veľký horoskop November 2020 panna

Mesačný Horoskop Panna

November 2020

V tomto mesiaci na vás bude vplývať mocný Mesiac, ktorý prinesie do vášho života doslova detskú radosť z vecí vo vašom živote. Mesiac bude na vašu osobu vplývať posunom toku energie do vášho života a ovplyvní aj vašu srdcovú čakru. Budete sa cítiť vyrovnanejšie a rodinné problémy, ktoré môžu v tomto mesiaci nastať, tak budete riešiť pokojne až bravúrne. Problémy, ktoré doposiaľ zaťažovali vašu dušu sa v tomto mesiaci ukľudnia a budete tak mať možnosť nadýchnuť sa a viac sa venovať pozitívam, ktoré vám život prináša. Nenechajte, aby niekto iný narúšal vaše pozitívne emócie a rozoznávajte svoje pocity. Tento mesiac je ideálny na sledovanie svojho vnútra a spoznávanie samého seba.

Láska a vzťahy: Je čas otestovať svoje limity a byť v láske experimentálny. Choďte spoločne s partnerom na miesto, kde ste ešte neboli. Vezmite partnera na večeru do reštaurácie, kde by ste predtým nikdy nešli. Skúste experimentovať aj v milostnom živote a prineste do vašej spálne nové nápady, ktoré váš partner nesmierne ocení. Ak ste nezadaný pripravte sa na novú príležitosť. Spoznáte niekoho zaujímavého, no dávajte si na neho pozor. Možno nie je až taký dokonalý, ako sa na prvý pohľad mohol javiť. Ak sa budete k rodine správať tak, ako si zaslúžia, budete odmenený krásnym vzťahom s vašími blízkymi. Nájdite si v tomto mesiaci čas aj na svojích priateľov. Ocenia vašu blízkosť a záujem.

Zdravie: Tento mesiac by ste si mali dávať pozor na viacero aspektov zdravotného stavu. Zvýšenú pozornosť by ste mali venovať svojmu tráviacemu ústrojenstvu a črevám. Je nutné dodržiavať očistné kúry aspň dvakrát do roka, kedy sa črevá vyčistia od nepotrebných a škodlivých látok, ktoré sa tam počas bežného stravovania usadili. A práve tento mesiac je vhodné s tým začať. Nezabúdajte tiež na pravidelný pohyb a dostatočný pitný režim. Vyhnite sa náročnej fyzickej aktivite.

Práca a peniaze: V tomto mesiaci musíte zľaviť z vaších nárokov v práci. Neklaďte si toho na plecia viac, ako unesiete. Mohlo by sa stať, že sa zavalíte prácou, ktorá sa vám následne bude kopiť a nebudete mať čas na dokončovanie úloh. V tomto mesiaci sa nevyhnutne začnite učiť, ako oddeliť súkromie od vašej práce. Nie je vhodné, ani veľmi múdre, rozoberať vaše súkromie medzi kolegami v práci.

Veríme, že sa vám Horoskop November 2020 Panna páčil. Spoznajte taktiež Horoskop na Dnes Panna, alebo odhaľte tajomstvá, ktoré vám prináša Horoskop na Tento Týždeň Panna, počas mesiaca November 2020. Zdieľajte kompletný Horoskop November 2020 Panna so svojími priateľmi a podeľte sa s nimi o vašu aktuálnu astrologickú predpoveď.


Mesačný Horoskop November 2020 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop November 2020 Panna