veľký horoskop November 2020 vodnár

Mesačný Horoskop Vodnár

November 2020

V tomto mesiaci nezabúdajte prejaviť svoje city a nálady. Nebuďte utiahnutí do seba a dajte okoliu najavo, ako sa v skutočnosti cítite. Ak máte skutočného priateľa, skúste sa s ním podeliť o vaše starosti a trápenia. Veľmi ochotne a rád vám poradí v ťažkých chvíľach. S odstupom času sa na veci budete dívať inak a starosti, ktoré vás potrápia začiatkom mesiaca sa koncom mesiaca upokoja a vy sa budete môcť nadýchnuť čerstvej vône úspechu. Robte veci s radosťou a prestaňte sa zaťažovať problémamy ostatných. Nič nie je také tragické ako sa zdá. Ostatný si musia svoje starosti riešiť po svojom. Vy sa teraz musíte zamerať hlavne na seba, aj keby ste mali na ostatných pôsobiť sebecky. Mocný mesiac vás navedie na dráhu plnú energie a poznania.

Láska a vzťahy: V tomto mesiaci pocítite s partnerom potrebnú harmóniu. Bude to pre vás čarovné obdobie plné pohody a pocitov lásky. Venujte partnerovi svoju pozornosť a nezabúdajte na to, čo má rád. Doprajte mu chvíle plné lásky a pochopenia. Ak ste nezadaní nespoliehajte sa na to, že si vás láska nájde sama. V tomto období by bolo vhodné vyraziť do spoločnosti. Zavolajte rodičom a naplánujte si spoločný obed. Môžete ich tiež pozvať na návštevu, či prijemne prekvapiť vašou prítomnosťou. O priateľstvo sa dobre starajte. Nastane obdobie, kedy budete potrebovať podporu blízkeho priateľa. V tomto mesiaci sa teda viac venujte dobrým priateľom.

Zdravie: Počas tohto mesiaca si dávajte väčší pozor na vašu stravu. Vaše telo sa v poslednej dobe cíti viac unavené. Je nutné, aby ste si v tomto mesiaci dopriali zvýšený príjem vlákniny prostredníctvom zeleniny a ovocia. Vaše telo potrebuje refresh a potrebuje aby ste ho očistili. Ak nie ste fanúšikom zeleninových jedál, skúste si kúpiť čistú indickú vlákninu, ktorú dostanete v každej lekárni. Nie je drahá a pomôže vám s očistou vášho tela. Počas tohto mesiaca je tiež nesmierne dôležité nezabúdať na pravidelný pitný režim. Vyraďte ale sladené nápoje a perlivé ochutené vody. Tie neprospievajú ani vášmu zdraviu a ani vašej postave. V tomto mesiaci sa už konečne musíte naučiť piť čistú vodu.

Práca a peniaze: Možno vám Merkur v tomto mesiaci zatemní jasné rozmýšľanie, no neobávajte sa toho. Budete sa na pracovné záležitosti dívať viac jednostranne a nie veľmi pesimisticky. Každopádne uvidíte viacero vecí v novom svetle a vo viacerých oblastiach si uvedomíte, že ich preceňujete. Vďaka tomu si uvedomíte, že venujte práci až priveľkú pozornosť a zabúdate na svoje koníčky. Skúste sa na pracovné veci dívať s väčším odstupom počas celého mesiaca. Vaše pracovné nasadenie môže obťažovať niektorého z vaších kolegov. Nenechajte sa však nikym ovplyvniť a naďalej pracujte s dávkou nasadenia a kreativity.

Veríme, že sa vám Horoskop November 2020 Vodnár páčil. Spoznajte taktiež Horoskop na Dnes Vodnár, alebo odhaľte tajomstvá, ktoré vám prináša Horoskop na Tento Týždeň Vodnár, počas mesiaca November 2020. Zdieľajte kompletný Horoskop November 2020 Vodnár so svojími priateľmi a podeľte sa s nimi o vašu aktuálnu astrologickú predpoveď.


Mesačný Horoskop November 2020 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop November 2020 Vodnár