Rak: Horoskop Október 2022

Október 2022

Niekto sa môže tento mesiac vo vyššej miere zaujímať o detaily vášho žiota. Neobávajte sa dopredu zbytočných problémov. Ak ste tej osobe v minulosti neublížili, nemáte sa čoho obávať. Ak sa vám už dlhšiu dobu opakuje určitý sen, je načase nasledovať svoj inštinkt a zistiť si viac o danom sne. Možno sa dozviete viac o tom, kam by mala smerovať vaša cesta v tomto mesiaci. Pod vplyvom mocného Saturnu ste v tomto mesiaci viac senzitívny a dokážete dopredu rozpoznať, čo na vás čaká. Ak je medzi vami a vašim milovaným napätie, je najvyšší čas na komunikáciu. Začnite však najprv od seba, v tomto mesiaci to inak nepôjde.

Láska a vzťahy Október 2022: Počas tohto mesiaca choďte spoločne na miesto, kde ste ešte neboli. Vezmite partnera na večeru do reštaurácie, kde by ste predtým nikdy nešli. Skúste experimentovať aj v milostnom živote a prineste do vašej spálne nové nápady, ktoré váš partner nesmierne ocení. V druhej polovici mesiaca sa venujte hlavne sebe. Ak ste nezadaný a zapletiete sa do ľúbostného trojuholníka, čakajú vás jedine chvíle plné sĺz. Vzťah so zadaným človekom si rýchlo vyhoďte z hlavy, upozorňuje váš mesačný horoskop. Pôsobenie astrologických energií môže v tomto mesiaci vyvolať túžbu po uspokojení iba svojich vlastných potrieb. Práve preto sa môže stať, že budete prehliadať pocity a budúcnosť ostatných. Konajte tak, aby vaše rozhodnutia neubližovali iným. V druhej polovici mesiaca sa dozviete niečo o vašej rodine. Vy sám cítite istú potrebu transformácie a preto si uvedomte, že môžete konať inak, než doposiaľ. Snažte sa porozumieť tým, ktorí potrebujú vašu pozornosť a buďte im oporou. Niekto z vaších priateľov bude potrebovať vašu podporu. Raďte mu dobre. Vyhnete sa tak zbytočným nezhodám. Skúste mu však vyhovoriť šialené rozhodnutia.

Zdravie Október 2022: Budete cítiť väčšie napätie v zdravotnej oblasti. Môžu vás potrápiť zápalové ochorenia, ktoré by ste nemali podceňovať. Ak pociťujete únavu, je čas navštíviť lekára a absolvovať v tomto mesiaci preventívnu prehliadku. Niektorí z vás už dlhodobo podceňujú svoje zdravotné problémy. Práve tento mesiac je tým zlomovým, a pre vaše zdravie veľmi dôležitým. Je načase aby vám lekár urobil všetky vyšetrenia, ktoré potrebujete. Čas, ktorý do toho vložíte sa vám v budúcnosti vráti v podobe väčšej energie a výrazného zlepšenia zdravotného stavu. Už nie je čas viac odkladať návštevu odborníka a je potrebné sústrediť sa na seba. Ak máte v rodine niekoho, kto sa už dlhodobo sťažuje na závažnejší zdravotný problém je načase prevziať iniciatívu a zariadiť aby sa dostal k odborníkovi.

Október 2022 Práca a peniaze: V práci zmietnite prach zo starých dokumentov a začnite si pomaličky triediť nepotrebné. Všetko poctivo skartujte a dokumenty, ktoré môžu obsahovať osobné údaje osôb dobre archivujte. Ak vás práca v poslednej dobe vyčerpáva, je najvyšší čas na oddych a dovolenku. Niekedy pomôže aj jeden deň dovolenky pred víkendom na to, aby ste si dokonale oddýchli. Jeden z vaších kolegov nie je takým priateľom, ako sa tvári. Chce vás len okúzliť medovými rečičkami, aby ste mu vyzradili niečo, čo by zaujímalo aj vedenie.


Veríme, že sa vám Horoskop Október 2022 Rak páčil. Spoznajte taktiež Horoskop na Dnes Rak, alebo odhaľte tajomstvá, ktoré vám prináša Horoskop na Tento Týždeň Rak, počas mesiaca Október 2022. Zdieľajte kompletný Horoskop Október 2022 Rak so svojími priateľmi a podeľte sa s nimi o vašu aktuálnu astrologickú predpoveď.


Horoskop Október 2022 pre všetky znamenia zverokruhu:

Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu majiteľa je zakázané.