Baran: Horoskop Október 2022

Október 2022

Venuša vládne znameniam Býk a Váhy, ktorým do žiovota vnáša praktickosť a fyzické cítenie. Aj na vás bude v tomto mesiaci výrazne vplývať táto mocná a krásna planéta. V tomto období sa môžeme zamerať na dôležité veci, ktoré nám chýbajú v našich životoch. Máme však na mysli skôr nemateriálne veci, ktoré by ste ocenili. Istotne by vás potešilo viac nehy, lásky, dobroty od ľudí a pochvala okolia. V tomto mesiaci sa vám všetkého dostane dosť a môžete si užívať krásne obdobie pod mocnou Venušou. Samozrejme, bude to chcieť aj vašu aktivitu a preto nezabúdajte dávať svojmu okoliu najavo to, čo pre vás znamená. Nezabúdajte viac prejavovať svoje emócie, lásku, pochopenie a priateľstvo.

Láska a vzťahy Október 2022: Vaša budúcnosť môže byť podľa vaších predstáv, no iba ak sa o to budete snažiť aj vy. Minulosť musí v tomto mesiaci definitívne zostať za vami. Nie je viac priestor na to, aby ste premýšľali o tom, čo mohlo byť inak. Odpustite všetkým ľuďom, no hlavne sebe. Pohnite sa v živote vpred a vezmite svojho partnera za ruku, na vašej ceste ku krásnej a čistej budúcnosti. Bez minulosti vás oboch. Ak ste bez partnera, stojte si za svojimi zásadami, no nenastavujte latku príliš vysoko. Nikto nie je dokonalý a aj vy máte svoje muchy. Každopádne je potrebné upratať si vo svojom vnútri tak, aby ste boli v nasledujucom období vo väčšej pohode, ako doteraz. Ak sa budete k rodine správať tak, ako si zaslúžia, budete odmenený krásnym vzťahom s vašími blízkymi. Zásluhy ostatných však posudzujte nestranne, pretože vaše osobné konflikty, aj tie vo vašom vnútri, ovplyvňujú vaše triezve vnímanie ostatných. Počas tohto mesiaca sa vyhnite radeniu v oblasti vzťahov. Váš dobrý priateľ, ktorý aktuálne rieši tento problém by mohol mať pocit, že mu neradite úprimne.

Zdravie Október 2022: Niekedy vám aj malý výlet pomôže dostatočne si oddýchnuť, a vďaka nemu tiež prehodnotíte vaše myšlienky a postoje. Relaxácia upriamí vašu pozornosť na problémy, ktoré sú vo vašom živote skutočne dôležité, a pomôže vám odbremeniť vašu myseľ. To sa pozitívne odrazí aj na vašom mentálnom zdraví. Vaše zdravie by malo byť vašou prioritou počas tohto mesiaca, hlavne po jeho duševnej stránke. Duchovný rozvoj vo vašom vnútri vám pomôže napredovať aj v ostatných oblastiach vášho života. Nezabúdajte však, že v zdravom tele drieme zdravý duch. A práve preto musíte svoje telo udržiavať aj fyzicky fit, a nezabúdať na kvalitný spánok a pravidelný pitný režim, ktorý je pre vás teraz veľmi dôležitý. Stanovte si ako prioritu dva litre čerstvej vody denne.

Október 2022 Práca a peniaze: Tento mesiac si dávajte pozor na online komunikáciu. Ak nevhodne zareagujte na dôležitý email môžete na to doplatiť. Tiež nedávajte žiadne pracovné fotky na sociálne siete, nikdy neviete, komu by sa vaša fotka mohla hodiť, aby vás vystrnadil z vášho doterajšieho pracovného miesta. Ak budete neustále váš súkromný život preberať s vašími kolegami nečudujte sa, že o každom vašom kroku vie celá vaša firma.


Veríme, že sa vám Horoskop Október 2022 Baran páčil. Spoznajte taktiež Horoskop na Dnes Baran, alebo odhaľte tajomstvá, ktoré vám prináša Horoskop na Tento Týždeň Baran, počas mesiaca Október 2022. Zdieľajte kompletný Horoskop Október 2022 Baran so svojími priateľmi a podeľte sa s nimi o vašu aktuálnu astrologickú predpoveď.


Horoskop Október 2022 pre všetky znamenia zverokruhu:

Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu majiteľa je zakázané.