veľký horoskop November 2020 rak

Mesačný Horoskop Rak

November 2020

Tento mesiac vám poskytne čas na to, aby ste upokojili viacero situácii, ktoré vám pripadajú zaťažujúce. Už od začiatku mesiaca budete mať možnosť nastoliť postupnosť nasledujúcich dní, ktorá sa vám bude jednoducho dodržiavať. S ľahkosťou sa teda presuniete cez prvé dva týždne mesiaca. V druhej polovici mesiaca sa ocitnete v doposiaľ nepoznaných vodách, pretože dostanete požiadavku s ktorou nemáte mnoho skúseností. Bude na vás, či sa tejto príležitosti chytíte. Lunárna pozícia a pozitívna energia vám však radia vziať situáciu pevne do rúk a nájsť odvahu na učenie niečoho nového.

Láska a vzťahy: Začnete cítiť väčšiu potrebu po fyzickej blízkosti človeka. Láska vám motá hlavu a vaše potreby žiť v trvalom vzťahu s budúcim potenciálom sa stále stupňujú. Stojte si za svojmi zásadami a ak máte partnera porozprávajte sa o smerovaní vášho vzťahu. Upracte si vo vzťahu a aspoň tak zistíte, aké plány má s vami váš partner do budúcnosti. Ak ste nezadaný, všimli ste si už niekedy ako sa na vás díva jeden z vašich priateľov? Prejavuje o vás očividný záujem, no vy ste si to stále nevšimli. Skúste sa rozhliadnuť okolo seba a zistíte, že je pri vás doposiaľ neobjavený poklad. Nebojte sa tohto nového citu. Rodina je v živote nesmierne dôležitá. Istotne ocenia, ak sa im počas tohto mesiaca častejšie ozvete. Ak máte dobrého priateľa, o ktorom ste už dlho nepočuli, v tomto mesiaci je vhodná doba, aby ste ho opäť kontaktovali.

Zdravie: Tento mesiac vás môže potrápiť vysoký krvný tlak. Je nutné zamerať sa hlavne na konzumáciu zdravých tukov, ktoré neupchávajú cievy a venovať vyššiu pozornosť zdravému stravovaniu, čo ovplyvní aj celkové zdravie a činnosť srdca. Počas druhej polovici mesiaca sa vyhnite konzumácii alkoholu. Pite alkohol striedmo a cigaretám sa tento mesiac samozrejme vyhýbajte. Začnite si osvojovať zdravý životný štýl, ktorý vám pomôže aj k čerstvej a sviežej psychike. Nezabudnite si počas mesiaca dopriať nejakú kvalitnú masáž, ktorá vám pomôže dobre si oddýhnuť po náročných dňoch.

Práca a peniaze: Dávajte si v tomto mesiaci pozor na online platby a sledujte dôveryhodnosť internetových adries. Nedávajte nikomu svoje osobné informácie, či kópie osobných dokladov. V tejto oblasti môžete byť pod vplyvom Merkúra zraniteľný. Svoje negatívne pocity, či informácie, ktoré sa vám nakopili v práci si nechajte pre seba, alebo sa môžete zdôveriť rodine. Ak vás kolegovia v tomto mesiaci niekam pozvú, neodmietnite ich pozvanie. Utužíte tak spoločné vzťahy a možno sa dozviete o novej pracovnej možnosti.

Veríme, že sa vám Horoskop November 2020 Rak páčil. Spoznajte taktiež Horoskop na Dnes Rak, alebo odhaľte tajomstvá, ktoré vám prináša Horoskop na Tento Týždeň Rak, počas mesiaca November 2020. Zdieľajte kompletný Horoskop November 2020 Rak so svojími priateľmi a podeľte sa s nimi o vašu aktuálnu astrologickú predpoveď.


Mesačný Horoskop November 2020 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop November 2020 Rak