Váhy: Horoskop Október 2022

Október 2022

Zvedavý Mesiac vás počas tohto obdobia ešte viac povzbudí k experimentovaniu a inováciám. Počas tohto mesiaca budete mať nezávislý pohľad na veci okolo vás. Budete skvelým spoločníkom pre svojich priateľov, ktorí budú chcieť tráviť s vami ešte viac času. Počas tohto mesiaca urobíte najlepšie, ak sa budete sústrediť na podrobnosti každého dňa tak, aby ste si mohli užívať tie pozitívne maličkosti, ktoré vám osud prináša. V tomto mesiaci sa vám pod lunárnym vplyvom tiež podarí dokončiť to, čo ste v predchádzajúcom mesiaci začali. Budete sa tak cítiť naplnene a úspešne. Dávajte si pozor na prehnané sebavedomie, ktoré by vás mohlo koncom mesiaca dostať do trápnej situácie. Nie je čas myslieť si, že všetko dokážete lepšie než iní. Každý je majstrom v svojom obore.

Láska a vzťahy Október 2022: V tomto mesiaci pocítite s partnerom potrebnú harmóniu. Bude to pre vás čarovné obdobie plné pohody a pocitov lásky. Venujte partnerovi svoju pozornosť a nezabúdajte na to, čo má rád. Doprajte mu chvíle plné lásky a pochopenia. Ak stále partnera len hľadáte, choďte do spoločnosti. Dbajte na dobrý, no nie vulgárny makeup, ktorým istotne očaríte niekoho zaujímavého. Astrologické pôsobenie na vaše znamenie zverokruhu vám však pripomína hodnotu samoty a ako je voľný čas veľkým darom od života. Preto sa nikam nenáhlite a sústreďte sa teraz hlavne na seba samého. Využite možnosti, ktoré sa vám núkajú, ale netrápte sa možným neúspechom. Vo vašej rodine budete cítiť pohodu. Smerom k rodinnému životu niesú v tomto mesiaci detekované žiadne negatívne astrologické vplyvy, ktoré by zasiahli vaše rodinné šťastie. Zamerajte sa teda na zveľaďovanie dobrých vzťahov a neriešte tie naštrbené. Je čas na telefonát, alebo ešte lepšie na návštevu rodičov, či súrodencov. V tomto mesiaci si nájdite čas venovať sa vaším priateľom. Ste v spoločnosti veľmi obľúbený, hlavne u vašich priateľov a preto sa na nich viac zameriavajte.

Zdravie Október 2022: Dávajte si na seba tento mesiac veľký pozor a starajte sa o svoju dušu a energiu počas celého mesiaca. Vzdelávajte sa v oblasti stravovania a alternatívnej medicíny. Skúste viac čítať o čínskej medicíne a o meditácii. Meditácia znamená hlavne očistenie vašej psychiky, nie je treba za tým hľadať nič šialené a exotické. Tento mesiac vás môže potrápiť častejšia bolesť hlavy a žalúdočné problémy. Ak sa cítite viac unavený, ako v predchádzajúcom období doprajte si zdravšiu životosprávu a kvalitnejší spánok. Je pre vás nesmierne dôležité myslieť na kvalitný a pravidelný pitný režim. Ak máte problémy so spánkom porozhliadnite sa po alternatívnych možnostiach, ako lepšie zaspať. Počuli ste už o melatoníne?

Október 2022 Práca a peniaze: Ciele vo vašej práci môžete dosiahnúť, no bude potrebná vaša pracovitosť. V práci sa nenechávajte odradiť nikým, kto vám váš úspech nepraje. Je potrebné, aby ste do práce vložili aj svoju vytrvalosť. Zaujímajte sa v tomto mesiaci aj o to, ako by ste mohli zlepšiť kvalitu vašej práce. V tomto mesiaci si môžete s kolegami usporiadať posedenie, na ktorom sa trocha uvoľníte a zabudnete na pracovné problémy. Najlepšie bude ak nebudete rozoberať prácu, no nerozoberajte s nimi ani vaše súkromie.


Veríme, že sa vám Horoskop Október 2022 Váhy páčil. Spoznajte taktiež Horoskop na Dnes Váhy, alebo odhaľte tajomstvá, ktoré vám prináša Horoskop na Tento Týždeň Váhy, počas mesiaca Október 2022. Zdieľajte kompletný Horoskop Október 2022 Váhy so svojími priateľmi a podeľte sa s nimi o vašu aktuálnu astrologickú predpoveď.


Horoskop Október 2022 pre všetky znamenia zverokruhu:

Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu majiteľa je zakázané.