veľký horoskop September 2020 býk

Mesačný Horoskop Býk

September 2020

Energia, ktorá bude doslova nezastaviteľná sa do vášho života počas tohto mesiaca nahrnie pod vplyvom mocného a silou nabitého Slnka. Táto energia vám dodá potrebnú odvahu na vykonávanie vecí, na ktoré ste sa doteraz necítili. Do vášho života však Slnko prinesie aj dôveru a veľkú silu priateľstva. Z tohto dôvodu sa snažte upevňovať vaše priateľske vzťahy. Niekto z vašich priateľov bude tiež potrebovať vašu radu, ktorú by ste mali mieniť čo najlepšie, a snažiť sa mu skutočne pomôcť. Slnko vo vašom živote tiež počas tohto mesiaca odhalí vašu mužskú stránku. Máte tak možnosť užívať si fyzické pocity lásky. Svoju energiu počas tohto mesiaca míňajte na veci, ktoré považujete za nevyhnutné a potrebné.

Láska a vzťahy: V tomto mesiaci môže váš pokojný partnerský život narušiť niekto, o kom by ste to doteraz nepovedali. Môže vás osloviť niekto, komu sa páčite. Dávajte si však na tento flirt pozor, mohlo by to naštrbiť váš dlhodobý vzťah. Ak ste bez partnera, nepúšťajte sa do románikov so zadanými ľuďmi. Nepristane vám to a pridalo by vám to len vrásky do vášho života. Vaša rodina je pre vás nesmierne dôležitá a dávate im to skutočne najavo. Vyžadujte od nich, nech vám tiež pomáhajú v domácnosti. Vaši priatelia vám v tomto mesiaci pripravia milé prekvapenie. Dajte im tiež najavo, že ste tu stále pre nich.

Zdravie: Počas tohto mesiaca si dávajte pozor na úrazy, ktoré by mohli skomplikovať váš život. Ak si nebudete dávať väčší pozor môžete v tomto mesiaci očakávať nepríjemný úraz, či dokonca zlomeninu. Dávajte si pozor tiež na šoférovanie. Počas celého mesiaca sa rázne vyhýbajte používaniu telefónu za volantom, či prechádzania do protismeru. V tomto mesiaci je naozaj dôležité, aby ste sa naplno venovali činnosti, ktorú robíte a nenechali sa vyrušovať. Vaša nepozornosť by mohla spôsobiť nepríjemnosti nie len vám, ale aj ľuďom, ktorí by boli vo vašom okolí. Nechcete predsa, aby vaša nepozornosť zapríčinila takéto vážne komplikácie do budúcnosti.

Práca a peniaze: Je ten správny čas pouvažovať nad vzdelávaním. Táto práca pre vás nie je tým, čo vás bude baviť do konca života a ak už dlhodobejšie premýšľate na zmenou pamätajte, že jedine vaša kreativita a nápady sú vašim limitom. Iba vaše myslenie je to, čo vám dokáže otvoriť cestu k skutočnému pracovnému šťastiu. Obzerajte sa po práci, ktorá by vás bavila a viac sa v tomto smere vzdelávajte. Ak v tomto mesiaci započujete niečo nepekné na vašu osobu z úst vaších kolegov, neľutujte sa. Už aspoň viete, že s nimi nemôžete preberať vaše súkromie. Venujte sa viac práci.

Veríme, že sa vám Horoskop September 2020 Býk páčil. Spoznajte taktiež Horoskop na Dnes Býk, alebo odhaľte tajomstvá, ktoré vám prináša Horoskop na Tento Týždeň Býk, počas mesiaca September 2020. Zdieľajte kompletný Horoskop September 2020 Býk so svojími priateľmi a podeľte sa s nimi o vašu aktuálnu astrologickú predpoveď.


Mesačný Horoskop September 2020 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop September 2020 Býk