veľký horoskop November 2020 lev

Mesačný Horoskop Lev

November 2020

V tomto mesiaci zasiahne do života vášho znamenia mocný jupiter, ktorý vám dodá múdrosť a vhodné postoje na veci, na ktoré ste nevedeli doposiaľ reagovať. Jupiter vo vás odhalí vašu pozitívnu stránku a tiež posilní vaše pozitívne myslenie. V tomto mesiaci sa preto budete cítiť viac optimisticky. Jupiter je mocná a hlavne mohutná planéta a s touto jeho vlastnosťou je spojený aj vplyv na vaše prehnané reakcie. Valí sa veľkou silou a tak budete pôsobiť aj vy. Vaše emócie budete preto musieť počas tohto mesiaca trocha krotiť, aby ste neublížili nikomu na kom vám záleží.

Láska a vzťahy: Počas tohto mesiaca uvidíte svojho partnera v novom svetle a ukáže vám jednu zo svojích tvári. Ak sa na niečom nezhodnete, môžete v ňom uvidieť niekoho cudzieho, koho ste doteraz nepoznali. Dávajte si pozor na jeho dvojakú tvár a povedzte mu narovinu, že sa vám jeho jednanie voči vám nepáči. Ak ste nezadaný, všimli ste si už niekedy ako sa na vás díva jeden z vašich priateľov? Prejavuje o vás očividný záujem, no vy ste si to stále nevšimli. Skúste sa rozhliadnuť okolo seba a zistíte, že je pri vás doposiaľ neobjavený poklad. Nebojte sa tohto nového citu. Zavolajte rodičom a naplánujte si spoločný obed. Môžete ich tiež pozvať na návštevu, či prijemne prekvapiť vašou prítomnosťou. Vzťahy s priateľmi sú niekedy komplikované. Pamätajte si, že niekedy aj dobre mienená rada nemusí byť prijatá s nadšením.

Zdravie: Špenátové lasagne, ratatouille, špenátový prívarok, zeleninový vývar... Tieto jedlá sú len maličkou inšpiráciou toho, čo môžete počas tohto mesiaca pripraviť sebe alebo svojej rodine. Dajte si však záležať na kvalite kupovaných potravín a nekupujte zeleninu a ovocie vo výpredaji. Zájdite si na trh. Alebo nakupujte menej, ale v bio kvalite. Je vhodné, ak si tento mesiac prečítate o tom, aké chemikálie sa môžu do tela dostať aj cez zeleninu a ovocie, ktoré považujeme za zdravé. Dávajte si pozor na chemické postreky ovocia, ktoré vám môžu skôr ublížiť ako pomôcť.

Práca a peniaze: V tomto mesiaci si budete musieť dať záležať na tom, aby ste našli kompromis medzi prácou a oddychom. Pamätajte si, že ak nebudete dostatočne relaxovať, vaše pracovné tempo môže zasiahnúť aj do vášho zdravotného stavu. Menej je niekedy viac a preto nedávajte celú svoju energiu len do práce. Ak vás budú kolegovia žiadať o váš postoj k nejakému problému, skúste sa zachovať neutrálne a nikomu nedržte stranu. Najlepšie bude, ak nikto v tomto spore nespomenie vaše meno.

Veríme, že sa vám Horoskop November 2020 Lev páčil. Spoznajte taktiež Horoskop na Dnes Lev, alebo odhaľte tajomstvá, ktoré vám prináša Horoskop na Tento Týždeň Lev, počas mesiaca November 2020. Zdieľajte kompletný Horoskop November 2020 Lev so svojími priateľmi a podeľte sa s nimi o vašu aktuálnu astrologickú predpoveď.


Mesačný Horoskop November 2020 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop November 2020 Lev