Lev: Horoskop na Zajtra

štvrtok 18.08.2022

Skúste sa viac venovať potrebám členov vašej rodiny. Môžete tak zistiť, že niekto skutočne potrebuje vašu radu. Raďte od srdca. Vďaka dobrotivej energii Venuše ste skvelým človekom, ktorý má ostatným čo ponúknuť. Uvedomujte si vašu hodnotu. Vaša pomoc ostatným sa vám stonásobne vráti. Svoj voľný čas venujte svojim priateľom.

Láska a vzťahy: Pokiaľ sa vám všetko rúca, uvedomte si, že ani vy nie ste dokonalý. Chce to viac partnerskej tolerancie. Načúvanie a pochopenie pocitov toho druhého vedie k hlbšiemu pocitu lásky a k búraniu pomyselných mostov. Ak ste bez partnera sústreďte sa na svoje inštinkty. Neuberajte zo svojich nárokov, ale nežite v rozprávke.

Zdravie: Nechajte pohárik na pokoji. Venujte sa viac svojej rodine a polovičke. Vaša psychika to skutočne potrebuje.

Práca a peniaze: Nemajte strach o svoje financie. Aj keď teraz nieje situácia najlepšie, postupne sa vylepší a upokojí. Vaše úspechy sú na ceste k vám, alebo už na vás čakajú.

Tip na Zajtra: Viete ako privolať do života zázrak? Dajte do svojích snov aspoň toľko energie, ako dávate do svojich obáv a strachu.


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Veríme, že sa vám Horoskop na Zajtra Lev páčil... Neváhate a prečítajte si taktiež zadarmo váš aktuálny Horoskop na Dnes Lev, alebo odkryte tajomstvá Týždenného Horoskopu Lev. Zdieľajte Horoskop na zajtra s vašími priateľmi a ponúknite im možnosť spoznať osobný horoskop, nie len pre znamenie Lev.


Zajtrajší Horoskop pre všetky znamenia zverokruhu:

Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu majiteľa je zakázané.