Horoskop & Tarot SK - Veštenie, Tarot, Horoskopy, Astrológia

Muž Býk, aky je partner, laska, vzťah s mužom v znamení Býk

♉ Muž Býk - 11 Tajomstiev (Muž Býk Partner, Láska, Vzťahy...) ♉

Fakty, vlastnosti, správanie v láske, zamilovaný muž Býk a jeho tajomstvá...

Žijete v spoločnej domácnosti s mužom býkom? Radi by ste vedeli, aké triky platia v láske, a ako dokáže byť muž býk očarený? Ak máte záujem o muža narodeného v tomto výnimočnom znamení, tento článok je pripravený práve pre vás.

Býk je skutočne silné znamenie, ktoré dokáže poskytnúť oporu nejednej žene. Znamenie býk je spájané s astrologickým domom majetku, a teda s druhým domom. Tento dom je tiež spájaný s tarotovou kartou Veľkňažka, a vytvára charakteristické hodnoty ako sú sloboda, majetok, bohatstvo, pozitívny vzťah k peniazom, a premýšľanie o budúcnosti. Vládnucou planétou mocného znamenia býk je romantická planéta Venuša, ktorá taktiež vládne znameniu zverokruhu váhy.

Býk a váhy teda zdieľajú vládnucu planétu, a tak sa v niektorých charakteristických črtách trocha podobajú. Býk je zemským znamením, takisto ako aj znamenie zverokruhu Panna, či Kozorožec. Zemské znamenia sa zameriavajú hlavne na hodnoty, ktoré sú tu a teraz, a nezvykajú lietať v oblakoch.

Muž býk je vnímavý typ človeka, ktorý je častokrát veľmi realistický. Jeho životný partner, ale aj nová priateľka sa môže na tohto muža plne spoľahnúť. Muž býk vám hneď zo začiatku vzťahu dá najavo, že je vašou druhou polovicou, pretože keď miluje, miluje naplno. Poďte si prečítať o vlastnostiach znamenia býk, ktoré by ste mali určite poznať predtým, než s ním vstúpite do vzťahu, či do manželského zväzku.


1. Muž Býk je Finančný analytik

Ak patríte k ženám, ktoré rozhadzujú svoje peniaze a míňajú na zbytočnosti, práve muž býk vám bude vedieť pristrihnúť krídla, a ukázať vám skutočnú hodnotu materiálnych vecí. Muž býk vie vo všeobecnosti dobre narábať s peniazmi. Vo finančnej oblasti sa veľmi vyzná, aj vďaka zemskému elementu v jeho vnútri.

Druhý dom tiež charakterizuje veľký vzťah k majetku a k financiam, a tak sa môžete spoľahnúť na to, že muž býk, bude počas celého svojho života zhromažďovať majetok a myslieť na to, ako získať viac. Muž býk považuje peniaze za veľmi dôležitú hodnotu v živote. Nechce však nepremyslene míňať na zbytočnosti, a radšej zhromažďuje nehnuteľný majetok, alebo veci, ktoré budú hodnotné do budúcnosti. Častokrát tak stretnete mužov znamenia býk, ktorí vám skutočne vedia poradiť vo finančnej sfére.


2. Jeho Hrdosť

Ako sme už spomenuli, vládnucou planétou znamenia býk, je planéta Venuša. S planétou Venuša sa spája predstava lásky a krásy, ktorá sa snúbi aj u mužov narodených v tomto znamení. Táto charakteristická vlastnosť znamenia býk môže byť však niekedy aj na škodu. Muž Býk je taký hrdý na svoje rozhodnutia, či na svoje úspechy, že neznesie kritiku. A to ani od najbližšej osoby. Muž býk potrebuje cítiť že on je ten najlepší a najinteligentnejší, a že rozhoduje o všetkých krokoch, ktoré spolu podniknete.

A to nielen v oblasti financií, či kúpy novej nehnuteľnosti, ale aj v emočných rozhodnutiach. Venuša ako vládnuca planéta tohto znamenia prináša do ich životov krásu, no hlavne zmysel pre ňu. Muž býk je hrdý úplne na všetko čo vytvorí, alebo čo v živote dosiahne. Ak chcete zaujať muža v tomto znamení, musíte ho chváliť za jeho úspechy, a poukazovať na materiálne statky, ktoré nahromadil.

Poznáte mesačný horoskop lásky pre znamenie Býk na aktuálny mesiac? Čítajte Mesačný Horoskop Býk, pripravený na mieru veštkyňou. Predpoveď lásky, vzťahov, zdravia aj financií zadarmo!


3. Muž Býk Výborne vonia

O, áno. Muž býk si dáva veľmi záležať na tom, aby bola jeho vôňa luxusná, aby vždy voňal dokonale. Berie to ako súčasť svojho života. Muž Býk chce byť v každom okamihu svojho života zvodca, a túži po tom, aby lahodil nielen oku, ale aj čuchovým zmyslom každej ženy. Práve preto, ak sa chystáte do vzťahu s mužom narodeným v znamení býk, môžete sa tešiť na to, že pohladí nielen váš pohľad, ale aj iné zmysly.


4. Tvrdohlavý Muž

Záujemkyne o vzťah, ktorého jednu polovicu tvorí muž býk, bude istotne zaujímať, že tento muž chce robiť iba to, čo on sám považuje sa najlepšie. Môžete mu poradiť, no už na začiatku vašej konverzácie je už určite rozhodnutý o tom, čo bude pre vás, či pre neho najlepšie. Na veci sa diva zo svojho logického pohľadu, ale výnimočne sa vám podarí ohnúť jeho tvrdohlavé myslenie. Nemá tiež rád zvraty v jeho živote, a je radšej, keď veci plynu po jednej línii, bez nečakaných vybočení.

Ak ste žena, ktorá si mysli, že po čase zmení správanie, či vlastnosti muža narodeného v znamení býk, ste na veľkom omyle. Býci sa menia iba v maličkostiach, a hlavne charakteristické črty tohto muža istotne nezmeníte, aj keď ho budete nadpozemsky milovať. Zapamätajte si však, že aj keď premýšľajú viac logicky, že práve logika je kľúčom k obmäkčení jeho tvrdohlavosti. Býk nie je na 100% tvrdohlavý, a preto ak ho chcete o niečom presvedčiť, zapojte svoju inteligenciu a logické argumenty.


5. Muž Býk a jeho Žiarlivosť

Viaceré ženy, ktoré žijú s mužom znamenia býk tvrdia, že toto znamenie je extrémne žiarlivé. Možno je to z istého pohľadu pravda, no keď ho porovnávame s inými znameniami zverokruhu, napríklad so znamením Škorpión, táto ich osobnostná čerta je zanedbateľná. Muž býk nie je majetníckym znamením, a žiarlivosť vyplýva skôr z iných životných hodnôt. Muž býk môže žiarliť na úspech ženy, či v prípade že zarába viac peňazí.

Bude žiarliť aj na atraktívneho chlapa, za ktorým sa jeho životná partnerka otočí, no určite nebude robiť žiarlivostné scény. Práve naopak, muž sa po takejto skúsenosti bude snažiť byť ešte lepším, krajším, voňavejším, a lepším mužom, než kedykoľvek predtým. Zvieracia žiarlivosť tak u býka určite nemá miesto, a žena, ktorá má záujem o tohto muža si musí zapamätať, že občasné podráždenie tejto vlastnosti nemusí byť úplne na škodu.

Láska, vzťahy, emócie Býka počs dnešného dňa? Prečítajte si komplexný Horoskop na dnes Býk ktorý vám prináša presná predpoveď na dnešný deň podľa astrologických pohybov a vplyvov. Váš Horoskop na dnes zadarmo.


6. Jeho Udržiavanie hraníc

Muž býk je skutočný gentleman. Vždy vie, kde je jeho miesto, a lásku nevystavuje zbytočným rizikám. To znamená, že aj keď má o tohto muža záujem iná žena, no jeho srdce patrí vám, nikdy nepomyslí na zradu, či podvod. Pre každú ženu, ktorá sa zaujíma o tohto muža je veľmi dobrou správou to, že ak sa do vás muž býk zamiluje, bude vám jeho srdce patriť. Pozmeniť to môže len vaše správanie.

Energia ktorá vyžaruje z Býkov môže priťahovať aj ostatných ľudí, no býk v nich vidí skôr priateľa, kolegu, alebo radcu. Na cudziu osobu sa len veľmi ťažko diva ako na sexuálny objekt. To platí aj v začiatkoch vzťahu, a práve preto je lepšie vybudovať si vzťah s býkom postupne. Muž býk chce byť najprv vaším priateľom, až neskôr, keď vás spozná, môže byť aj vašou láskou a vašim dlhotrvajúcim partnerom.


7. Majster zmyslov

Tento muž si užíva všetky pozemské krásy. Má veľmi silnú túžbu po vôňach ale aj chutiach celého sveta. Rád ochutná jedlá, ktoré sú pre neho novinkou, rád vyskúša niečo, čo ešte nezažil. Táto energia v živote Býka pochádza práve z planéty Venuša, a vy by ste mali byť partnerom, ktorý bude uspokojovať tieto túžby znamenia býk. Práve preto muž býk hľadá partnera, ktorý uspokojí všetky jeho zmysly. Chce sa veľa dotýkať, bozkávať, a kúpi vám tiež dráhu voňavku, ktorú miluje.


8. Muž Býk je Nenahraditeľný priateľ

Býk je výnimočné znamenie zverokruhu hlavne v otázke lásky a vzťahov. Muž býk vám poskytne viac, než by ste vo vzťahu čakali. Pre mnohé ženy je býk ideálnym partnerom, a jeho kompatibilita lásky je vysoká s viacerými znameniami zverokruhu. Muž býk je dokonca veľmi lojálnym priateľom. Ak teda neuspejete pri budovaní vzťahu s týmto mužom, vždy v ňom budete vedieť nájsť priateľa, a oporu v prípade pochmúrnych dní vášho života. Tento muž iba ťažko odmietne pomôcť iným ľuďom, pretože jeho dobré srdce odzrkadľuje aj planéta Venuša.


9. Láskavosť tohto Muža je obrovská

Láskavosť sa môže zdať ako pozitívna charakteristická čerta znamenia býk, no v tomto prípade je opak pravdou. Muž býk je až tak prehnane láskavý, že ho ostatné znamenia môžu zneužívať. Cez pomoc a cez potrebu pomoci, však k srdcu Býka môžu dostať aj také osoby, ktoré majú tendenciu zneužívať jeho dobrotu. Preto potrebuje pri sebe ženu, ktorá dokáže vycítiť podvod a vie mu vysvetliť, že nie každý na svete je taký láskavý ako on.

Muž býk ťažko znáša predstavu o nespravodlivosti vo svete, a preto bude u vás vyžadovať oporu práve v momentoch, kedy zistí že svet nie je taký dobrý a láskavý, ako on sám. Muž býk potrebuje pri sebe vysoko chápavého človeka, ktorý ho udrží pevne na zemi, a to je v prípade objasňovania negatívnych udalostí pre býka dôležité.

Radi by ste spoznali podrobnú Charakteristiku znamenia Býk - pre muža, ale aj pre ženu narodenú v tomto ohnivom znamení zverokruhu? Spoznajte všetky vlastnosti Býka, tie dobré, aj tie negatívne.


10. Jahody so šľahačkou

Muž býk je v posteli náročným znamením zverokruhu. Od ženy, od svojej partnerky očakáva, že ho uspokojí vo všetkých smeroch. Potrebuje uspokojiť všetky svoje zmysly, takže dámy, ktoré majú záujem o jeho srdce, sa musia postarať o jeho uspokojenie. Ocení rozpustené vlasy, krásnu bielizeň, a hlavne inováciu a fantáziu v sexuálnej oblasti. Tento muž vyžaduje vašu pozornosť na 100%, a vyžaduje aj starostlivosť o jeho telo.

Ak mu doprajete relaxačnú masáž po náročnom dni, bude vám výnimočne verným partnerom. Je veľmi ťažké nájsť negatíva, ktoré sa spájajú so vzťahom s mužom narodenom v znamení býk. Práve preto je muž býk kompatibilný s rôznymi znameniami zverokruhu, a zmysluplný, dlhotrvajúci vzťah preňho zväčša nebýva žiadnym problémom. Na ženy ma však vysoké nároky, čo ho môže niekedy priviesť k nespokojnosti vo vzťahu.


11. Je muž Býk Manipulátor?

Ak muž býk zistí, že ste z neho úplne paf, že mu patrí celé vaše srdce, duša aj telo, môže zatúžiť po veľkej moci vo vašom vzťahu. Dávajte si preto, milé dámy pozor na to, aby muž býk nezačal manipulovať vaším životom. Nájde totiž spôsob na to, aby ste ho vnímali ako kráľa sediaceho na tróne. Dokáže tiež klamať, ale iba tým spôsobom, aby vám neublížil. Muži Býci môžu byť aj veľký podvodníci, ale iba voči ľuďom ktorých nemilujú. Vo vzťahu sa nemôžete stretnúť s tým, aby vám chcel muž býk vedome ublížiť.

Niekedy konajú tiež impulzívne, a preto môže pri hádkach vysloviť slová, ktoré vás môžu zraniť na dlhší čas. S emocionálneho hľadiska vás nebude vždy chápať, aby zistil čo v skutočnosti potrebujete, musíte mu to povedať na rovinu. Taktiež financie, sú pre neho otázkou oboch partnerov, a žena by sa nemala spoliehať na to, že finančné záležitosti zabezpečí iba a len muž býk.

Online veštenie Áno/Nie pre znamenie zverokruhu Býk. Spoznajte odpoveď na vašu otázku ZADARMO - Áno/Nie Veštenie pre znamenie zverokruhu Barna vám pomôže nájsť osudovú odpoveď na vašu otázku.Tajomstvá ďalších Mužov Zverokruhu:


Ak ste už teda v manželstve, alebo v partnerskom vzťahu s mužom býkom, či máte záujem lásku tohto muža, určite vás tieto veci, ktoré by ste o mužovi býkovi vedieť, zaujali. Tieto informácie sú alfou a omegou pre každého, kto chce s býkom vytvoriť trvácny vzťah.

Býk v živote hľadá uspokojenie všetkých svojich zmyslov a tiež hľadá materiálne zabezpečenie. Môžete sa spoľahnúť na to, že vo vašej domácnosti vám len ťažko budú chýbať financie. Muž býk je majstrom v šetrení, a tento muž vás tiež prekvapí svojou starostlivosťou o deti. Ak máte pocit, že vám je muž býk neverný, nie je nič jednoduchšie ako sa ho na to spýtať. Muž býk vám bude hovoriť pravdu a bude tiež hľadať spôsoby na to, aby vás nezranil.

Ak chcete vedieť viac o tomto znamení, či už ste vo vzťahu s mužom býkom, alebo ste narodený v inom znamení zverokruhu, nezabúdajte si prečítať váš denný Horoskop a tiež otočiť vašu Tarotovu kartu dňa. Viac informácií o znamení býk, a tiež Horoskopy pre toto znamenie zadarmo, nájdete v sekcii všetko o znamení býk. Prajeme vám veľa lásky a harmónie vo vašom živote.

Prajeme vám harmóniu a šťastie v živote, a veríme že tento článok vám pomohol lepšie spoznať muža narodeného znamenie Býk, jeho prednosti ale aj pohnútky. Neváhajte a Spoznajte tiež Horoskopy na jednotlivé obdobia pre znamenie Býk, alebo si prečítajte o konkrétnej kompatibilite vo vzťahu. Prečítajte si tiež váš Horoskop na Dnes pre akékoľvek znamenie zverokruhu a otočte si svoju Taorotovú kartu dňa.


Všetko o znamení Býk - o mužovi aj žene - (Horoskopy, Fakty, Láska)

♉ Kliknite na Obrázok ♉ ktorý vás presmeruje priamo na vaše osobné Horoskopy. Horoskopy pre znamenie Býk sú úplne zadarmo, pripravené astrologičkou a veštkyňou Sibylou. Odhaľte denné, týždenné a mesačné Horoskopy pre znamenie Býk, jeho charakteristiku, kmpatibilitu lásky, a fakty o tomto znamení zverokruhu. VŠETKO O ZNAMENÍ BÝK.


Pre viac zábavy zo sveta astrológie, horoskopov a tarotu, odoberajte náš Facebook, alebo Instagram: 👇


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Veštkyňa Sibyla je tu pre vás! Píšte na: horoskop.vestenie@gmail.com


Muž Býk Láska, vzťahy, aký je partner...?