horoskop na rok 2022
veľký horoskop December 2021 škorpión

Mesačný Horoskop Škorpión

December 2021

S prechodom slnka v druhej polovici mesiaca pocíti vaše znamenie omnoho väčší pokoj v živote. Prvá polovica mesiaca bude patriť komunikácii, a riešeniu sporov v rodine. Ak sa nachádzate v pozícii, kedy musíte partnerovi otvoriť svoje srdce, alebo kedy očakávate to isté od neho, musíte si tieto záležitosti vyriešiť ešte v prvej polovici tohto mesiaca. Horoskop naznačuje, že od druhej polovice mesiaca bude váš život pokojnejší a harmonickejší. Budete mať možnosť dopriať si luxusnejšie veci, a konať jemnejšie voči svojmu partnerovi, deťom, rodine, alebo voči svojím priateľom. Nezabúdajte na pôžitky, ktoré by sa v druhej polovici mesiaca mali stať súčasťou vášho života. Doprajte si dobre víno, chutné jedlo, alebo si posledný víkend mesiaca oddýchnite vo wellness. Neprekračujúte však výšku vašich príjmov, a zbytočne nemíňalite nad váš stanovený rozpočet.

Láska a vzťahy: V tomto mesiaci sa viac venujte pochopeniu svojej duše a svojích túžob. Váš partner ale aj vy túžite po väčšej frekvencii dotykov a po intenzívnejšej láske. Venujte partnerovi viac pozornosti a bozkov. Ak ste nezadaný, je čas urobiť si vo vašom živote poriadok. Doprajte si chvíle rozmaznávania a pohodu v horúcom kúpeli, ktorý odstráni nepohodu z vášho života. Rodina už dlho čaká na vašu aktivitu, alebo aspoň na vašu spoločnosť. Nepremýšľajte nad tým, kedy je ten najvhodnejší čas. Jednoducho choďte a buďte dobrou spoločnostou. Vezmite so sebou dobrý dezert a choďte si na chvíľu oddýchnuť k svojej rodine. Veľmi sa potešia vašej prítomnosti. A nielen vaša rodina bude čerpať benefity zo spoločných chvíľ. Ak ste už dlho nestretli niekoho zo svojích priateľov, je čas nájsť si čas na spoločnú kávu, či drink.

Zdravie: S pribúdajúcimi dňami tohto mesiaca si začnete uvedomovať potrebu pridania zeleniny do vašej stravy. Uprava stravovacích návykov vám počas mesiaca skutočne pomôže k tomu, aby ste sa cítili fit. Pre progres vo vašom zdraví bude vynikajúce začať so strečingom. Venujte tomto cvičeniu aspoň desať minút denne a už hneď ráno uvidíte, ako sa vám ľahšie stáva z postele. Zo začiatku to bude chcieť odhodlanie, no na konci mesiaca, ak vydržíte, sa strečingu poďakujete za lepší pocit a aj úsmev na tvári.

Práca a peniaze: Tento mesiac sa oprite o svoje vnútorné pocity, ale nenasledujte svoje impulzívne správanie. V práci vás nečakajú žiadne prevratné novinky, no musite si dobre zvážiť ako odpoviete na dôležité pracovné maily. Sústreďte sa na svoje odpovede a ak niečo neviete obráťte sa na niekoho, kto vám poradí. S kolegami je lepšie zostávať v pracovnom vzťahu. Nie je vhodné, ak všetci vaši kolegovia poznajú spamäti celý váš súkromný život.

Veríme, že sa vám Horoskop December 2021 Škorpión páčil. Spoznajte taktiež Horoskop na Dnes Škorpión, alebo odhaľte tajomstvá, ktoré vám prináša Horoskop na Tento Týždeň Škorpión, počas mesiaca December 2021. Zdieľajte kompletný Horoskop December 2021 Škorpión so svojími priateľmi a podeľte sa s nimi o vašu aktuálnu astrologickú predpoveď.


Mesačný Horoskop December 2021 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop December 2021 Škorpión