Horoskop & Tarot SK - Veštenie, Tarot, Horoskopy, Astrológia

Muž Blíženci, aky je partner, laska, vzťah s mužom v znamení Blíženci

♊ Muž Blíženci - 11 Tajomstiev (Muž Blíženci Partner, Láska, Vzťahy...) ♊

Fakty, vlastnosti, správanie v láske, zamilovaný muž Blíženci a jeho tajomstvá...

Či už vstupujete do vzťahu, manželstva, alebo je muž Blíženec len vašim dobrým priateľom a chceli by ste o ňom vedieť viac, tento článok je pripravený práve pre vás. Muž narodený v znamení Blíženci sa spája s 3. domom – S domom komunikácie. Tento astrologický dom je taktiež spájaný s tarotovou kartou cisárovná. Je to dom komunikácie, duševného zdravia, túžbe po vedomostiach, ale aj výchovy, štúdia priateľstiev a kontaktov.

Vládnucou planétou Blížencov je planéta Merkúr, ktorá prináša do života muža Blíženca ešte viac inteligencie a zmysel pre komunikáciu. Merkúr prináša do života mužov narodených v znamení Blíženci tiež množstvo zábavy a detskú radosť zo života. Muž blíženec je navždy mladý, a pod vplyvom mocného Merkúra cíti vo svojom živote veľké množstvo energie.

Ak vás zaujíma muž Blíženec mali by ste si prečítať celý článok, pretože existujú fakty, ktoré vás o ňom určite prekvapia. Obzvlášť dôležité sú tieto informácie pre tie z vás, ktoré plánujú vstúpiť do manželského zväzku, alebo do vzťahu s mužom narodeným v znamení Blíženci.

Blíženci sa narodili so vzdušným elementom vo svojom vnútri, a preto predstavujú veľkú energiu a silu, o ktorú sa radi podelia aj s ostatnými. Každá žena, ktorá má záujem o muža Blíženca, sa musí pripraviť na nikdy nekončiacu detskú energiu, ktorú tento muž vyžaruje.

Muž blíženec vám istotne prinesie veľa radosti ale aj mnoho ďalších pozitív, ktoré si obľúbi nejedná žena. Nasledujúce veci by mala poznať každá žena, ktorá má vo svojej blízkosti muža narodeného v tomto energickom znamení.


1. Muž Blíženci má mnoho Detskej Energie

Muž blíženec je pod vplyvom planéty Merkúr niekedy ako dieťa, ktoré sa teší aj z tých najmenších maličkosti. Muž blíženec je mužom, ktorý svoju energiu vkladá do toho, aby bol šťastný, a aby boli šťastní aj ľudia v jeho okolí. Blíženec je muž plný pozitívnej a detskej energie, a keďže nosí dieťa vo svojom srdci bude mať niekedy problém porozumieť vám. Nezáleží na tom či má váš muž blíženec 40 alebo 50 rokov, vždy bude vyhľadávať zábavu, ktorá sa bude spájať s jeho detstvom.

Blíženec je človek, ktorý sa zdá byť vždy energický a radostný. Bude vám pripadať navždy mladý, a bude sa tak aj správať. Je to muž, ktorý nechce zostarnúť, pretože hlboko vnútri stále cíti detskú radosť zo života. Na druhej strane sa o neho budete musieť taktiež starať ako o malé dieťa. Muž blíženec vyžaduje veľa vašej pozornosti ale aj starostlivosti.

V niektorých prípadoch mu budete musieť byť doslova rodičom, ktorý sa stará o všetky jeho potreby. Ak ste teda starostlivá žena, ktorá miluje starostlivosť o druhú osobu, muž blíženec je pre vás ten pravý.


2. Jeho Dvojaká osobnosť

Ak hovoríme o mužovi Blížencovi je nutné spomenúť, že tento muž v sebe skrýva dvojakú osobnosť. Tak ako dve tváre jeho znamenia, ktoré špecifikujú Blížencov, tak častokrát koná aj muž narodený v tomto znamení. V jednom okamihu je romantický a veselý, a hneď nato sa stáva nahnevanou osobou, úplne odlišnou od tej, ktorú ste videli ráno. Muž blíženec sa musí po celý čas vyrovnávať so svojou osobnosťou, a tiež so zmenami nálad, ktoré pociťuje.

Ak teda zvažujete vzťah s mužom blížencom, musíte sa pripraviť na to že nikdy neviete s akou náladou sa zobudí, a s akou bude večer zaspávať. Ak však nie ste flexibilnou osobou, ktorá sa rýchlo dokáže prispôsobiť zmenám, muž blíženec pre vás nie je tým najvhodnejším partnerom.

Poznáte mesačný horoskop lásky pre znamenie Blíženci na aktuálny mesiac? Čítajte Mesačný Horoskop Blíženci, pripravený na mieru veštkyňou. Predpoveď lásky, vzťahov, zdravia aj financií zadarmo!


3. Muž Blíženci je Spoločenský

Muž blíženec miluje komunikáciu, pretože je narodený pod vplyvom 3. domu, domu komunikácie. Práve preto častokrát vyhľadáva spoločnosť, v ktorej sa chce často pohybovať, a túži tiež po tom, aby bol stredobodom pozornosti. Muž blíženec miluje mentálnu stimuláciu, miluje komunikáciu, a dlhé, siahodlhé rozhovory o živote, prítomnosti aj o budúcnosti.

V každom okamihu ich života chcú niečo robiť, chcú sa posúvať dopredu, pretože ich k tomu tlačí ich nikdy nekončiaca energia. Život s mužom blížencom tak niekedy prináša prekážky hlavne tým, ktorí nie sú pripravení na takú veľkú socializáciu, či energiu. Ak ste teda tichá osoba, ktorá by voľné dni radšej trávila osamote, muž blíženec nie je pre vás tým najvhodnejším partnerom.


4. Jeho zásadou je - S manželstvom pomaly

Muž blíženec, aj napriek tomu že srší detskou energiou, nerobí unahlené rozhodnutia. A to hlavne v prípade vzťahov. Blíženec si veľmi dlho vyberá vhodnú ženu na manželstvo, a preto sa môže stať, že skočíte do vzťahu s mužom, ktorý mal pred vami už veľa žien. Muž blíženec si dobre vyberá ženu, s ktorou chce stráviť zvyšok života.

Nie je to typ muža, ktorý by vás požiadal o ruku rýchlo a bez premýšľania. Muž blíženec má veľa práce so zvládaním svojej dvojitej energie v práci, či v súkromných povinnostiach. Na tieto povinnosti sa bude vyhovárať častokrát vtedy, keď sa budete chcieť rozprávať o smerovaní vášho vzťahu. Blíženec si vás vyberie za partnera iba vtedy, ak ho očaríte nejakou zvláštnosťou, ktorú doposiaľ nevidel u žiadnej inej osoby.

Hľadajú stále niečo nové, niečo, čo ich v živote prekvapí. Práve preto budete musieť vo vzťahu s týmto mužom prejaviť všetku svoju kreativitu, aby sa pri vás jednoducho nenudil.


5. Muž Blíženci a jeho názor na Politiku a Svet

S mužom blížencom komunikujte o dôležitých témach iba v tom prípade, ak sa v tejto téme dobre orientujete. Muž blíženec nemá rád prázdne reči, a bude sa chcieť s vami rozprávať o hlbokých problémoch spoločnosti, o politike, či o globálnom otepľovaní. Ak chcete zaujať muža tohto znamenia, musíte si pripraviť témy, ktoré ho budú zaujímať. Radi tiež komunikujú o športe, ale hlavne o politike.

Nepúšťajte sa s ním do komunikácie ohľadom tejto témy ak o nej nemáte dostatok informácií. Muž blíženec by vás mohol začať vnímať ako veľmi povrchné a málo inteligentné, a to by ho odradilo od vzťahu s vami. Skvelými témami na rozhovor s mužom narodeným v znamení Blíženci sú najnovšie správy, alebo celospoločenské problémy.

Láska, vzťahy, emócie Blížencia počs dnešného dňa? Prečítajte si komplexný Horoskop na dnes Blíženci ktorý vám prináša presná predpoveď na dnešný deň podľa astrologických pohybov a vplyvov. Váš Horoskop na dnes zadarmo.


6. Muž Blíženec a Nuda?

Energickým muž Blíženec nenávidí nudu. Práve preto potrebuje po svojom boku partnera, ktorý ho bude vždy prekvapovať novou zábavou, alebo nápadmi na to, ako tráviť voľný čas. Blíženec bude vyžadovať hlavne od vás, aby ste vymýšľali aktivity na to, aby sa doma nenudil. Ak chcete teda začať vzťah s mužom blížencom, alebo už s jedným žijete musíte vedieť, že tento muž skutočne nenávidí nudu.

Vo vašom spoločnom živote tak budete musieť hľadať balans medzi zábavou a oddychom. Možno práve vy prinútite Blíženca viac sedieť doma a užívať si domácu atmosféru, pohodu, a oddych.


7. Muž Blíženec je Don Juan

Muž, ktorý miluje krásu. Miluje flirtovanie a dokonca je to jeden z jeho spôsobov zábavy. Nebude mať problém flirtovať s cudzou osobou aj priamo pred vami. Veľmi radi komunikujú, a preto využijú každú jednu príležitosť na to, aby sa mohli dobre vyrozprávať. Nezáleží na tom, či sa rozprávajú s mužom alebo ženou, a keďže sú veľmi priateľský, sú lákadlom pre oko nejedného záujemcu.

Práve preto by ste sa mali pripraviť na to že si musíte dávať veľký pozor na svojho muža Blíženca. Ak ste teda osoba, ktorá je vo vzťahu neistá, tento muž vás bude skôr trápiť, pretože jeho priateľská a komunikatívna povaha je ako stvorená na to, aby očarila aj iných ľudí vo vašom okolí. Tu nastáva veľká potreba dôvery z vašej strany, pretože muž Blíženec nenávidí žiarlivostné scény na túto tému.


8. Muž Blíženci a Financie

Muž blíženec hľadá predovšetkým partnera, ktorý si je istý samým sebou a svojou krásou, ale aj takého partnera, ktorý je finančné zabezpečený, alebo aspoň bude prispievať do spoločnej domácnosti. Muž blíženec bude chcieť aj v dlhotrvajúcom vzťahu oddelené bankové účty, kde sa bude každý starať o svoje vlastné financie.

Samozrejme, budete mať aj spoločný účet na vašu domácnosť, no pripravte sa na to, že na tento účet budete musieť prispievať aj vy. Muž blíženec chce mať nejaké financie iba sám pre seba, a nechce sa vám zdôverovať s každým jedným zárobkom, ktorý sa mu počas života podarí. Peniaze si chce odkladať na svoje koníčky, na materiálne veci, ale aj na to aby bol jednoducho zabezpečený.


9. Povrchnosť

Blíženci sú znamenie, ktoré sa za istých okolnosti môžu stávať veľmi povrchnými. V každom prípade sa musíte pripraviť na to, že ak budete na nejakej oslave a do miestnosti vstúpi nádherná žena, určite sa na ňu zadíva. Muž blíženec miluje krásu, a nezdráha sa dívať na veci, ktoré ho očaria. Tu musíte byť veľmi tolerantnou osobou, a vnímať povrchnosť mužov narodených v znamení Blíženci, iba ako malú slabosť.

Muž Blíženec rád komunikuje, ako sme už spomenuli, a tiež má záujem o ženu, ktorá býva stredobodom pozornosti. Chce ženu, ktorá je dokonca inteligentnejšia ako on, a rád sa bude od vás učiť čokoľvek nové. Jeho srdcu aj duši lahodí žena, ktorá sa s ním vie rozprávať o akejkoľvek téme, ktorá ho zaujme.

Miluje tiež partnera, ktorý si s ním sadne k dobrému dokumentu, a ktorý s ním preberie celosvetové témy. Na druhej strane jeho povrchná povaha tiež vyžaduje, aby ste boli vždy upravenou a krásnou osobou aj navonok.

Radi by ste spoznali podrobnú Charakteristiku znamenia Blíženci - pre muža, ale aj pre ženu narodenú v tomto ohnivom znamení zverokruhu? Spoznajte všetky vlastnosti Blížencia, tie dobré, aj tie negatívne.


10. Muž Blíženec a jeho Istota

Muž blíženec nechce cítiť vo vzťahu neistotu. Práve preto vyžaduje plnú dôveru nielen od vás, ale tiež on potrebuje plne dôverovať vám. Práve preto nie je namieste vytvárať žiarlivostné scény umelo, len preto, aby ste zaujali jeho pozornosť. K mužovi blížencovi musíte byť vždy úprimný a v spoločnom vzťahu musíte vytvárať istoty, ktoré muž blíženec tak veľmi potrebuje.Tajomstvá ďalších Mužov Zverokruhu:


Veríme, že sa vám článok o mužovi narodenom v znamení Blíženci páčil. Ak tento muž ulúpil vaše srdce, toto sú veci, ktoré musíte o ňom určite vedieť. Každé znamenie zverokruhu ponúka špecifické vlastnosti tomu druhému, a vy si môžete tiež prečítať o vlastnostiach mužov narodených v iných znamenia zverokruhu. Tieto veci, sú však tými najpodstatnejšími, ktoré musíte vedieť, ak vstupujete do manželstva, alebo do vzťahu s mužom blížencom.

Tak ako to už býva, tieto vlastnosti nemusia sedieť na každého muža dokonale. Každopádne však tieto vlastnosti úplne najdokonalejšie opisujú muža narodeného v znamení Blíženci. Muž blíženec jednoducho chápe lásku prostredníctvom jeho hlavných charakteristických čŕt.

V konečnom dôsledku môžeme povedať, že k mužovi Blížencovi sa najviac hodí partner, ktorý je nezávislý, sebavedomý, a ktorý sa v podstate dokáže postarať sám o seba. Muž blíženec tiež vyžaduje krásu zvnútra, ale tú vonkajšiu. Práve preto by sa jeho partner mal o seba stále starať, a priniesť do života aj veľa radosti a zábavy.

Komplikovaný muž blíženec vám však vie ponúknuť množstvo pozitív, ak sa naučíte ako s ním komunikovať, a žiť. Ak mu ponúknete istotu vo vzťahu, dôveru, a lásku, môžete sa tešiť na dlhotrvajúci vzťah, v ktorom vám muž blíženec ukáže množstvo pozitív.

Prajeme vám harmóniu a šťastie v živote, a veríme že tento článok vám pomohol lepšie spoznať muža narodeného znamenie Blíženci, jeho prednosti ale aj pohnútky. Neváhajte a Spoznajte tiež Horoskopy na jednotlivé obdobia pre znamenie Blíženci, alebo si prečítajte o konkrétnej kompatibilite vo vzťahu. Prečítajte si tiež váš Horoskop na Dnes pre akékoľvek znamenie zverokruhu a otočte si svoju Tarotovú kartu dňa.


Všetko o znamení Blíženci - o mužovi aj žene - (Horoskopy, Fakty, Láska)

♊ Kliknite na Obrázok ♊ a zísajte celkový prehľad o znameniu Blíženci. Spoznajte horoskopy blížeci, jeho dennú, týždennú, mesačnú, alebo ročnú predpoveď v láske, financiách, v oblasti zdravia ale aj v pracovných otázkach. Využite tiež online veštenie, alebo spoznajte mocný tarot pre znamenie Blíženci. U nás sa dozviete VŠETKO O ZNAMENÍ BLÍŽENCI.


Pre viac zábavy zo sveta astrológie, horoskopov a tarotu, odoberajte náš Facebook, alebo Instagram: 👇


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Veštkyňa Sibyla je tu pre vás! Píšte na: horoskop.vestenie@gmail.com


Muž Blíženci Láska, vzťahy, aký je partner...?