Horoskop & Tarot SK - Veštenie, Tarot, Horoskopy, Astrológia

Muž Škorpión - láska, vzťah, kompatibilita

♏ Muž Škorpión - 12 Tajomstiev (Partner, Láska, Vzťahy...) ♏

Fakty, vlastnosti, správanie v láske, zamilovaný muž Škorpión a jeho tajomstvá...

Spoznajte s nami tie najdôležitejšie fakty o mužovi, ktorý sa narodil s vodným elementom. Škorpión je znamením, ktoré je spájané s 8. astrologickým dómov, s domovom sexu a domovom znovuzrodenia. Tento astrologický dóm sa taktiež spája s tarotovou kartou Spravodlivosť. Táto tarotová karta je taktiež spájaná so znamením Panna a preto majú tieto dve znamenia k sebe blízky vzťah a sú vhodným párom pre priateľstvo, alebo pre pracovné úspechy.

Tarotová karta Spravodlivosť, spájaná s astrologickým dómom Škorpióna prináša do života tohto vodného zamenia čestnosť a napomáha mu rozlíšiť dobro a zlo v okolitom svete. Muž Škorpión je tak charakteristický svojou čestnosťou, a plne si uvedomuje všetky následky jeho činov. Škorpión je najčestnejším znamením z celého zverokruhu, a práve tarotová karta spravodlivosť vyzdvihuje túto vlastnosť muža, ktorý je ovládaný planétou Mars a vplýva naň aj Pluto.

Tento citlivý muž býva taktiež obdarený veľkou silou a odvahou. Žiaden problém nieje preňho prekážkou, a dokáže povzbudiť aj ostatných, ktorým rád pomôže a prináša ľuďom ktorých miluje lásku a nehu. Vládnuca planéta Škorpióna, planéta Mars, dodáva silnému mužovi Škorpión odvahu, bojovnosť, a nebojácnosť. Muž Škorpión si však musí dávať pozor aj na jeho temnú stránku, pretože ak dokonale neovládne svoju silu, energiu a priebojnosť, môže sa z neho stať vodca, ktorý chce ovládnuť všetkých okolo. Takisto pristupuje muž Škorpión aj k vzťahom.

Čo sa týka intímneho života s mužom narodeným v znamení Škorpión, každá žena ktorá miluje romantiku a jemnosť bude s týmto mužom určite spokojná. V mužovi škorpiónovi sa vďaka vodnému elementu otvára veľký súcit, a dokonca aj jeho ženská stránka, ak má pri sebe partnera, ktorý mu ukáže, že sa v ňom skrýva aj táto stránka osobnosti. Muž Škorpión potrebuje od svojho partnera cítiť naozajstnú lásku, až vtedy je v živote skutočne šťastný. Dávajte si pozor, aby ste nezradili dôveru tohto muža, pretože on nikdy nezabúda ani neodpúšťa.

Škorpión uprednostňuje skôr citlivého a jemného partnera, ktorý mu dokážu ukázať svoju ženskú stránku. Nie je to typ muža, ktorý by vyhľadával partnera z ocele, takého, ktorý hľadí len na svoju kariéru a úspech. Rád si počká na svoju vytúženú vílu, ktorá bude preňho predstavovať dokonalú a jemnú partnerku, nádhernú ženu, a vynikajúcu matku. Niekedy sa Škorpión zdá pre ostatných trocha záhadný, čo zapríčiňuje práve vplyv planéty Pluto na jeho osobnosť. Jeho záhadnú stránku sa podarí odhaliť iba tomu, komu muž Škorpión skutočne dôveruje.

Ak je teda vaším partnerom muž Škorpión, alebo ste sa do muža Škorpióna práve zamilovali, musíte vedieť tieto tajomstvá, ktoré vám pravdepodobne váš muž skrýva. Tieto fakty vám pomôžu priblížiť sa k vášmu mužovi, a spoznať jeho tajomstvá skutočne do detailov.


1. Muž Škorpión a jeho Množstvo energie

Muža Škorpióna si vo vašom okolí istotne všimnete, a to hlavne vďaka jeho zovňajšku. Tento muž sa dôkladne stará o to, aby vyzeral záhadne a doslova sexy. Všimnite si ho v práci, vo vašom okolí, ale aj medzi vašimi priateľmi. Jeho záhadné vnútro častokrát priťahuje pohľady ostatných, pretože jeho 8. dom podčiarkuje jeho tajomnosť. Vďaka planéte Mars a planéte Pluto, ktorá vplýva na znamenie Škorpión má tento muž veľké množstvo energie, aj keď môže na prvý pohľad pôsobiť opačne.

Muž Škorpión si cení rodinné zázemie a domácu pohodu, ale niekedy potrebuje svoju vášnivú energiu vyjadriť navonok. Je veľmi vhodné dopriať škorpiónovi jeho vlastné záľuby, pretože inak sa bude agresivita z jeho energie zhromažďovať v jeho vnútri, a môže vybuchnúť.

Zaujímajte sa preto o koníčky vášho muža Škorpióna, a podporujte ho v akejkoľvek činnosti, kde môže využiť jeho obrovské množstvo energie, ktoré sa v ňom skrýva. Je to typ človeka, ktorý potrebuje pre seba kúsok času, ktorý bude venovať len sám sebe. Preto mu nevyčítajte, ak má vlastné záľuby, alebo ak chce určitý kúsok dňa ukradnúť len sám pre seba.


2. Magický pohľad

Muž Škorpión, charizmatický muž, priťahuje pohľady ostatných ľudí práve preto, že pôsobí tak tajuplne. Jeho pohľad je ako ostrý nôž, ktorý vás prebodne, a niekedy môže pôsobiť až hrôzostrašne. Škorpiónové oči sú doslova dvere do jeho duše. Ak chcete, aby vám tento muž úplne dôveroval dívajte sa mu hlboko do očí, a zamerajte váš záujem len na neho. Muž Škorpión potrebuje cítiť vašu plnú pozornosť, čo nebude vôbec komplikované, pretože jeho oči sú nekonečné a nieje ťažké sa v nich utopiť.

Muž Škorpión niekedy pôsobí, ako keby sa svojimi očami díval skrz vás, a čítal vám vaše myšlienky. Práve vďaka tejto vlastnosti dokáže tento muž častokrát veľmi dobre odhadnúť ľudí vo vašom okolí, a preto by ste mali dôverovať názorom a postojom vášho muža. Škorpión má častokrát prečítaných ľudí ešte predtým, než vyslovia prvé slová. Muž Škorpión ma 6. zmysel, ktorý ho dokáže navigovať v živote tak, aby sa vyhýbal zlým a neprajným ľuďom. Preto je veľmi vhodné počúvať názory Škorpióna na ostatných ľudí.

Poznáte mesačný horoskop lásky pre znamenie Škorpión na aktuálny mesiac? Čítajte Mesačný Horoskop Škorpión, pripravený na mieru, od veštkyne. Predpoveď lásky, vzťahov, zdravia aj financií zadarmo!


3. Muž Škorpión a Odpúšťanie

So Škorpiónom to môže byť v láske niekedy komplikované. Vyžaduje plnú dôveru, ktorú vkladá do vzťahu aj on. V tomto smere Škorpión neodpúšťa žiadne klamstvá alebo podrazy. Ak chcete vytvoriť dokonalý partnerský vzťah s mužom narodeným vo vodnom znamení Škorpión, musíte byť za každých okolnosti úprimný. Škorpión má veľký problém s odpúšťaním, a zavrhuje akýkoľvek druh klamstva.

Muž Škorpión miluje úprimnosť, a preto by ste sa vo vzťahu s ním mali zamerať na plnú otvorenosť voči vášmu mužovi. Akékoľvek, aj malé klamstvo dokáže v mužovi škorpiónovi vytvoriť pochybnosti a obavy o váš budúci vzťah. Ak miluje, samozrejme dokáže odpustiť, ale toto odpustenie trvá veľmi dlho, a preto by ste sa mali vyhýbať akýmkoľvek podrazom, ktoré by mohli zraniť srdce alebo dušu muža Škorpióna.

Aj keď sa tak nezdá, muž Škorpión je veľmi emotívny a citlivý typ človeka, ktorý vníma a počuje čo hovoríte a premýšľa o tom, čo robíte. V konečnom dôsledku je problém s odpúšťaním akýmsi obranným mechanizmom muža Škorpióna, ktorý bol už v živote zranený, a tento pocit nechce prežívať znova. Buďte preto k svojmu škorpiónovi vľúdny, a nezabúdajte byť za každých okolností úprimný.


4. Tajuplná povaha

Muž Škorpión vám prvé kroky k jeho srdcu určite neuľahčí. Pod vplyvom planéty Pluto je to tajuplný muž, ktorý pred okolitým svetom skrýva svoje pocity, obavy, a niekedy aj vlastné postoje. Pod vplyvom bojovného Marsu, ktorý je vládnucou planétou znamenia Škorpión, však dokáže tento muž bojovať za všetko, po čom živote túži. Kým vás dobre nespozná, neukáže vám presne to, po čom túži, alebo to, aké hlboké sú jeho emócie voči vám.

Muž Škorpión si vyžaduje v každom smere trpezlivosť, a to aj v otázke lásky. Je to síce veľmi emotívny človek, ktorý ale dôveruje veľmi pomaly. Až po dlhšom trvaní vzťahu vám otvorí svoje srdce, bude s vami zdieľať svoju dušu, a našepká vám o svojich pocitoch. Buďte preto trpezlivým človekom, pretože takýto tajuplný muž si vyžaduje dobývanie jeho srdca. Muž Škorpión je vo všeobecnosti veľmi skromným človekom, ktorý nerád zdieľa svoje osobné informácie s ostatnými ľuďmi, ktorých dobre nepozná.

Chce si udržiavať svoju mystickosť, a rád pre vás zostane záhadou, ktorú budete postupne odkrývať. Nejeden človek je preto očarený práve záhadnosťou muža Škorpióna. Ako teda zistíte, či je do vás muž Škorpión zamilovaný? Ak s vami začne zdieľať množstvo osobných veci a informácií je to jasný dôkaz toho, že si našiel cestu k vášmu srdcu, a že vás má rád.


5. Muž Škorpión je Nepochopený svetom

Vodné znamenie Škorpión pod vplyvom mocného a bojovného Marsu býva častokrát nepochopené okolitým svetom. Vo svojom vnútri udržiava emócie tak silné, že okolitý svet ich nie je schopný analyzovať a spracovať. Aspoň tak to niekedy cíti milujúci muž Škorpión. Dávajte si však vo vzťahu s ním pozor na to, aby necítil tieto negatívne vibrácie aj z vašej strany. Musíte byť partnerom, ktorý ho počúva a chápe jeho postoje a pocity.

Muž Škorpión vo vzťahu hľadá presne to, čo mu okolitý svet nieje schopný ponúknuť - pochopenie jeho osoby a jeho potrieb. Buďte tu vždy preňho, a ponúknite mu vaše rameno, o ktoré sa môže oprieť vždy, keď sa cíti ignorovaný okolitým svetom. Niekedy môže byť prílišne vyčerpaný aj z práce, a vtedy vo vás potebuje nájsť poklad a osobu, ktorá mu pomôže vo všetkom a hlavne, ktorá ho vypočuje.

Keďže muž Škorpión hľadá v živote človeka ktorý bude jeho plnou oporou, môže byť jeho život poznačený viacerými neúspešnými vzťahmi. Hlavné mladý škorpión sa v láske častokrát zmýli. Je to duchovný typ, ktorý potrebuje cítiť silný súzvuk duši so svojím partnerom. Takáto je energia znamenia Škorpión, a muža narodeného so znakom planéty Mars v jeho srdci.

Láska, vzťahy, emócie Škorpióna počs dnešného dňa? Prečítajte si komplexný Horoskop na dnes Škorpión ktorý vám prináša presnú predpoveď na dnešný deň podľa astrologických pohybov a vplyvov. Váš Horoskop Škorpión na dnes zadarmo.


6. Muž Škorpión vernosť, sex a láska

Tajuplné znamenie Škorpión je zatvorené pred okolitým svetom, a nerado zdieľa svoje osobné informácie s ostatnými, ako sme si už u viedli v bodoch vyššie. S týmto faktom súvisí aj jeho vzťach k sexu a vernosti. Je to priateľské znamenie zverokruhu, ktoré si cení uprímnú a vernú lásku. Preto aj vo svojich vzťahoch vyhľadáva partnera, ktorý bude zdieľať jeho postoj k vernosti.

Škorpión nieje muž, ktorý by vyhľadával povrchné vzťahy, alebo milenecké zážitky na jednu noc. Je to duchovná osoba, ktorá sa snaží preniknuť hlboko do pocitov partnera, ale aj svojich a až následne pristupuje k pokročeniu vzťahu. Aj keď sa môže častokrát vo výbere partnera na začiatkoch pomýliť, vybera si svedomito a dôsledne. Ak pociťuje od partnera plné odovzdanie a úprimnosť, o jeho vernosť sa nemusíte obávať. Muž škorpión je dôsledný milenec, ktorý sa bude starať o vaše potešenie a blaho.

Túži po vašej spokojnosti a urobí čokoľvek, aby ste sa cítili v jeho náruči dokonalo. Rád vás prevedie zákutiami vášne a odovzdania tak, ako to dokáže iba tento muž. Muž Škorpión potrebuje preniknúť do vášho duchovného sveta predtým, ako sa vám odovzdá telesne. Je pozorným milencom a ak hľadáte romantiku, vášeň a pozornosť, tento muž je pre vás ako stvorený.


7. Muž Škorpión je manipulátor

Je rád, keď idu veci presne podľa jeho predstáv. Táto jeho vlastnosť platí aj v jeho vzťahoch a v láske. Muž škorpión predstavuje ososbnosť, ktorá dokáže logickými argumentami, charizmou a medovými rečičkami manipulovať kohokoľvek v jeho okolí. Musíte byť preto veľmi ostražitý, ak sa chystáte na stretnutie, alebo na spojenie s mužom škorpiónom. Akokoľvek sa vám môžu jeho nápady zdať zaujímavé nerobte nikdy nič, čo je proti vášmu vlastnému presvedčeniu.

Muž Škorpión je presvedčený, že jeho a len jeho rozhodnutia sú správne a každého sa snaží nakloniť na jeho stranu. Prehovorí vás, aby ste mu zabezpečili jeho plné blaho jednoduchým pohľadom, alebo jeho charizmou. Dávajte si preto pozor na manipulátorskú stránku tohto muža, ktorý na vás dokáže pôsobiť doslova magicky. Presvedčí vás o čomkoľvek.


8. Je Muž Škorpión Žiralivý?

O tomto mužovi je známe, že je mimoriadne žiarlivý. Vo vzťahu so Škorpiónom si musíte dávať pozor na vašu minulosť, ktorú bude chcieť Škorpión rozoberať do detailov. Aj tie veci, ktoré ste urobili v minulosti v ňom môžu vyvolávať záchvaty žiarlivosti, ale úprimnosť by mala byť nosným stĺpom vášho vzťahu.

Muž Škorpión bude však žiarliť nielen na vašu minulosť, ale je na každého vášho priateľa, ktorý sa nachádza vo vašom okolí. Jeho manipulatívna stránka osobnosti vás bude chcieť prinútiť, aby ste opustili tých priateľov, na ktorých bude váš Škorpión žiarliť. Budete cítiť, že medzi vašich priateľov nezapadá hlavne preto, že bude dávať najavo jeho nadradenosť a majetníckosť. Tento komplikovaný muž si vyžaduje jemné zaobchádzanie, a už v počiatkoch vzťahu ho musíte uistiť v tom, že je pre vás ten jediný.

Sústreďte sa preto na to, aby vám muž Škorpión úplne dôveroval, a tak sa môžete vyhnúť žiarlivej povahe muža narodeného vo vodnom znamení Škorpión. Jeho povahu ovplyvňuje jeho vládnuca planéta Mars, ktorá je horúcou a dominantou planétou, veľmi silnou a svojskou.


9. Druhý kúsok skladačky

Akého partnera muž Škorpión vo svojom živote hľadá? Ako sme už uviedli v predchádzajúcich bodoch, muž Škorpión si nepotrpí na partnera, ktorý je príliš sebestačný, alebo samostatný. Chce hlavne takú druhú polovičku, o ktorú sa bude môcť starať nielen duševne, ale tiež finančne. Určite to vyhovuje nejednému partnerovi Škorpióna, no pri tomto mužovi nebude vaša pracovitosť a kreativita ocenená. Dávajte si preto pozor, ak máte v živote prílišné ambície. V tom prípade si pravdepodobne s týmto mužom nebudete veľmi rozumieť.

Muž Škorpión hľadá druhý kúsok skladačky jeho života, a chce cítiť vo vzťahu nielen chémiu, ale aj psychologické porozumenie. V ľúbostnom živote a celkovo vo vzťahu robia všetko preto, aby boli v dominantnej pozícii. Muž Škorpión je prirodzene inteligentné znamenie, ktoré však používa svoju inteligenciu aj ako zbraň a výhodu.

Býva tak hrdý na svoju prácu a zamestnanie a na svoje postavenie v spoločnosti, že častokrát sa budú vaše spoločné rozhovory sústrediť hlavne na jeho kariéru a jeho postupu živote. Musíte byť teda partnerom, ktorý je ochotný počúvať, podporiť a poradiť.

Radi by ste spoznali podrobnú Charakteristiku znamenia Škorpión - pre muža, ale aj pre ženu narodenú v tomto ohnivom znamení zverokruhu? Spoznajte všetky vlastnosti Škorpióna, tie dobré, aj tie negatívne.


10. Muž Škorpión si Uvedomuje svoju intuíciu

Tento bod sa môže stať zdať ako pozitívna vlastnosť znamenia Škorpión, nov partnerskom alebo ľúbostnom zväzku s mužom Škorpiónom si musíte si dávať pozor aj na negatívnu stránku tejto črty. Muž Škorpión si je vedomý toho, že dokáže ľudí odhadnúť už na prvý pohľad. Jeho super intuícia je jeho silnou zbraňou, ktorú využíva v súkromnom, ale aj v pracovnom živote. Spolieha sa však na intuíciu tak veľmi, že niekedy môže prehliadať logické faktory veci, na ktoré sa díva, alebo ktoré posudzuje.

Partner Škorpióna sa musí pripraviť aj na to, že muž Škorpión málokedy nechá svojho partnera dokončiť vetu. Planéta Mars stavia Škorpióna do dominantnej pozície a jeho silná intuícia ho len podporuje v tom, aby nasledoval len vlastné rozhodnutia a postoje. Málokedy sa vás opýtť na názor, a ešte menej krát urobí vec inak, ako si zaumieni on. Škorpión si najlepšie porozumie so submisívnejším človekom, a preto by sa mal partner Škorpióna správať menej dominantne.


11. Muž škorpión ide z 0 na 100

Muž Škorpión je nesmierne pracovité a inteligentné znamenie zverokruhu. Jeho vládnuca planéta Mars a magická planéta Pluto, ktorá na Škorpióna pôsobí počas celého života mu dáva ideálne možnosti a predispozície na to, aby bol dostatočne finančné zabezpečený počas celého života. Množstvo škorpiónov, aj tých slávnych, dokázalo v živote obrovské úspechy.

Muž Škorpión sa dokáže vyšplhať z nuly doslova ku hviezdam, len aby mohol prejaviť svoju dominanciu a silu osobnosti. Väčšinou má už pod dohľadom Marsu premyslené, kam má jeho cesta smerovať, a urobí všetko preto, aby svoj cieľ dosiahol. Takýto odhodlaný je muž Škorpión, a preto je lákadlom pre takých partnerov, ktorí chcú žiť ako v bavlnke. Muž Škorpión sa nielenže postará o vaše pohodlie a financie, ale nikdy od vás nebude ani vyžadovať, aby ste sa hnali za peniazmi, alebo úspechom.

Online veštenie Áno/Nie pre znamenie zverokruhu Škorpión. Spoznajte odpoveď na vašu otázku ZADARMO - Áno/Nie Veštenie pre znamenie zverokruhu Škorpión vám pomôže nájsť osudovú odpoveď na vašu otázku.


12. Ohnivá povaha vodného znamenia

Intuitívny muž Škorpión nepodlieha častokrát výbušnej energii Marsu, a vďaka planéte Pluto ju dokáže ovládať a skrotiť. Existujú však okamihy, kedy sa musí táto energia dostať von, a vtedy sa prejaví negatívna stránka Škorpióna. Nestáva sa to často, ale keď sa muž Škorpión dostane do hádky budete mať z neho strach.

Keď sa muž Škorpión rozčúli pôsobí strašidelne a svoje okolie prevrátil hore nohami tak, ako keby všade udrelo milión bleskov. Škorpión si váži svojho partnera, a správa sa k nemu s úctou. Hádky, alebo nezhody môže vyvolať hlavne klamstvo, podvádzanie, alebo príliš dominantný postoj z vašej strany. Táto vášnivá stránka Škorpióna sa ale mieša s vášňou v milostnom živote.

Ak máte radi nikdy nekončiacu vášeň, a hľadáte partnera, s ktorým budete prežívať vášnivé okamihy aj po rokoch vzťahu, muž Škorpión je pre vás tým ideálnym partnerom a spoločníkom.Tajomstvá ďalších Mužov Zverokruhu:


Istote v tomto článku viacerí z vás spoznaju svojho muža Škorpióna. Viaceré vlastnosti sa plne stotožňujú s vodným mužom Škorpión a už ich dokonale poznáte, a niektoré ešte len objavíte. Toto vodné znamenie zverokruhu miluje zábavu, a v živote vyhľadáva hlavne lásku a mier. Vlastnosti Škorpióna sa dokonale hodia k viacerým znameniam zverokruhu. Kompletnú kompatibilitu lásky Škorpióna s ostatnými znameniami zverokruhu nájdete aj na našej stránke, zadarmo.

Muž Škorpión vo svojom živote odhalí množstvo pozitívnych ale aj negatívnych stránok, ktoré sa budete musieť naučiť prekonávať, ak chcete s týmto mužom vytvoriť dlhotrvajúci vzťah. Je to však veľmi mierumilovný človek, s ktorým prežijete množstvo nádherných okamihov, a preto by ste sa mali snažiť prispôsobiť jeho náladám a postojom.

Tento článok vám istotne pomôže zistiť, ako očariť muža narodeného v znamení Škorpión, či akého partnera pri sebe skutočne potrebuje. Vo vzťahu sa teda nemusíte obávať žiadnych finančných problémov, pretože tieto starosti si rád zoberie na plecia práve váš milovaný muž Škorpión.

Veľký pozor v láske s týmto mužom si musíte dávať hlavne na vašu úprimnosť a na to, aby ste mu nikdy nezlomili srdce. Zlomené srdce sa u Škorpióna ťažko zacelý, a môžete tak prísť o skutočne roztomilého, krásneho a dobrosrdečného muža. Aj keď začiatky vzťahu môžu byť komplikované, ak si porozumiete, čaká vás harmonický vzťah v náručí jedného z najsilnejších mužov zverokruhu.


Pre viac zábavy zo sveta astrológie, horoskopov a tarotu, odoberajte náš Facebook, alebo Instagram: 👇


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Veštkyňa Sibyla je tu pre vás! Píšte na: horoskop.vestenie@gmail.com


Muž Škorpión Láska, vzťahy, aký je partner...?