horoskop na rok 2022
veľký horoskop December 2021 rak

Mesačný Horoskop Rak

December 2021

V tomto mesiaci nezabúdajte, že stále máte možnosť povedať nie. Nemusíte byť zakaždým tým, kto vyhovie ostatným. Musíte sa v tomto mesiaci zamerať hlavne na vaše vlastné zdravie, na psychickú pohodu, a na to, aby sa konečne darilo aj vám. Pozitívna energia, ktorú v tomto mesiaci vtiahnete do vášho života bude inšpiráciou aj pre ostatných. Dosiahnete na nové osobné limity, a podarí sa vám niečo, čo prekoná všetky pozitíva, ktoré ste doposiaľ dosiahli. V tomto mesiaci sa zamerajte na to, aby ste boli vo fyzickom bezpečí. Pozície planét totiž naznačujú možnosti úrazu, a preto sa vyhýbajte rizikovým športom, a práci keď ste unavený. Ak si vo svojom živote želáte viac než máte, napríklad viac peňazí, či intenzívnejšiu lásku, práve v tomto mesiaci by ste mali urobiť kroky na to, aby sa váš život pohol vpred, pozitívnym smerom. Podniknete kroky, ktoré budú viesť k vašej stabilnejšej budúcnosti.

Láska a vzťahy: V tomto mesiaci môže byť vo vašom vzťahu vaša vernosť pod drobnohľadom a hviezdy tiež hovoria o tom, že bude skúšaná vaša vernosť. Ak budete v tomto mesiaci nespokojný, ľahko vkĺznete to mimovzťahových, či dokonca mimomanželských vzťahov. Tieto utajované vzťahy neprospejú ani vašej psychike. Vyhýbajte sa im. Ak ste nezadaný a zapletiete sa s niekym zadaným, zarábate si jedine na problémy. Vy sám cítite, ako je nevhodné miešať sa do lásky iných. Ste vnímavým a inteligentným človekom, ktorý si dobre uvedomuje svoje kroky a to, aký budú mať efekt na vašu budúcnosť. Zadaným potenciálnym milencom sa okľukou vyhnite hlavne v tomto mesiaci, kedy na vás pôsobí provokatívna stránka astrologických energií. Ak bude od vás niekto z rodiny požadovať radu, skúste mu poradiť z hĺbky svojho srdca. Vaša dobre mienená rada nezostane bez poďakovania. Budujte pozitívne a ešte silnejšie rodinné vzťahy na ktorých počas tohto mesiaca veľmi záleží. Uvedomte si, že vaši priatelia nie sú iba veci, ktoré môžete zahodiť. Dávajte si pozor na to, aby ste nikdy nezradili skutočného priateľa. Bude vás to trápiť.

Zdravie: Ak sa tento mesiac naučíte relaxovať, tak dosiahnete aj lepšie zdravie. Naučte sa ísť do postele skôr a tak isto sa skôr aj zobúdzať. Tento mesiac sa vašou prioritou musí stať to, aby ste si do postele ľahli už pred desiatou hodinou večer. Ak sa chcete vyspať skutočne kráľovsky snažte sa pred spánkom uvolniť celé svoje telo od očí, cez stisk zubov, až po končatiny, ktoré perfektne zapadnú do vašej postele. Toto uvoľnovacie cvičenie vám pomôže rýchlejšie a kvalitnejšie zaspať a vstávať s väčšou energiou.

Práca a peniaze: Počas tohto mesiaca môžete hľadať nové cesty na to, ako uspieť. V práci sa neponáhľajte a radšej sa zamerajte na kvalitu odvedenej práce. Vaše pracovné nasadenie bude v prvej polovici mesiaca vysoké a tak môžete ukončiť viaceré povinnosti, ktoré na vás čakali. Nevyhýbajte sa viac vašim povinnostiam, ktoré sa v strede mesiaca upokoja a tak budete mať viac času na oddych aj popri pracovných povinnostiach. Kolegom nehovorte o zvažovaní nových možností, mohli by vás považovať za zradcu a vaše vedenie by sa mohlo dozvedieť o vašich úmysloch skôr, ako o nich budete vedieť vy. Nie každý váš kolega koná čestne a tímovo.

Veríme, že sa vám Horoskop December 2021 Rak páčil. Spoznajte taktiež Horoskop na Dnes Rak, alebo odhaľte tajomstvá, ktoré vám prináša Horoskop na Tento Týždeň Rak, počas mesiaca December 2021. Zdieľajte kompletný Horoskop December 2021 Rak so svojími priateľmi a podeľte sa s nimi o vašu aktuálnu astrologickú predpoveď.


Mesačný Horoskop December 2021 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop December 2021 Rak