Lev: Horoskop Október 2022

Október 2022

Aktuálny planetárny vplyv na vaše znamenie zverokruhu prináša obdobie chaosu, ale aj vyriešenia nezrovnalostí. V prvej polovici mesiaca očakávajte roztržitú náladu práve kvôli pôsobeniu mocnej Mesačnej strany chaosu na vaše znamenie zverokruhu. Prichádzajú tak dni, kedy budete cítiť väčší tlak a povinností môžu byť pre vás komplikovanejšie. Ak máte možnosť bolo by najvhodnejšie, ak by ste v tomto období nerobili dôležié rozhodnutia. Obdivujte svoju minulú prácu a samého seba. Máte množstvo silných a pozitívnych vlastností. Práve zakončenie mesiaca vám prinesie množstvo možností na to, aby ste ukázali vašu dobrosrdečnosť a vaše ostatné nezanedbateľné kvality. Mesačný horoskop tak predpovedá dvojaký mesica, ktorý preskúša vašu trpezlivosť.

Láska a vzťahy Október 2022: Venujte vášmu partnerovi dostatok pozornosti. Nezabúdajte mu lichotiť. Pochvala je zadarmo a váš partner bude skutočne šťastný z toho, ako ho vidíte a že si ceníte jeho prácu, či pozornosť. Ak máte stáleho partnera tak sa v tomto mesiaci vyhýbajte zoznamovaniu s cudzími mužmi. Ak ste nezadaný pripravte sa na novú príležitosť. Spoznáte niekoho zaujímavého, no dávajte si na neho pozor. Možno nie je až taký dokonalý, ako sa na prvý pohľad mohol javiť. Ak cítite napätie v rodine, je čas sadnúť si k jednému stolu a vyriešiť pretrvávajúce problémy. Vaši blízky to ocenia. Vaša silná osobnosť bude motivovať aj ostatných ku krokom, ktoré vašu rodinu obohatia novým smerom. Počas tohto mesiaca si strážte skutočných priateľov. Ak na nich nebudete mať čas aspoň im sem-tam zavolajte.

Zdravie Október 2022: V tomto mesiaci musíte zachytiť akúkoľvek chorobu ešte v jej zárodkoch. Práve preto je nesmierne dôležité sledovať svoje telo, a venovať svoju zvýšenú pozornosť hlavne tráviacim ťažkostiam a tiež úpadku energie. Ak sa cítite veľmi vyčerpane, skúste pár dní nečinne relaxovať, ak sa budete aj naďalej cítiť vyčerpane, je najvyšší čas navštíviť odborníka. Planetárne pohyby vo vašom znamení totiž naznačujú isté komplikácie, ktoré budú vplývať hlavne na vaše vnútorne orgány. Horoskop na tento mesiac tiež doporučuje, aby ste zvýšenú pozornosť venovali členom vašej rodiny, a to hlavne tým, ktorí majú zdravie nadlomené. Budú možno potrebovať vašu pomoc, a preto buďte v strehu, a problémy riešte ešte v ich zárodkoch.

Október 2022 Práca a peniaze: Môžete zatúžiť po kariérnom raste. Dobre si však rozmyslíte, či budete napredovať vrámci firmy, v ktorej práve pôsobíte, alebo sa rozhodnete pre celkovú zmenu pracoviska. Vaše rozhodnutie bude však ťažké. V tomto období však istotne cítite, že nieje čas na veľké zmeny. Pouvažujte preto o tom, ako si spríjemniť pracovné prostredie, aby ste sa v pracovnom živote cítili lepšie. Vo vašom pracovnom a kolegiálnom živote tento mesiac nepocítite žiadne napätie. Ak by boli dni, kedy sa očakáva váš vyšší výkon, zvládnete to s prehľadom.


Veríme, že sa vám Horoskop Október 2022 Lev páčil. Spoznajte taktiež Horoskop na Dnes Lev, alebo odhaľte tajomstvá, ktoré vám prináša Horoskop na Tento Týždeň Lev, počas mesiaca Október 2022. Zdieľajte kompletný Horoskop Október 2022 Lev so svojími priateľmi a podeľte sa s nimi o vašu aktuálnu astrologickú predpoveď.


Horoskop Október 2022 pre všetky znamenia zverokruhu:

Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu majiteľa je zakázané.