veľký horoskop November 2020 škorpión

Mesačný Horoskop Škorpión

November 2020

V tomto mesiaci buďte pripravený ukázať hlavne sebe, čo vás skutočne baví. Aj keď to môže byť niekedy vyčerpávajúce skombinovať povinnosti so zábavou, tento mesiac si budete musieť svoj čas rozvrhnúť. Ak chcete udržať svoje psychické zdravie vo vitálnej kondícii je v tomto mesiaci nevyhnutné dodržiavať pravidelný aktívny oddych. Ak sa vám počas mesiaca nakopia nejaké pracovné, alebo osobnostné výzvy s touto energiou, načerpanou z prírody a pohybu, zvládnete všetko jedodcuhšie s dávkou hravosti. Stretnete dokonca aj ľudí, ktorí budú vás a vašu energiu potajomky obdivovať.

Láska a vzťahy: Môže sa objaviť niekto, kto bude chcieť narušiť pohodu vo vašom vzťahu s partnerom. Nenechajte nikoho vstúpiť medzi vás. Môže to byť niekto, kto očarí vás, či vášho partnera, alebo len niekto, kto si užíva ohováranie vašej osoby. Ak nastanú problémy vydiskutujte si s partnerom pravdu. Nezadaní spoznajú v tomto období zaujímavú osobu. Snažte sa ju však spoznať bližšie pred tým, ako s ňou stratíte hlavu. V prvej polovici mesiaca nezabúdajte navštíviť vašu rodinu. Niekto netrpezlivo čaká na vašu prítomnosť. Počas tohto mesiaca si strážte skutočných priateľov. Ak na nich nebudete mať čas aspoň im sem-tam zavolajte.

Zdravie: V tomto mesiaci si dávajte pozor hlavne na cestách. Opatrnosť bude potrebná pri každej vašej činnosti. Nenechajte sa rozptyľovať pri prechádzaní cez cestu, ani pri šoférovaní. V druhej polovici mesiaca si dávajte pozor na veľké pracovné zaťaženie, ktoré by vám mohlo zvýšiť stres a privodiť dokonca silné bolesti hlavy. Počas posledného týždňa v mesiaci sa snažte čo najviac odpočívať.

Práca a peniaze: Kde sa zatvárajú jedny dvere, tie ďalšie sú otvorené dokorán. Nebojte sa toho, a porozhliadnite sa okolo po nových pracovných príležitostiach. Ak sa dobre rozhodnete, môže to pre vás a vašu rodinu znamenať dôležitý moment. Nová pracovná príležitosť vám prinesie množstvo nových informácii a otvorí vám dvere poznania. Zo začiatku sa budete musieť viac sústrediť na prácu a podať skutočne vysoký výkon. S postupom času si však na prácu zvyknete a dokonale sa vám zorganizuje čas okolo. Vaši kolegovia nie sú voči vám natoľko úprimní ako si predstavujete. Zamerajte sa viac na seba a už prestaňte svoje súkromie riešiť v práci.

Veríme, že sa vám Horoskop November 2020 Škorpión páčil. Spoznajte taktiež Horoskop na Dnes Škorpión, alebo odhaľte tajomstvá, ktoré vám prináša Horoskop na Tento Týždeň Škorpión, počas mesiaca November 2020. Zdieľajte kompletný Horoskop November 2020 Škorpión so svojími priateľmi a podeľte sa s nimi o vašu aktuálnu astrologickú predpoveď.


Mesačný Horoskop November 2020 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop November 2020 Škorpión