíženci , počas mesiaca Október 2020. Zdieľajte váš Horoskop Október 2020 Blíženci so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Blíženci vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Mesačný Horoskop Október 2020 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop Október 2020 Blíženci