aplikacia horoskop tarot sk
veľký horoskop Júl 2021 škorpión

Mesačný Horoskop Škorpión

Júl 2021

Počas tohto mesiaca budete len vy rozhodovať o tom, ako robiť veci preto, aby ste dosiahli to, čo chcete. Ak ste sa doteraz báli urobiť nejaké dôležité rozhodnutie, tak tento mesiac je na to ideálny. Musíte sa tiež oslobodiť od kontroly vašich krokov od ostatných. Potrebujete pocítiť viac slobody vo vašom živote a to hlavne z pohľadu slobodného rozhodovania o bežných veciach. Pod lunárnym vplyvom budete tiež počas mesiaca pôsobiť atraktívnejšie a charizmatickejšie než po minulé obdobie. Preto je tento mesiac vhodný na prezentovanie všetkého, čo vám môže dopomôcť k väčšej pohode v živote. Budete mať dar presvedčivosti.

Láska a vzťahy: Nenechajte sa vtiahnúť do nepremysleného románika, ktorý by mohol mať za následok krach vášho vzťahu. Mohlo by vás to sklamať a vniesť do pocitov samoty. Radšej sa zamerajte viac na svojho partnera, ktorý potrebuje cítiť vašu lásku. Pre tých, ktorý stále hľadajú partnera je nutné, aby si uvedomili, že doteraz nehľadali na správnom mieste. Máte viac možností, než sa na prvý pohľad zdá. Počúvjte pozorne rady iných, ktorí sa snažia obohatiť váš život nápadmi, nad ktorými by ste v inom prípade neuvažovali. Objavte čaro spoznávania nových miest a aj športu, pri ktorom môžete stretnúť zaujímavých ľudí. V rodinnom živote platí, že by ste sa mali správať tak, ako by ste chceli, aby sa ostatní členovia rodiny správali k vám. Nezabúdajte, že sa učíme celý život a že pochopenia v živote nikdy nieje dosť. Chápte emócie a potreby ostatných, aby boli pochopené aj tie vaše. V tomto mesiaci si dávajte pozor na vašu vlastnú faloš. Voči priateľom konajte vždy čestne a vyhnite sa ohováraniu, či podrazom.

Zdravie: V tomto mesiaci sa venujte viac zdraviu členov vašej rodiny. Ak máte zvieratá, tak v tomto mesiaci venujte zvýšenú pozornosť práve im. Zviera vo vašej domácnosti má zdravotný problém, ktorý už dlhodobejšie ignorujete a preto je nutná pravidelná návšteva lekára. Ak ste si doteraz na to nevedeli nájsť čas, je práve tá správna doba urobiť tak. Uistite sa, že má vaše zviera všetky potrebné očkovania a podobne. Váš zdravotný stav sa v tomto mesiaci výrazne nezmení a preto sa budete mať čas venovať ostatným členom vašej rodiny. Ak vám ochorie dieťa nepodceňujte to a choďte s ním k odborníkovi.

Práca a peniaze: Tento mesiac si dávajte pozor na online komunikáciu. Ak nevhodne zareagujte na dôležitý email môžete na to doplatiť. Tiež nedávajte žiadne pracovné fotky na sociálne siete, nikdy neviete, komu by sa vaša fotka mohla hodiť, aby vás vystrnadil z vášho doterajšieho pracovného miesta. Dávajte si v práci pozor na to, čo hovoríte. Aj keď sa niektorí tvária ako vaši priatelia nie je to tak. Možno ste len veľmi dôverčivá osoba, no v tomto mesiaci nerozoberajte svoje súkromie v práci.

Veríme, že sa vám Horoskop Júl 2021 Škorpión páčil. Spoznajte taktiež Horoskop na Dnes Škorpión, alebo odhaľte tajomstvá, ktoré vám prináša Horoskop na Tento Týždeň Škorpión, počas mesiaca Júl 2021. Zdieľajte kompletný Horoskop Júl 2021 Škorpión so svojími priateľmi a podeľte sa s nimi o vašu aktuálnu astrologickú predpoveď.


Mesačný Horoskop Júl 2021 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop Júl 2021 Škorpión