horoskop na rok 2022
veľký horoskop December 2021 býk

Mesačný Horoskop Býk

December 2021

V tomto mesiaci zasiahne do života vášho znamenia mocný jupiter, ktorý vám dodá múdrosť a vhodné postoje na veci, na ktoré ste nevedeli doposiaľ reagovať. Jupiter vo vás odhalí vašu pozitívnu stránku a tiež posilní vaše pozitívne myslenie. V tomto mesiaci sa preto budete cítiť viac optimisticky. Jupiter je mocná a hlavne mohutná planéta a s touto jeho vlastnosťou je spojený aj vplyv na vaše prehnané reakcie. Valí sa veľkou silou a tak budete pôsobiť aj vy. Vaše emócie budete preto musieť počas tohto mesiaca trocha krotiť, aby ste neublížili nikomu na kom vám záleží.

Láska a vzťahy: V tomto mesiaci sa Venuša postará o chaotické obdobie vo vašom vzťahu. Partner nebude mať čas venovať sa vám. Ak mu to máte za zlé je načase narovinu sa s ním porozprávať. Cítite, že vo svojom živote máte partnera, ktorému budete rozumieť a ktorý bude rozumieť vám. Chce to len viac sa s ním rozprávať a snažit sa porozumieť jeden druhému. V tomto mesiaci si na to nájdite viac času. Ak ste stále bez partnera je čas vyraziť do prírody. Na prechádzke stretnete okúzľujúceho človeka, ktorý o vás okamžite prejaví záujem. Dajte si však pozor na jeho záväzky. Viac ho spoznajte, než s ním stratíte hlavu. Ak sa vo vašej rodine vyskytne situácia, kedy je potrebná vaša pomoc, neváhajte a zasiahnite. Konajte však podľa potrieb iných, nie podľa tých vaších. Počas tohto mesiaca si nájdite omnoho viac času na všetkých vaších priateľov. Stred mesiaca môžete využiť na reštartovanie istých vzťahov s priateľmi, ktorých ste už dlho nevideli.

Zdravie: Ak sa v poslednej dobe cítite oslabený, je najvyšší čas začať sa hýbať. Potrebujete pravidelný pohyb, ktorý vám umožní viac si pychicky oddýchnuť. Pouvažujte nad tým, aký pohyb by bol pre vás najvhodnejší, alebo sa venujte športu, ktorý ste vykonávali keď ste boli mladší. Je nevyhnutné zamerať sa na zlepšenie vašej fyzickej kondície. Počas športu budete mať čas aj viac premýšľať a utriediť svoje myšlienky. Môžete tiež objaviť čaro jogy a meditácie. Nie je nutné za tým vidieť niečo, čo nedokážete. V dnešnej dobe je joga dostupná všade a dokáže vám skutočne pomôcť so zdravotnými ťažkosťami.

Práca a peniaze: Zmeny pracovného nasadenia v tomto mesiaci sa dotknú aj vaších fianncií. Dbajte na kvalitu odvedenej práce a vyhnite sa nedbanlivosti. Musíte vo svojej práci ukázať, že vám to myslí, aby to nemalo negatívny vplyv na výšku nadchádzaujúcich odmien. Dávajte si pozor na ohováranie zo strany kolegov, ktorí vám váš úspech neprajú. V tomto mesiaci si dávajte pozor na zdôverovanie sa kolegom so svojími osobnými vecami. Vaše osobné a pracovné záležitosti by mali stáť oddelene bokom. Niekto vám váš úspech nepraje a preto sa radšej spoliehajte len sám na seba.

Veríme, že sa vám Horoskop December 2021 Býk páčil. Spoznajte taktiež Horoskop na Dnes Býk, alebo odhaľte tajomstvá, ktoré vám prináša Horoskop na Tento Týždeň Býk, počas mesiaca December 2021. Zdieľajte kompletný Horoskop December 2021 Býk so svojími priateľmi a podeľte sa s nimi o vašu aktuálnu astrologickú predpoveď.


Mesačný Horoskop December 2021 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop December 2021 Býk