Blíženci: Týždenný Horoskop

17.01.2022 - 23.01.2022

Je vo vašom živote skutočne ten správny čas na zmenu? Hviezdy vám radia, že malé zmeny vo vašom živote prinesú potebnú harmóniu a pocit naplnenia. Na veľké zmeny však ešte nie ste prirpavený a tak sa uspokojte skôr iba s malými krokmi vpred. Počas tohto týždňa sa nechajte sprevádzať svojou silnou intuíciou. Bude vám dobrým radcom. Nekonajte unáhlene a premýšľajte pred tým, než podniknete dôležité rozhodnutia.

Láska a vzťahy: Vaše sústredenie v tomto období by malo byť zamerané hlavne na seba samého, a na svoju spokojnosť, a taktiež na oblasť vášho duševného zdravia. Láska k sebe samému vám otvorí nové dvere k šťastiu takej intenzity, ktorú ste doteraz necítili. Šťastie je podmienené hlavne vaším vlastným pocitom spokojnosti. Ak hľadáte partnera, nepúšťajte sa do žiadnych nepremyslených románikov.

Zdravie: Vaše názory môžu byť pre ostatných inšpiráciou. Jedodnucho predstavte vaše nápady ostatným a nebojte sa úspechu. Ste človek, ktorý sa dobre orientuje aj v oblasti financií, a preto môžete ostatným dobre poradiť.

Práca a peniaze: Dostanete zaujímavú ponuku na rýchly zárobok. Ak máte záujem o zvýšenie platu budete najprv musieť preukázať svoju lojálnosť a pracovitosť. S vašimi požiadavkami ešte počkajte.


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Blíženci páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Blíženci, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Blíženci. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Blíženci s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre všetky znamenia zverokruhu:


Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu majiteľa je zakázané.