aplikacia horoskop tarot sk
veľký horoskop November 2021 vodnár

Mesačný Horoskop Vodnár

November 2021

Pod vplyvom mocného Mesiaca sa môžete v tomto období myšlienkami vracať do spomienok z minulosti. Môžete sa tiež vrátiť do spomienok z detstva, keďže Mesiac spája vaše bytie s pozitívnymi pocitmi z detstva s vašou matkou. Obnovte si stratené putá so svojou rodinou a venujte sa viac láske vo vašej rodine. Putá, ktoré zanedbávate, by vám mohli častejšie rozjasniť deň a práve preto je potrebné, aby ste posilnili rodinné vzťahy. Mesiac bude mať pozitívny vplyv na prejavenie vašich emócií a je najvyšší čas na to, aby ste si upratali vo vzťahoch s rodinou, priateľmi a povedali svojej láske všetko, čo máte na jazyku. Mesiac symbolizuje túžbu ponoriť sa do vašich najhlbších pocitov a preto sa počas mesiaca venujte svojmu vnútru.

Láska a vzťahy: Ak prevezmete iniciatívu vo vzťahu a v tomto mesiaci pozvete častejšie partnera na skvelú večeru, ktorú uvaríte, bude z toho nadšený a vaša snaha bude ocenená. Nemyslíte si, že je váš partner samozrejmosťou o ktorú sa už nemusíte snažiť. Pod vplyvom Venuše budú mať nezadaní možnosť spoznať niekoho skutočne zaujímavého, kto zamieša ich karty lásky. Sústreďte vašu energiu počas tohto mesiaca k vlastnému sebarozvoju. Ak chcete byť dobrým partnerom, musíte sa oprostiť od minulosti a kráčať s novou, sviežou energiou. Váš nový objekt záujmu bude pravdepodobne niekto, koho ste ešte nestretli. Nátlak, pasivita a negatívny postoj k životu však túto osobu odradia. Dávajte si preto záležať na vašom vlastnom vnímaní sveta. V rodine nastanú menšie nezhody a ak ostanete vo svojom postoji pasívny tak vás do svojich svárov nezatiahnu. Ak budete mať potrebu ukľudniť svoje emócie dýchajte. Počítajte si nádych a výdych a zamerajte sa hlavne na upokojenie nahromadených problémov. Malému meditačnému cvičeniu učte všetkých tých, ktorí nezvládajú svoje emócie. Tento mesiac je však lepšie nezasahovať do roztržiek iných. V tomto mesiaci si dávajte pozor na vašu vlastnú faloš. Voči priateľom konajte vždy čestne a vyhnite sa ohováraniu, či podrazom.

Zdravie: Všetky vonkajšie faktory, ktoré okolo vnímame, no aj tie, ktoré sú nám skryté ovplyvňujú naše zdravie. Sila mesiaca bude tento mesiac výrazne vplývať na vaše zdravie. Prejaví sa na vašej fyzickej kondícii, ale aj na vašom psychickom zdraví. V prvej polovici roka vás potrápia častejšie bolesti hlavy, ktoré môžu vychádzať ešte z predchádzajúceho obdobia, alebo z nepremysleného stravovania. Vyhýbajte sa na chvíľu ťažkým jedlám a skúste si dať na mesiac oddych od mäsitých výrobkov. Vaše telo si oddýchne a odplaví nepotrebné látky z čriev a toxíny z organizmu. Nezabúdajte na pitný režim a zaraďte do stravy viac vlákniny.

Práca a peniaze: Najmúdrejšie v tomto mesiaci bude, ak sa vyhnete podpisovaniu akýchkoľvek dôležitých dokumentov. Ak budete musieť podpisovať dôležité dokumenty ubezpečte sa, že je všetko z právneho hľadiska v poriadku. Ak sa cítite unavený z práce, nezabudnite dostatočne oddychovať. Popoludní si nájdite častejšie čas na krátky spánok. Ak sa v tomto mesici naskytne vhodná príležitosť, nezbudnite si vyraziť s kolegami na pivo, alebo len tak posedieť do spoločnosti. Bude to prijemná zmena vašich zabehnutých pracovných povinností.

Veríme, že sa vám Horoskop November 2021 Vodnár páčil. Spoznajte taktiež Horoskop na Dnes Vodnár, alebo odhaľte tajomstvá, ktoré vám prináša Horoskop na Tento Týždeň Vodnár, počas mesiaca November 2021. Zdieľajte kompletný Horoskop November 2021 Vodnár so svojími priateľmi a podeľte sa s nimi o vašu aktuálnu astrologickú predpoveď.


Mesačný Horoskop November 2021 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop November 2021 Vodnár