Škorpión: Týždenný Horoskop

26.09.2022 - 02.10.2022

V priebehu tohto týždňa pocítite vo svojom živote šarm, ktorý budete mať možnosť využiť pre váš budúci prospech. Sledujte možnosti, kde môžete uplatniť vaše znalosti. Vďaka pôsobniu planéty Merkúr je vo vašom živote taktiež množstvo komunikatívnej energie. Toto pozitívne vibrovanie vám pomôže pri riešení pracovných aj osobných problémov počas aktuálneho týždňa. Zachovajte diplomatické správanie pri riešení akýchkoľvek konfliktov, radí váš týždenný horoskop.

Láska a vzťahy: Všetko s vaším partnerom sa bude niesť pod rúškom pohody a v toto obdobie by vás nemalo nič rozhodiť. Venujte sa partnerovi a nezabudnite ho častejšie pobozkať. Ak ste bez partnera sústreďte sa na svoje inštinkty. Neuberajte zo svojich nárokov, ale nežite v rozprávke.

Zdravie: Oslabený Jupiter vplýva na vaše znamenie a prináša zdravotné ťažkosti do vášho života. Ak cítite úpadok energie, alebo nedostatočnú sústredenosť, telo vám chce naznačiť aby ste viac oddychovali.

Práca a peniaze: Veľké nákupy budú počas tohto obdobia finančné nepraktické. Vyhýbajte sa veľkým finančným rozhodnutiam a odložte ich na neskôr. Zabudnite na zbytočné analyzovanie všetkého, čo ste za posledné obdobie nestihli a pustite sa naplno do nového projektu.


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Škorpión páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Škorpión, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Škorpión. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Škorpión s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre všetky znamenia zverokruhu:

Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu majiteľa je zakázané.