Horoskop & Tarot SK - Veštenie, Tarot, Horoskopy, Astrológia

Muž Lev, aky je partner, laska, vzťah s mužom v znamení Lev

♌ Muž Lev - 11 Tajomstiev (Muž Lev Partner, Láska, Vzťahy...) ♌

Fakty, vlastnosti, správanie v láske, zamilovaný muž Lev a jeho tajomstvá...

Máte záujem o muža Leva, ale neviete, či by bol pre vás vhodným partnerom, priateľom, alebo kamarátom z hľadiska jeho povahových vlastností? Chcete poznať všetky pozitíva, ale aj negatíva, ktoré muž Lev prinesie do vášho spoločného vzťahu? Spoznajte muža narodeného v tomto slnečnom znamení, či už s ním vstupujete do vzťahu, manželstva, alebo už s levom spoločnej domácnosti žijete. Ak máte vo svojom okolí muža narodeného v tomto znamení, mali by ste dôkladne poznať všetky jeho povahové vlastnosti, a teda veci, ktoré musíte vedieť o mužovi Levovi.

Znamenie Lev sa spája s 5. astrologickým domom, s domom radosti. Tento astrologický dom, ako aj muž, či žena narodená v znamení Lev je spájaný so zmyselnosťou, s radosťou v živote, s temperamentom, vášňou, ale aj s pozitívnym vzťahom k zábave a s túžbou po rodinnom živote. Piaty dom radosti je vitálny dom, ktorý charakterizuje povahu muža leva. Muž Lev je veľmi tvorivý a silný, aj v milostnej oblasti s ním zažijete veľmi zaujímavé chvíle. 5. dom radosti, ktorý je domom pre znamenie Lev, sa taktiež spája s tarotovou kartou Pápež.

Vládnucou planétou muža narodeného v znamení Lev je mocné slnko, ktoré prináša do života levov ešte väčšiu vitalitu a energiu pre život. Keď sa energické slnko spojí s levovým ohnivým elementom, je na svete neskutočne vášnivá a energická osoba, ktorou muž Lev zaručene je. Jeho temperament je veľmi citeľný, a to v jeho súkromnom živote, ale aj pri jeho pracovnom odhodlaní. Muž lev má rád zábavu, a s tým sa spájajú aj jeho milostné skúsenosti, a taktiež zmyselnosť, ktorú dokáže do vášho spoločného vzťahu priniesť. Vládnucim elementom muža narodeného v znamení Lev je oheň, ktorý taktiež vládne znameniam Baran a znameniu Strelec.

Muž narodený v znamení Lev vám do života prinesie množstvo nových impulzov, a taktiež vášeň, ktorá aj po rokoch vzťahu okorení váš spoločný život. Muž Lev je oporný bod pre svoju ženu, pretože je nielen kreatívny, talentovaný, ale dokáže vás aj vypočuť, a poradiť vám. Na druhej strane, toto ohnivé znamenie sa vo svojom živote sústredí na milostné zážitky a pôžitkárstvo. Práve preto vám v nasledujúcom článku predstavíme veci, ktoré musíte o mužovi Levovi zaručene vedieť.


1. Muž Lev je Stredobod pozornosti

Levovi vládne slnko, okolo ktorého obiehajú všetky planéty, a tak ako aj slnko, aj Lev túžby byť v každej okolnosti stredobodom vašej pozornosti. Levova vitálna polarita tak do života tohto muža prináša veľké sebavedomie, ktoré z neho vyžaruje na diaľku. Ak vidíte na večierku muža, ktorý je obklopený množstvom iných ľudí, ktorí sa v jeho spoločnosti bavia, bude to pravdepodobne mocný a sebavedomý muž Lev.

Muž Lev si užíva pozornosť okolia, a preto, ak ste s ním vo vzťahu, musíte mu venovať dostatok pozornosti, aby ju nevyhľadával nikde inde. Počúvajte ho, a každý deň sa mu snažte polichotiť, aby vedel, ako veľmi vám na ňom záleží. Vo väčšine otázok bude chcieť rozhodovať on, a preto mu doprajte pocit, že tie najdôležitejšie rozhodnutia v domácnosti urobil práve on. Muž Lev túži byť nielen milovaný, ale aj obdivovaný.


2. Jeho Usilovnosť

V pracovnom živote, ale aj vo svojom súkromí, postupuje Lev skutočne svedomito a niekedy až do tvrdohlavo. Za každých okolnosti sa Lev snaží dosiahnuť to, čo si zaumienil. Muž Lev sa nebojí bojovať za to, čo v skutočnosti chce. Jeho piaty dom, dom tvorivosti, mu pomáha v úspechoch v práci, ale aj v súkromnom živote. Odhodlanie a pracovitosť je jednou z najpozitívnejší vlastnosti tohto znamenia, pretože muž Lev sa bude snažiť zabezpečiť vám všetko, po čom v živote zatúžite.

Lev je zvyčajne aj veľmi zábavný, a preto sa veľmi dobre uplatní v profesiách, ktoré si vyžadujú spoločenskú povahu, a komunikatívnosť. Pracovitosť Leva sa bude odrážať aj vo zveľaďovaní spoločnej domácnosti. Ak máte záujem o muža Leva môžete sa tešiť na to, že množstvo práce okolo domu bude zabezpečovať práve on.

Poznáte mesačný horoskop lásky pre znamenie Lev na aktuálny mesiac? Čítajte Mesačný Horoskop Lev, pripravený na mieru veštkyňou. Predpoveď lásky, vzťahov, zdravia aj financií zadarmo!


3. Muž Lev = Veľké srdce, veľké ego

Lev patrí k mužom, ktorí majú skutočne obrovské srdce, a vo svojom živote nemyslia len na seba, ale aj na ostatných ľudí. Vo vašom spoločnom živote sa tak môžete potykať s tým, že bude pomáhať v problémoch aj ostatným členom svojej, ale aj vašej rodiny. Ak sa dostanete hlboko do Levovho srdca, nájdete v ňom skutočný poklad, pretože tento muž bude robiť čokoľvek preto, aby ste s ním žili šťastne a spokojne.

Veľké gestá však očakáva aj z vašej strany, a bude vyžadovať, aby ste mu počas každého dňa venovali celú vašu pozornosť. Mužovi levovi je potrebné lichotiť, a musíte mu dať najavo, že si ceníte všetko, čo pre vás urobil. Niekedy stačia naozaj slová, ktoré pohladia uši muža Leva, a povzbudia ho tak do ešte väčšieho prehĺbenia citov k vám.

Takto si môžete získať kľúče od srdca muža v znamení Lev. Dajte mu vedieť že je úžasný, chváľte ho, a pohlaďte jeho ego vždy, keď budete chcieť zosilniť vaše pocity lásky.


4. Množstvo vášne

Znamenie Lev je podľa 5. astrologického domu veľmi vášnivé a zmyselná znamenie zverokruhu. Tieto vlastnosti sa dokonale odrážajú v mužoch tohto znamenia. Muž Lev vám dopraje toľko vášne, že s ním možno niekedy nebudete vedieť držať krok. Lev sa fixuje na jednu osobu na veľmi dlhú dobu, a preto chce vzťah držať vždy v napätí, a snaží sa o to, aby bol vzťah zmysluplný a vášnivý.

Preto sa môžete pripraviť na vzťah, v ktorom vám muž Lev bude do života prinášať vždy niečo nové, aby ste sa s ním vo vzťahu nenudili. Je to vášnivá osobnosť, ktorá ale dokáže zohriať aj vaše srdce, a keď to potrebujete, tak vás dokáže aj vypočuť, a pohladiť. Táto vášeň v srdci muža Leva sa odráža nielen v jeho súkromnom živote, ale tiež v práci. Práve preto robí svoju prácu niekedy až s takým odhodlaním, že domov prichádza vyčerpaný a unavený, pretože do svojej práce vkladá enormné množstvo energie.

Muž Lev je nadšený pre všetko nové vo svojom živote. Je nadšený pre nový vzťah, pre nového potomka, pre novú prácu, ale aj pre nové maličkosti, ktorými obzvláštnite domácnosť. Snažte sa aj vy priniesť do spoločnej domácnosti trocha oživenia, pretože mužovi levovi bude táto čera vašej osobnosti imponovať. Veľkým pozitívom v živote leva je veľké nadšenie pre všetko, čo robí, pretože vás povzbudí aj v chmúrnych dňoch.


5. Muž Lev a jeho Temperament

Vášeň, zmysluplnosť, bojovnosť a temperament. Táto štvorica slov dokonale opisuje muža narodeného v znamení Lev. Jeho neutíchajúci temperament má však aj svoje negatívne stránky. Tento muž pôjde za svojou cestou naozaj cez akékoľvek prekážky. Bude bojovať o vaše srdce, o najlepšiu prácu, o postup zamestnaní. Je tak veľmi temperamentný, že tento temperament ho môže niekedy až vyčerpávať.

Zabodne svoje pazúry do hocičoho, čo chce v živote dosiahnuť. Má tendenciu držať sa nielen svojho pracovného miesta a stúpať po rebríčku úspechu, ale bude sa snažiť zmanipulovať aj vás, aby ste boli presne podľa jeho chuti. Práve tu si musíte dávať veľký pozor, pretože svojím temperamentom vás dokáže očariť, a vy tak môžete stratiť svoju vlastnú integritu.

Zanechajte si svoje ja, a snažte sa v tomto vzťahu nájsť rovnováhu medzi jeho potrebami, a vašimi požiadavkami. Muž Lev sa bude snažiť trocha vás manipulovať, no šikovná a odhodlaná žena, dokáže túto vlastnosť muža Leva prekonať už v počiatkoch spoločného vzťahu.

Pri hádkach, alebo nedorozumeniach môže byť Lev nesmierne hrubý, a niekedy až násilnický. Táto vlastnosť Leva je spôsobená práve jeho silným temperamentom, a jeho ohnivou povahou. Snažte sa s ním pokojne komunikovať, a uhaste oheň v jeho očiach a srdci.

Láska, vzťahy, emócie Leva počs dnešného dňa? Prečítajte si komplexný Horoskop na dnes Lev ktorý vám prináša presná predpoveď na dnešný deň podľa astrologických pohybov a vplyvov. Váš Horoskop na dnes zadarmo.


6. Muž Lev a Žiarlivosť?

Jednou z najväčších negatív vo vzťahu s mužom levom je jeho žiarlivosť a majetníckosť. Muž Lev vám bude tvrdiť že on žiarlivý nie je. Opak je však pravdu. Túto svoju negatívnu črtu si nerád priznáva, a ťažko sa mu s ňou žije. V každom prípade je jasné, že tento muž má majetnícke sklony, a keďže je nesmierne očarujúci a dokáže si ulúpiť srdce akejkoľvek krásnej ženy, táto jej krása môže potom spôsobovať problémy.

Lev vidí ženu ktorú si vybral, ako kráľovnú alebo princeznú. Neznesie v jej okolí prítomnosť iného muža, a hlavne to, že by sa s iným mužom bavila alebo smiala sa na jeho vtipoch. Muž Lev sa taktiež nezaujíma o extravagantné ženy, ktoré pútajú pozornosť všade, kam sa pohnú. Vo svojom živote hľadá skôr stabilnejšie prostredie, kde nebude musieť mať ženu vždy pod drobnohľadom.

Žiarlivosť ho v skutočnosti veľmi vyčerpáva, a preto si ju aj veľmi ťažko priznáva. Bude vás preto sledovať kamkoľvek sa pohnete, a jeden jediný očarujúci úsmev smerom k inému mužovi môže spôsobiť problémy katastrofického rozsahu. Vo svojom živote nemá rád neistotu, a preto ak chcete s mužom Levom vychádzať dobre, venujte všetku svoju pozornosť práve jemu.


7. Muž Lev a Peniaze

Lev má vo svojom živote však jednu veľmi dôležitú prioritu. Dostatočný finančný blahobyt je pre neho tak lákavým, že kvôli nemu môže niekedy zabúdať na skutočné životné hodnoty, ale aj na svoje zdravie, rodinu alebo oddych. Práve preto potrebuje pri sebe ženu, ktorá bude opakom tejto jeho silnej túžby.

Finančný blahobyt je skutočne skvelá vec, no levovi budete musieť často pripomínať dôležitosť zdravia, a rodinného zázemia. Lev sa práve preto nie veľmi dobre orientuje v oblasti podnikania, pretože do svojej práce vkladá toľko času, že mu už nezostáva čas na vás a vašu rodinu. Jeho enormnú túžbu za zveľaďovaním majetku budete musieť trocha krotiť. Niekedy by bolo vhodné levovi pripomenúť, že vo svojom živote už má dostatok, a môže sa sústrediť na iné životné hodnoty.

Na druhej strane, je muž Lev pre ženu ktorá hľadá finančné zabezpečenie skutočným pokladom, pretože tento Lev dokáže rodinu skutočne dostatočne zabezpečiť. Muž Lev je nezávislou osobnosťou už v detskom veku, kedy sa učí rýchlejšie chodiť, či rozprávať, v porovnaní s inými deťmi. Už vtedy môžete badať ohnivú a odhodlanú povahu muža narodeného v znamení Lev.


8. Muž Lev a Nezávislosť

Zo začiatku bude pre ženu veľmi komplikovane získať si srdce muža leva. Muž Lev hľadá pravú dámu, ktorá mu živote dopraje dostatok nezávislosti, a ktorá sa o seba vie postarať aj sama. Jeho nezávislosť vo financiách, starostlivosti o seba, alebo o domácnosť však kontrastuje s jeho závislosťou na iných osobách.

Lev je veľmi spoločenský typ človeka, a preto bude častokrát obklopený množstvo ľudí, ktorí sú pre neho veľmi dôležití. Mali by ste sa pripraviť na množstvo priateľov, s ktorými sa budete musieť spriateliť aj vy, ak máte záujem o srdce tohto muža. Muž Lev je nielen nezávislá osoba, ale je to tiež veľký typ vodcu.

Z tohto dôvodu potrebuje pri sebe partnera, ktorý ho dokáže podporiť, pochopiť, ktorý porozumie jeho potrebám, a tiež jeho aktuálnym prioritám. Musíte byť osoba, ktorá mu načúva, snaží sa mu poradiť, a podporuje ho v jeho životných snoch.


9. Muž Lev Potrebuje blízkosť

Na jednej strane je muž Lev veľmi nezávislým človekom, ktorý sa o seba dokáže postarať aj sám. Na druhej strane, keď nájde človeka s ktorým sa cíti dobre, a ktorý ho podporuje, bude z vašej strany veľmi ocenené, ak mu budete venovať plnú vašu pozornosť, a istotu. Muž Lev potrebuje cítiť istotu vo vašej láske a to v každom prípade.

Ako sme už spomenuli, žiarlivosť ho vyčerpáva, a preto sa jej rád vyhýba, a takto by ste mali postupovať aj vy, ak sa snažíte získať si celé srdce muža leva. Skutočné porozumenie a hlavne úprimnosť z vašej strany bude mužom Levom veľmi ocenená. Muž Lev vám prinesie aj modré z neba, ak k nemu budete zachovávať úprimnosť, a podporu.

Aj keď častokrát stojí v centre pozornosti ostatných, aj tak sa vo väčšine života cíti neistý a to hlavne vo veciach, na ktorých mu veľmi záleží. Ľudia ho vidia opačne, no práve vy budete mať možnosť nazrieť hlboko do jeho duše a pocitov.

Radi by ste spoznali podrobnú Charakteristiku znamenia Lev - pre muža, ale aj pre ženu narodenú v tomto ohnivom znamení zverokruhu? Spoznajte všetky vlastnosti Leva, tie dobré, aj tie negatívne.


10. Aký je muž Lev milenec?

Tento muž je v ľúbostnej otázke skutočne netradičným partnerom. Dokáže sa prispôsobiť tomu druhému, a dokonale odhadne to, po čom v mileneckej oblasti túžite. Práve preto sa z neho môže stať vášnivý a divoký milenec, ale aj romantická duša plná sladkých slov.

Muž Lev chce v ľúbostnom živote cítiť hlavne vašu spokojnosť, a preto sa bude snažiť uspokojiť vás v každom smere. V tomto ohľade dostanete možnosť spoznať aj jeho klamlivú osobnosť, pretože muž Lev nemá problém klamať alebo predstierať v prípade, že by vám zmizol úsmev z tváre. Snaží sa v živote vytvárať dokonalú realitu, a práve preto ho v spoločnom živote budete musieť povzbudzovať k úprimnosti.

Bude veľmi vítané, ak ho budete vo vašom spoločnom živote povzbudzovať ku kreativite, a k novým nápadom. Povzbudzujte ho tiež v úprimnosti, a povedzte mu o tom, aké veľmi dôležité pre vás je zdieľanie tých najhlbších pocitov a potrieb.Tajomstvá ďalších Mužov Zverokruhu:


Týchto 10 veci a mužovi narodenom v znamení Lev musí poznať každý, kto sa chystá do vzťahu, partnerstva, manželstva, alebo dokonca aj do priateľstva s mužom narodeným v znamení Lev. Muž Lev dokáže do vášho vzťahu priniesť neskutočné inovácie, zábavu, aj skutočnú vášeň. Práve tieto mnohé pozitívne vlastnosti Leva vám budú určite počas vášho spoločného života veľmi imponovať.

Tak, ako to už niekedy býva, aj tieto vlastnosti muža Leva nemusia sedieť na 100% aj na vášho leva. Tieto vlastnosti sú však z astrologického hľadiska levovi najbližšie, a práve preto určite mnohí z vás budú súhlasiť so zhodou týchto vlastnosti z ich mužom levom. Tieto hlavné charakteristické črty sa odzrkadľujú v každom levovi.

V konečnom dôsledku môžeme teda zhodnotiť, že mužovi levovi sa hodí najviac sebavedomá a istá žena, ktorá nemá problém samostatne zastrašiť celú domácnosť. Lev vyhľadáva ženu, ktorá ho bude chváliť, a ktorá ho niekedy pritiahne späť na zem a pripomenie mu skutočné životné hodnoty. Odmenou vám bude skutočná vášeň z jeho strany, množstvo zábavy, a celá jeho pozornosť.

Veríme, že vďaka tomuto článku sa vám podarí lepšie pochopiť vášho muža Leva, a že jeho komplikovaná povaha vám bude bližšia. Ponúknite mu vo vzťahu istotu, vyhýbajte sa zámienkam k žiarlivosti, a povzbudzujte vášho muža Leva v úprimnosti a v jeho bojovnosti pri ceste za naplnením jeho snov.

Prajeme vám harmóniu a šťastie v živote, a veríme že tento článok vám pomohol lepšie spoznať muža narodeného znamenie Lev, jeho prednosti ale aj pohnútky. Neváhajte a Spoznajte tiež Horoskopy na jednotlivé obdobia pre znamenie Lev, alebo si prečítajte o konkrétnej kompatibilite vo vzťahu. Prečítajte si tiež váš Horoskop na Dnes pre akékoľvek znamenie zverokruhu a otočte si svoju Taorotovú kartu dňa.


Všetko o znamení Lev - o mužovi aj žene - (Horoskopy, Fakty, Láska)

♌ Kliknite na Obrázok ♌ ktorý vás presmeruje na kompletné informácie o znamení zverokruhu Lev. Získajte prehľad o charakteristických vlastnostiach muža Leva, či ženy narodenej v tomto ohnivom znamení zverokruhu. Kompletné fakty o levovi a denné, týždenné, či mesačné Horoskopy Lev prináša veštkyňa a astrologička Sibyla úplne zadarmo.


Pre viac zábavy zo sveta astrológie, horoskopov a tarotu, odoberajte náš Facebook, alebo Instagram: 👇


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Veštkyňa Sibyla je tu pre vás! Píšte na: horoskop.vestenie@gmail.com


Muž Lev Láska, vzťahy, aký je partner...?