veľký horoskop April 2021 škorpión

Mesačný Horoskop Škorpión

April 2021

Pokúste sa počas tohto mesiaca neprekračovať hranice medzi prácou, priateľstvom a súkromným životom. Mesiac bude vplývať na vaše rozhodovanie a náladu. V prvej polovici mesiaca budete vyžarovať netradičnú príťažlivosť. Budete mať možnosť niekomu vo vašom okolí ukázať svoje pravé ja. Dávajte si však pozor, aby to nebola vaša negatívna tvár. Nenechajte sa nikým vyprovokovať, pretože nervozita, hádky a napätie vás v živote spútavajú negatívnou energiou. Tento mesiac je čas očistiť sa a oslobodiť od negatívnych emócii v živote.

Láska a vzťahy: V prvej polovici tohto mesiaca sa neudeje nič nezvyčajné. Mali by ste sa však viac venovať svojej rodine, ktorá už dlhšie cíti nedostatok kontaktu s vami. V druhej polovici mesiaca si nájdite čas na seba. Nezabúdajte viac relaxovať a zamerajte sa na dokončenie všetkých prác, ktoré máte rozrobené. Ak ste nezadaný a počas posledného obdobia vás niekto škaredo zradil, máte možnosť začať odznova. Vaše vnútro sa rýchlo obrní voči ďalšiemu ublíženiu a vy môžete s čistou energiou kráčať vpred. Minulosť je zabudnutá a vaše srdce je ozdravené. Hviezdy vám v tomto období poskytnú silu pohnúť sa ďalej. Vnímajte krásy všedných dní, počas celého mesiaca. Ak cítite napätie v rodine, je čas sadnúť si k jednému stolu a vyriešiť pretrvávajúce problémy. Vaši blízky to ocenia. Vaša silná osobnosť bude motivovať aj ostatných ku krokom, ktoré vašu rodinu obohatia novým smerom. Priateľom dajte v tomto mesiaci najavo, že sa na vás môžu spoľahnúť. Prvá polovica mesiaca bude patriť nielen vašim emóciám, ale aj utužovaniu priateľských vzťahov.

Zdravie: Chrbtica a problémy s krkom vás v tomto mesiaci potrápia snáď najviac. V tomto smere by ste sa mali obrátiť na niekoho, kto vám ukáže tie pravé cviky na vaše problémy s chrbticou. Nepodceňujte návštevu odborníka, vyhnete sa tak obrovským problémom do budúcnosti. Tieto bolesti vás potrápia hlavne v prvých a posledných dňoch v mesiaci. Ak pridáte do svojho života ten pravý šport predídete tak problémom v budúcich mesiacoch. Choďte konečne do prírody a doprajte si aj dlhšie prechádzky a ak máte možnosť tak aj prácu na záhrade. Vaše stravovanie si tiež vyžaduje komplexnejšiu zmenu. Je načase zabudnúť na ťažké jedlá a hlavne na alkohol. Vaše telo si tento mesiac potrebuje oddýchnuť tak ako ešte nikdy.

Práca a peniaze: Medzi nevybavenou dokumentáciou nájdete niečo veľmi dôležité. Upracte si vo svojich dokladoch. Ak by ste to zanedbali mohlo by sa vám to škredo vypomstiť. Ak ste dostali zaujímavú pracovnú príležitosť, alebo už dlhodobo premýšľate o zmene povolania, nastal ten prvý čas na zmenu. Dobre si však premyslite s akým menom budete z terajšieho zamestnania odchádzať. Nenechávajte za sebou spúšť. Ak sa v tomto mesici naskytne vhodná príležitosť, nezbudnite si vyraziť s kolegami na pivo, alebo len tak posedieť do spoločnosti. Bude to prijemná zmena vašich zabehnutých pracovných povinností.

Veríme, že sa vám Horoskop April 2021 Škorpión páčil. Spoznajte taktiež Horoskop na Dnes Škorpión, alebo odhaľte tajomstvá, ktoré vám prináša Horoskop na Tento Týždeň Škorpión, počas mesiaca April 2021. Zdieľajte kompletný Horoskop April 2021 Škorpión so svojími priateľmi a podeľte sa s nimi o vašu aktuálnu astrologickú predpoveď.


Mesačný Horoskop April 2021 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop April 2021 Škorpión