Horoskop & Tarot SK - Veštenie, Tarot, Horoskopy, Astrológia

Muž Kozorožec - láska, vzťah, kompatibilita

♑ Muž Kozorožec - 12 Tajomstiev (Partner, Láska, Vzťahy...) ♑

Fakty, vlastnosti, správanie v láske, zamilovaný muž Kozorožec a jeho tajomstvá...

Pre všetkých tých, ktorí sa nachádzajú vo vzťahu s mužom kozorožcom, alebo pre tých, ktorí sa s mužom kozorožcom chystajú do manželstva, či do vzťahu, prinášame najdôležitejšie body, ktoré musíte o tomto mužovi poznať. Tieto tajomstvá, ktoré vám ukrýva muž narodený so zemským elementom, vám pomôžu lepšie pochopiť jeho vlastnosti, pocity a potreby. Ak túžite spoznať viac informácií ohľadom znamenia zverokruhu Kozorožec neváhajte, a prečítajte si kompletnú charakteristiku znamenia Kozorožec, ktorú nájdete na našej webovej stránke zadarmo.

Zemské znamenie Kozorožec je počas celého svojho života zamerané hlavne na rodinu a na dobre a harmonické vzťahy s ostatnými. Muž Kozorožec zdieľa zemský Element so znamením zverokruhu býk a so znamením zverokruhu Panna. Zemské znamenia zverokruhu sú charakteristický tým, že svet okolo túžia udržiavať v rovnovahe a v harmónii. Starajú sa o ostatných ľudí vo svojom okolí, aby zachovali balans. Vo všeobecnosti sú všetky tieto 3 znamenia zverokruhu, ktoré sa narodili so zemským elementom veľmi stabilné a múdre. Ich zmyselnosť je doslova očarujúca, a v živote sú pripravení zastrešiť viaceré dôležité pracovné pozície, ktoré by nedokázal zastrešiť nik iný. Spoľahlivé zemské znamenie zverokruhu býk, Kozorožec a Panna by mali počas svojho života ubrať z logiky, a viac sa zaoberať svojím srdcom. Vo všeobecnosti môžeme povedať, že tieto znamenia zverokruhu sú veľmi dobrými ľuďmi, ktorí sú obklopení priateľmi a svojou rodinou.

Znameniu Kozorožec vládne planéta Saturn, ktorá sa stala jeho symbolom a prináša mu energiu a charakteristické vlastnosti, ako sú disciplína, zodpovednosť a osobné ambície. Počas celého života sa muž Kozorožec sústredí na dosahovanie úspechov v kariére, a tiež v osobnom živote. Kozorožec rozumie pravidlám, a taktiež si je vedomý hraníc, ktoré by nemal v živote prekročiť. Je to vytrvalé, usilovné a stabilné znamenie zverokruhu, ktoré sa dokáže sústrediť a vyriešiť každý problém. Učí sa na vlatných chybách, a častokrát v živote prechádza skúškami, ktoré ho zoceľujú. V mladosti má Kozorožec priemerné výsledky v škole. Aj keď je veľmi učenlivý a výkonný, niekedy sa viac sústredí na praktickú stránku života. Kozorožec vo svojom živote kladie sám sebe veľa otázok, ktoré ho môžu niekedy uvádzať do pochybnosti o svojich vlastných rozhodnutiach. Silný vplyv planéty Saturn môže v živote Kozorožca spôsobovať napätie a stres, hlavne v situáciách, kedy je Kozorožec pod veľkým tlakom.

Muž Kozorožec je v astrológii spájaný s 10. astrologickým domom, ktorý je domom sociálneho postavenia a kariéry. Tento astrologický dom sa spája s tarotovou kartou koleso šťastia, a predstavuje veľký úspech, rodinné zázemie, či ambície, ktoré Kozorožca sprevádzajú počas celého života. Koleso šťastia sa pokladá za jednu z najšťastnejších tarotových kariet. Prináša Kozorožcovi veľkú silu a stabilitu. Koleso šťastia sa v astrológii taktiež spája s veľkou múdrosťou, ktorou sa môže muž Kozorožec skutočne pýšiť. Kompatibilné znamenia s Kozorožecom v láske sú hlavne znamenie Býk, ktoré je taktiež ako Kozorožec orientované na rodinu a znamenie rak, ktoré je tiež silné kompatibilné so znamením Kozorožec, a porozumejú si na hlbšej úrovni.

V nasledujúcich bodoch sa budeme sústrediť na tie najdôležitejšie vlastnosti muža Kozorožca, ktoré potrebujete vedieť ak ste v blízkosti tohto silného a ambiciózneho muža. Spoznajte základné tajomstvá, ktoré vám muž Kozorožec odhalí počas spoločného života, a tie vlastnosti, ktoré sú charakteristickými prvkami jeho osobnosti.


1. Muž Kozorožec a jeho Samotársky život

Muž Kozorožec veľmi rád tráviť čas sám so sebou. Má tak čas na premýšľanie o práci, či o svojom súkromnom živote. Ak sa snažíte dostať do priazne muža narodeného v tomto zemskom znamení, istotne to nebude jednoduchá úloha. Neradi sa púšťajú do rozhovorov s cudzími ľuďmi, a k jeho osobe sa najlepšie priblížite ako jeho priateľ. Muž Kozorožec nepovažuje samotu za nič negatívne, a dokonca si ju veľmi užíva. Je to jedno z 3 znamení zverokruhu, ktoré doslova v každom dni vyhľadáva možnosti na to byť osamote.

V spoločnosti sa môžu niekedy cítiť zle, a preto práve muž Kozorožec odmietne nejedno pozvanie na spoločenskú udalosť. Je zameraný na rodinu, a jeho najobľúbenejšie trávenie voľných chvíľ je v náručí svojho milovaného, v teple domova. Muž Kozorožec je známy aj tým, že počas svojho života, vo svojom vnútri, bojuje s viacerými emóciami, ktoré môžu byť protichodné. Aj keď chce byť živote sám, častokrát sa cítim osamelo. Osamelosť však pramení z toho, že ho svet okolo nechápe. Alebo má aspoň taký pocit.

Vo svojej podstate sú však Kozorožci veľkými samotármi, a hlavne v mladšom veku sa náhlia za pracovným úspechom a dosahovaním životných cieľov v oblasti financií a kariéry. Keď sa Kozorožec zahltí prácou, častokrát nevidí veci okolo, a preto môže podceňovať aj vaše potreby a pocity. Môže ich dokonca aj prehliadať.

Ak sa teda chystáte do manželského spojenia s mužom kozorožcom, alebo do vzťahu, budete si musieť zvyknúť na to, že muž Kozorožec bude v každom dni potrebovať chvíľu iba pre seba. Najlepšie pre vás bude akceptovať tento fakt, no nezabúdajte na to, že muž Kozorožec túži hlavne po emocionálnom a hlbokom zblížení so svojím partnerom. Doprajete mu teda čas pre seba, ale nezabúdajte mu pripomínať, že by ste ho radšej trávili s ním.


2. Jeho vnútorná neistota

Ako sme už spomenuli v prvom bode, Kozorožec a vo svojom živote sústredi hlavne na dosiahnutie pracovných úspechov. Túži však aj po emocionálnom splynutí so svojím milovaným. V množstve prípadoch však svoju prácu nadradí svojim pocitom, pretože muž Kozorožec chce byť vo svojom živote úplne samostatný, a nezáleží na tom či ide o muža Kozorožca, alebo ženu narodenú v tomto znamení. Ich odhodlanie je skutočne silné, no tento prvotný pocit Kozorožca je negovaný jeho neistotou živote.

Muž Kozorožec dosahuje úspech pomaly a postupne, no keď určitú vec dosiahne obáva sa o možnosť že ju stratí. Tieto pocity presahujú aj do partnerských zväzkov, aj v dlhodobom vzťahu stále premýšľa nad tým, aký by bol jeho život prázdny, keby svoju milovanú osobu stratil. V celom jeho živote, počas všetkých rokoch teda veľmi premýšľa nad tým, aký by bol jeho život, ak by nemal veci, ktoré v živote dosiahol.

Niekedy si vytvára obrannú pozíciu voči ľuďom, ktorí chcú preniknúť do jeho života. Radšej povie ostatným, že ich nepotrebuje, pretože sa bojí, že by bol neskôr pripútaný a odkázaný na ich pomoc. Neistota v živote Kozorožca ho môže častokrát vtiahnuť do pocitov smútku a depresií. Uisťujte teda vášho Kozorožca o vašej hlbokej a neochvejnej láske.

Poznáte mesačný horoskop lásky pre znamenie Kozorožec na aktuálny mesiac? Čítajte Mesačný Horoskop Kozorožec, pripravený na mieru, od veštkyne. Predpoveď lásky, vzťahov, zdravia aj financií zadarmo!


3. Muž Kozorožec a Veľké ambície

Väčšina ľudí sa môže na muža Kozorožca dívať, ako na materiálne založeného človeka, ktorý je zameraný iba na finančný zisk. Samozrejme, muž Kozorožec vyhľadáva príležitostí na to, aby finančne zabezpečil seba ale tiež celú svoju rodinu. Túži po finančnej stabilite, a bojí sa nedostatku peňazí v budúcnosti, preto si financie aj rozumne odkladá. Túži byť v živote samostatný, a preto nechce byť ani v neskoršom veku odkázaný na ostatných. A to hlavne z hľadiska financií...

S týmto jeho životným plánom, na získaniu čo najväčšieho materiálneho zabezpečenia, súvisia aj jeho veľké ambície v kariére. Pokiaľ ide o peniaze, pristupuje k nim veľmi opatrne. Ak hľadáte muža, ktorý bude pri vás rozhadzovať peniaze bez rozmyslu, istotne to nebude muž Kozorožec. Je mimoriadne zameraný na svoj životný cieľ, ak si vytvorí plán, istotne ho aj dodrží. Je to znamenie zverokruhu, ktoré potrebuje prácu k svojmu pokojnému životu, a neustále hľadá novú stimuláciu.

Muž Kozorožec je znamením, ktoré možno označiť za jedno z najpracovitejších znamení zverokruhu, aj pod vplyvom jeho zemského elementu. Možno však povedať, že jeho hlavným životným cieľom je dosiahnuť zabezpečenú rodinu, ktorá bude cítiť finančné bezpečie. Dá sa teda jednoznačne povedať, že ambície Kozorožca sú hnané dopredu hlavne vidinou dobrého finančného zisku.


4. Jeho hanblivosť

Pracovitý muž Kozorožec môže na prvý pohľad pôsobiť dojmom, že vo svojom živote nikoho nepotrebuje a nehľadá. Možno dokonca odmietne viaceré pozvania na kávu, či na večierok. Z jednej strany je to spôsobené jeho samotárskou povahu, na strane druhej sa Kozorožec veľmi obáva odmietnutia v láske. Muž Kozorožec je však veľmi rád, ak sa oňho zaujíma atraktívna žena, ak má možnosť viesť dlhé a zmysluplné rozhovory s niekým inteligentným.

Už po prvom pohári vína nemá problém sa s vami rozprávať aj o hlbších emocionálnych pocitoch. Táto vlastnosť k nemu priťahuje hlavne tie znamenia zverokruhu, ktoré si zakladajú na úprimnosti a na zdieľaní emócií. Práve preto sa k znameniu Kozorožec mimoriadne hodí emotívny rak, alebo rodinne založený býk.

Pri rozhodovaní v živote, ale aj v láske býva praktický a logický. V počiatkoch vzťahu, alebo pri zoznamovaní však muž Kozorožec pôsobí veľmi hanblivo. Svoju vnútornú stránku tak neukáže komukoľvek. Radšej ukazujú svoje ambiciózne ja. Kozorožcová povaha je veľmi rezervovaná, čo súvisí aj s faktom, že Kozorožci bývajú introvertní.

Vo vzťahoch sa snažia byť mimoriadne zdvorilí a zdržanliví. Práve tieto vlastnosti muža Kozorožca spôsobujú, že na ľudí v jeho okolí pôsobí Kozorožec hanblivo, možno dokonca niekedy chladne. Muž Kozorožec má však skutočne obrovské srdce, a po prekonaní prvotnej hanblivosti dokáže svojej milovanej osobe poskytnúť dokonale zázemie.


5. Muž Kozorožec jeho spôsob lásky

Romantická láska sa môže zdať vzdialená od muža Kozorožca, ktorý ku všetkým veciam okolo pristupuje mimoriadne logicky. Čo sa týka priateľstiev, Kozorožcovi veľmi záleží na tom, aby bol počas celého svojho života obklopený množstvom priateľov, ktorí mu budú verní. Muž Kozorožec si na svojej milovanej osobe cení hlavne zmysel pre humor a oddanosť. Je to osoba, ktorá nikdy nesklame vašu dôveru, a na ktorú sa môžete vždy spoľahnúť.

Celý život Kozorožca je zameraný na dobré vzťahy a harmonické spojenia, ktoré ho v živote posúvajú vpred. Keďže je Kozorožec nesmierne odhodlané znamenie, hľadá si partnera, ktorý s ním udrží v živote krok. Muž Kozorožec vás bude milovať verne a počas celého vášho života, no takýto prístup bude očakávať aj z vašej strany. V prvých okamihoch vášho spoločného stretnutia či spoznávania budete musieť urobiť veľa ústupkov, a budete musieť byť veľmi trpezlivý k tomu, aby vám Kozorožec odhalil zákutia svojho srdca.

Ak mužovi Kozorožcovi ublížite, strácate ho už navždy, pretože muž Kozorožec sklamanie v láske neodpúšťa. Na prvý pohľad môže Kozorožca zaujať atraktívny a dobrý výzor, no cení si skôr hlbšie hodnoty, ako je osobný pôvab, stabilita, a vyrovnanosť. Nemá rád žiarlivostné scény, nemá rád nestabilné osobnosti, a vyhľadáva vo vzťahu balans. Práve preto bude jeho vzťah harmonický iba vtedy ak sa spojí s vyrovnanou osobou, ktorá mu pomôže v jeho osobnom životnom raste.

Muž Kozorožec si hľadá silného partnera, ktorý má vysoké postavenie v živote. Obdivuje úspech a bojovnosť. Aj keď sa vám to niekedy môže zdať veľmi namáhavé získať jeho pozornosť, tento muž stojí za vašu trpezlivosť. Základným kameňom harmonického vzťahu s mužom kozorožcom je teda vernosť a úprimnosť. Nezabúdajte tiež na týmovú prácu, pretože aj keď to muž Kozorožec častokrát neprejaví, pomoc si nesmierne cení.

Láska, vzťahy, emócie Kozorožca počs dnešného dňa? Prečítajte si komplexný Horoskop na dnes Kozorožec ktorý vám prináša presnú predpoveď na dnešný deň podľa astrologických pohybov a vplyvov. Váš Horoskop Kozorožec na dnes zadarmo.


6. Muž Kozorožec je veľmi lojálny

Muž Kozorožec je za každých okolnosti úprimným a verným priateľom, a spolupracovníkom, na ktorého sa môžete vždy obrátiť. Rád pomáha ostatným, a vo svojom živote chce byť obklopený ľuďmi, ktorí sa neboja úspechu a tvrdej práce. Vie, že svedomitosť sa nevyžaduje len v kariére, ale že pracovať treba aj na dobrých a zmysluplný vzťahoch. Pokiaľ ide o podvádzanie vo vzťahu, ak si vás muž Kozorožec vybral za svojho partnera, môžete sa naňho stopercentne spoľahnúť. Jeho vernosť je bez pochybností stopercentná.

Samozrejme, aj vo vzťahoch s mužom kozorožcom môžu nastať prípady, kedy nezvláda stres a napätie, hľadá útechu u niekoho, kto mu rozumie lepšie než jeho aktuálny partner. Práve preto hovoríme o tom, že vzťah s mužom kozorožcom je založený na tvrdej práci, a na postupovom vystavaní silných základov. Ak sa chcete pustiť do vzťahu s týmto lojálnym mužom, musíte sa pripraviť na to, že mu budete vždy oporou.

Nezáleží na tom, koľko starostí a povinností máte počas dňa s výchovou detí, so starostlivosťou o domácnosť a so svojou prácou. Musíte podporiť Kozorožca kedykoľvek to potrebuje, a ukázať mu, že stojíte pevne po jeho boku. Iba tak dosiahnete stopercentnú lojálnosť vášho muža Kozorožca, ktorý nebude nikdy uvažovať o otvorení svojho srdca inej osobe. Muž Kozorožec je verný svojim záväzkom, a to v každej oblasti svojho života.


7. Muž Kozorožec je mimoriadne praktický a logický

Kozorožcová veľmi praktická a logická myseľ, dokáže tomuto znameniu zverokruhu pomôcť riešiť najkomplikovanejšie životné problémy. Je to stabilné znamenie zverokruhu, ktoré je mimoriadne obľúbené v práci, ktorá si vyžaduje neoblomnú myseľ. Majú mimoriadne silný talent na hľadanie riešení, ktoré uspokoja všetky zainteresované osoby. Je to osoba, ktorá vie organizovať aj väčšiu skupinu ľudí, a preto sa muž Kozorožec určite uplatní ako manažér, alebo ako riaditeľ spoločnosti.

S mužom kozorožcom sa nemusíte obávať nudy, ani nedostatočného finančného zabezpečenia. O nudu v živote sa postará tak, že vás zapojí do každého problému ktorý rieši, ak vás skutočne miluje. So svojím partnerom rozoberá totiž každú udalosť vo svojom živote, rád vás bude informovať o tom, čo nové sa udialo u neho v práci, alebo aké novinky mu pomáhajú v napredovaní a v plnení svojich cieľov.

Aj keď svoje emócie Muž kozorožec častokrát nedáva najavo, je zdržanlivý skôr medzi ľuďmi, ktorých dobre nepozná. Svojmu partnerovi sa dokáže otvoriť. Každopádne, ich logika je nesmierne silná, a v živote sa sústredia hlavne na dôležité veci. Vždy dokončia všetko čo začnú, pretože chcú mať všetky veci okolo v poriadku. Spĺnia si každý svoj záväzok - čo je ich základným predpokladom na životný úspech.


8. Aký je muž Kozorožec milenec?

Muž Kozorožec neberie milostný akt na ľahkú Váhu. Milovanie je pre neho prejavom tých najhlbších emócií v živote, a sexuálne spojenie je pre neho mimoriadne dôležité. O mužoch narodených v tomto znamení je vo všeobecnosti známe, že vyhľadávajú partnera o niečo mladšieho, než sú oni sami. Potrebujú po svojom boku vitálnu a energickú osobu, a hľadajú polovičku, ktorá ho v živote prekvapí.

Muž Kozorožec sa nezdá byť príliš romantické znamenie zverokruhu, no lásku a záväzky berie niekedy až prehnane vážne. Sexuálny styk považuje za vec, ktorá by mala byť vykonávaná hlavne v súvislosti s láskou, a dáva si záležať na potešení svojho partnera. Je veľmi trpezlivý milenec, ktorý sa počas milovania neponáhľa. Venuje vám dostatočnú pozornosť. Kozorožec v posteli tiež vyhľadáva energiu, pretože on sám je v tomto smere mimoriadne vášnivý. Buďte teda pripravený na veľmi zaujímavé chvíle, so svojím mužom kozorožcom. Mali by ste si azda dávať pozor iba na jeho prílišnú dominanciu v určitých životných okamihoch, kedy bude skúšať, čo všetko mu v posteli dovolíte.

Z času na čas rád podľahne submisívnejšiemu partnerovi, ktorý mu dovolí prevziať kontrolu nad všetkým. Ak máte po milovaní chuť na dlhé rozhovory v náručí toho druhého, muž Kozorožec bude pre vás ideálnym partnerom. Rád analyzuje, a rád sa rozpráva o tom, čo vás baví, a čo by ste chceli vyskúšať. Celý jeho život je riadený logikou a premyslenými rozhodnutiami, a preto sa neuspokojí s neúspechom, alebo nesplnením vašich potrieb. Môžete sa tak tešíť na chvíle, kedy bude pozornosť plne venovaná vám.

Nezabúdajte, že muž Kozorožec uvíta akékoľvek sexuálne povzbudenie. Miluje elegantné a krásne sexi prádlo, alebo aj hračky, ktoré môžu okoreniť váš vzťah, ktorý časom upadá do rutiny. Nezabúdajte tiež na prirodzenosť, ktora ho v spálni nesmierne láka.


9. Kozorožec neriskuje... Alebo áno?

Muž Kozorožec ma v živote pevne stanovený plán, a nemôžete od neho očakávať, že bude robiť riskantné alebo nečakané rozhodnutia. Ak vám v živote chýba spontánnosť, a pravidelnosť vás nudí, muž Kozorožec nebude pre vás ten pravý. Takže, ako muž Kozorožec naozaj vníma riziko?

V tomto bode je potrebné rozobrať aj to, či hovoríme o riziku fyzickom, alebo riziku spojenom s financiami, či podnikaním. Pokiaľ ide o fyzické riziko, muž Kozorožec nemá ani ten najmenší problém ochrániť človeka, ktorého miluje. Môžete sa s ním cítiť bezpečne v akejkoľvek stresujúcej situácii, pretože muž Kozorožec sa vždy postaví na stranu svojho milovaného.

Čo sa týka podstupovania rizika pre šport alebo zábavu, muž Kozorožec nie je fanúšikom extrémnych športov, a vyhýba sa rizikovým aktivitám, aby neublížil svojmu zdraviu. Neznamená to, že Kozorožec sa bojí fyzicky riskovať, ale vždy popremýšľa, či mu to naozaj stojí za ten chvíľkový pocit adrenalínu. Pokiaľ ide o riskovanie pre získanie financií, napríklad v kariére alebo v podnikaní, muž Kozorožec je vždy pripravený na to urobiť krok vpred. Nebude sa púšťať do riskantných investícií, ktoré by ho mohli pripraviť o všetok nahromadený majetok, ale je ochotný riskovať v spolupráci, v presadzovaní nových inovatívnych projektov, alebo pri nových nápadoch.

Každý jeho risk v živote však musí byť motivovaný dosiahnutím finančného prilepšenia do domácnosti. Nikdy nerobí krok prvý, ale nemá problém vás nasledovať. Názor na riskovanie v živote Kozorožca je teda niekedy protichodný. Z istého hľadiska je to logicky uvažujúce znamenie zverokruhu, ktoré sa nehrnie do nepremyslených plánov. Na druhej strane, ak si uvedomí vidinu veľkého finančného zisku, nemá problém svoje odhodlanie pretvoriť do riskovania.

Radi by ste spoznali podrobnú Charakteristiku znamenia Kozorožec - pre muža, ale aj pre ženu narodenú v tomto ohnivom znamení zverokruhu? Spoznajte všetky vlastnosti Kozorožca, tie dobré, aj tie negatívne.


10. Je muž Kozorožec sebec?

Ťažko pracujúce znamenie zverokruhu Kozorožec pripisuje nesmierne veľkú hodnotu svojím ambíciám. Práve táto charakteristická vlastnosť muža Kozorožca z neho môže robiť na prvý pohľad veľmi sebecké znamenie zverokruhu, a muža, ktorý je zameraný iba na karierny zisk a na financie. Na prvý pohľad sa môže takto zdať hlavne pre ľudí, ktorí ho dobre nepoznajú, a ktorí s ním úzko nespolupracujú. Pre všetkých ostatných je jasné, že muž Kozorožec určite nie je sebeckým mužom, ktorý by čakal na príležitosť, ako vás podraziť, alebo ako získať úspech len pre seba.

Hlavne v oblasti kariéry je badať túto charakteristickú vlastnosť Kozorožca, a jeho zanietenie môže navonok pôsobiť niekedy až odstrašujúco. Hovorí sa, že muž Kozorožec nieje nikdy spokojný s tým, čo dosiahne. Tento mýtus bol vytvorený hlavne ľuďmi, ktorí muža Kozorožca nepoznajú detailne a dobre.

Muž Kozorožec je veľkým kritikom voči ostatným, a voči sebe, ale neznamená to, že si neuvedomuje úspech, ktorý ho v živote obklopuje. Muž Kozorožec je dobrosrdečným znamením zverokruhu, ktoré si váži každú maličkosť, ktorú od života dostal do daru. Je to zodpovedný a starostlivý partner, otec, ale aj spolupracovník. Muž Kozorožec je veľmi oddané a ohľaduplné znamenie zverokruhu, čo istotne viete, ak ste s týmto mužom v partnerskom zväzku.

Ak príde čas, kedy potrebujete jeho pomocnú ruku alebo podporu, je tu vždy pre vás. Tieto vlastnosti úplne vyvracajú názor, že muž Kozorožec je sebeckým mužom zameraným len na vlastný úspech. Pre Kozorožca je slovo obätavosť veľmi blízke a nikdy vám nedá falošnú nádej. Namiesto toho vám poskytne možnosti na vyriešenie vášho problému alebo vaších starostí. Pri Kozorožcovi si tak môžete byť istý, že sa na neho môžete plne spoľahnúť, v akejkoľvek životnej situácii.


11. Muž Kozorožec nenávidí klamstvá, cení si úprimnosť

Kozorožca nezaujímajú konfrontácie, ale keď má pocit, že sa deje okolo neho nespravodlivosť istotne zasiahne. Klamstvo je mu odporné, a vždy sa postaví na stranu toho, komu je ubližované. Patrí k jednému z piatich najúprimnejších znamení zverokruhu. Radí sa tak medzi znamenie Baran, znamenie Lev, Panna, či veľmi úprimne znamenie strelec. Týchto 5 znamení zverokruhu si úprimnosť veľmi cení, a v ich živote zastrešuje jedinečné miesto.

Lož skutočne nepatrí do života Kozorožcov, a klamstvo považujú za druh zrady. Aj počas hádky si musíte dávať pozor na klamstvá a zavádzanie, pretože muž Kozorožec ma v sebe zabudovaný akýsi detektor lži, ktorým vás odhalí. Zrada od človeka, ktorého miluje mu ubližuje zo všetkého najviac. Muž Kozorožec nebýva voči ľuďom podozrievavý. Jeho opatrnosť súvisí hlavne s poznaním, ako si ľudia v jeho okolí dokážu pravdu prikrášliť...

Muž Kozorožec je schopný detekovať a zachytiť skutočné zámery ľudí v jeho okolí. Svojho milovaného počas spoločného života pozná natoľko dobre, že vie odhaliť aj to najmenšie klamstvo. Ak teda nechcete stratiť srdce a dôveru vášho muža Kozorožca, vyhýbajte sa zavádzaniu a lži. Najlepšie urobíte, ak si s týmto mužom vždy zachováte úprimnosť.

Online veštenie Áno/Nie pre znamenie zverokruhu Kozorožec. Spoznajte odpoveď na vašu otázku ZADARMO - Áno/Nie Veštenie pre znamenie zverokruhu Kozorožec vám pomôže nájsť osudovú odpoveď na vašu otázku.Tajomstvá ďalších Mužov Zverokruhu:


Týchto 11 najdôležitejších faktov o mužovi Kozorožcovi vás istotne previedlo informáciami, ktoré vám Kozorožec vo vzťahu odhalí. Tieto fakty sú alfou a omegou pre každého, koho životnú súčasť tvorí muž Kozorožec. Či už je vašim partnerom, priateľom, spolupracovníkom, alebo manželom, týchto 11 bodov vám pomôže nahliadnuť do jeho duše a srdca.

Iba detailná Charakteristika dátumu narodenia vášho muža Kozorožca môže presne analyzovať jeho črty a charakteristické vlastnosti. Môže sa stať, že týchto 11 faktov nebude plne súhlasíť s vašim chlapcom kozorožcom, no týchto 11 bodov skutočne opisuje každého muža zemského znamenia Kozorožec.

Nezabúdajte tiež spoznať viac faktov o Kozorožcovi, či už sa zaujímate o chlapca, alebo ženu znamenia Kozorožec. Prečítajte si Horoskopy na dnes, týždenne, alebo mesačné predpovede, alebo komplexný ročný Horoskop pre Kozorožca úplne zadarmo. Všetko o znamení Kozorožec nájdete na našej stránke, preto neváhajte a čítajte viac.


Pre viac zábavy zo sveta astrológie, horoskopov a tarotu, odoberajte náš Facebook, alebo Instagram: 👇


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Veštkyňa Sibyla je tu pre vás! Píšte na: horoskop.vestenie@gmail.com


Muž Kozorožec Láska, vzťahy, aký je partner...?