veľký horoskop November 2020 váhy

Mesačný Horoskop Váhy

November 2020

Venuša sa počas tohto mesiaca prejaví vo vašom znamení veľmi silno a preto sa môžete pripraviť na väčšie emocionálne ovplyvnenie vašej osobnosti. Venuša bude mať vplyv nie len na vaše emócie, ale aj na váš vzťah k financiám. Táto planéta otvára v každom kus ženskej stránky a práve preto budete na opačné pohlavie pôsobiť nesmierne žensky. Venuša vám dodá do života krásu nie len vonkajšiu, ale aj tú vnútornú. Máte možnosť silne zapôsobiť nie len na vaše náhodné okolie, ale aj na tých, ktorí tvoria súčasť vašej rodiny. Počas mesiaca získate potešenie zo všetkého, čo budete robiť a Venuša vám tiež dopomôže nájsť stratenú radosť zo života. Je potrebné si pamätať, že začiatok je tá najpodstatnejšia časť každej dlhej cesty. Dívajte sa vpred a nevzdávajte sa.

Láska a vzťahy: Ak máte trápenia, skúste sa zdôveriť svojmu partnerovi. Bude vám v tomto mesiaci oporou. Celú svoju pozornosť by ste tak nemali venovať hlavne sebe, no venovať sa aj svojej láske. Iba tak budete vedieť prekonať starosti, ktoré vás v poslednej dobe trápia. Nezabúdajte chvíle tráviť spoločne pri dobrej káve, alebo len tak v náruči toho druhého. Ak ste bez partnera je načase zažiť dobrodružstvo. Choďte do spoločnosti, alebo choďte šporotovať na miesto, kde môžete stretnúť iných ľudí. Prihovorí sa vám niekto zaujímvý, kto bude stáť za večernú kávu, či pohárik vína. Ak v ňom nenájdete budúceho partnera, spoznáte aspoň nového priateľa. V prvej polovici mesiaca navštívte svoju rodinu. Počas tohto mesiaca sa vyhnite nedorozumeniam s priateľmi. Nezasahujte veľmi do ich rozhodnutí a do ich života.

Zdravie: S pribúdajúcimi dňami tohto mesiaca si začnete uvedomovať potrebu pridania zeleniny do vašej stravy. Uprava stravovacích návykov vám počas mesiaca skutočne pomôže k tomu, aby ste sa cítili fit. Pre progres vo vašom zdraví bude vynikajúce začať so strečingom. Venujte tomto cvičeniu aspoň desať minút denne a už hneď ráno uvidíte, ako sa vám ľahšie stáva z postele. Zo začiatku to bude chcieť odhodlanie, no na konci mesiaca, ak vydržíte, sa strečingu poďakujete za lepší pocit a aj úsmev na tvári.

Práca a peniaze: Práca vám pôjde od ruky a vyniknete nad ostatnými. Nebuďte však príliš sebavedomý a ak niečomu nebudete rozumieť tak pamätajte, že je stále priestor na sebazdokonaľovanie. Ak vám nik nevie dobre poradiť skúste hľadať odpovede na internete. Usilujte sa zo všetkych síl hľadať odpoveď na vaše otázky. V práci si uvedomte, že nie každý z vaších kolegov je aj vaším priateľom. Osobné veci by ste si mali radšej nechávať pre seba.

Veríme, že sa vám Horoskop November 2020 Váhy páčil. Spoznajte taktiež Horoskop na Dnes Váhy, alebo odhaľte tajomstvá, ktoré vám prináša Horoskop na Tento Týždeň Váhy, počas mesiaca November 2020. Zdieľajte kompletný Horoskop November 2020 Váhy so svojími priateľmi a podeľte sa s nimi o vašu aktuálnu astrologickú predpoveď.


Mesačný Horoskop November 2020 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop November 2020 Váhy