Vodnár: Horoskop Január 2022

Január 2022

Čaká na vás pestrý, pozitívny, tvorivý mesiac. Náročný bude iba z hľadiska dokončenia si úloh, ktoré na vás už nejaký ten čas čakajú. Ak si splníte povinnosti, ktoré sa s vami ťahajú z minulých mesiacov, tak vám už nebude stáť nič v ceste za pozitívnym zvyškom mesiaca. Pozitívna zmena príde po tom, ako si splníte svoje povinnosti. Ak si udržíte pozornosť a bystrosť, vaše plány sa pohnú vpred. Vyhnite sa však zbytočnému plytvaniu vašej energie. Tento mesiac budete mať priestor venovať sa vášmu zovňajšku a dopriať si chvíle pohody a relaxu. Ak cítite vyčerpanie z práce, či v súkromnom živote je najvyšší čas vybrať si, kam by ste sa tento rok vybrali na dovolenku. Vaše osobné čaro bude tento mesiac pre každého neodolateľné, tak to využite.

Láska a vzťahy Január 2022: V tomto mesiaci vám partner bude vyčítať, že mu nedôverujete tak, ako on vám. Prestaňte ho zbytočne podozrievať z vecí, ktoré existujú len vo vašej hlave. Zamerajte sa skôr na svoje vnútro a na to, či nie sú vaše podozrenia len výtvorom vašej slabej sebadôvery. Dôverujte viac vašej spoločnej láske. Ak nemáte o niečom dôkazy, je zbytočné o tom premýšľať a zaťažovať sa. Ak hľadáte toho pravého, nepremeškajte svoju príležitosť zabojovať o niekoho, kto si vašu pozornosť naozaj zaslúži. Sústreďte však svoju pozornosť na také hodnoty, ktoré majú význam aj do budúcnosti. Nezameriavajte vašu energiu iba na fyzickú príťažlivosť alebo potešenie pre oko. Práve vaše duše musia byť v súlade, ak chcete byť šťastný. Otvorte vašu myseľ novým možnostiam a nájdete veľký poklad. V druhej polovici mesiaca nezabúdajte na návštevu vašej rodiny. Uvedomte si, že všetko čo má začiatok musí mať raz aj koniec. Ak si tento fakt pripomeniete, budete si viac ceniť bežné veci vo vašom živote. Medzi vašími priateľmi je niekto, kto bude potrebovať vašu pomocnú ruku. Vaše dobré srdce bude mať teraz príležitosť poradiť. Neobracajte sa priateľovi chrbtom.

Zdravie Január 2022: Počas tohto mesiaca sa vyhýbajte akémukoľvek rizikovému zážitku. Hviezdy vám v tomto mesici nadelili väčšiu možnosť úrazu ako inokedy. Dávajte si preto pozor aj počas prechádzky v lese, či v parku. Mohli by ste si privodiť síce menší, no nepríjemný úraz, ktorý by vás mohol dlhodobo potrápiť a mohol by tiež skomplikovať vaše blízke plány. Ak ste sa už dlho neozvali vašej rodine je najvyšší čas častejšie ich navštíviť. Zlepší to vaše psychické zdravie a prinavráti stratenú rovnováhu. Doprajte si tiež pravidelné prechádzky do prírody, kde načerpáte novú silu a energiu. Pouvažujte tiež nad navštívením a venčením psíkov v útulku. Ak zvažujete do domácnosti zviera, alebo ho chcú vaše deti, niekedy je lepšie najprv si to vyskúšať.

Január 2022 Práca a peniaze: Ak sa v tomto mesiaci rozhodnete pre zmenu, určite sa do toho pustite. Radšej sa ale uistite, že dokážete pred odchodom vybaviť a poupratovať všetko potrebné. Referencie sa vám budú hodiť. Ak sa vám toho nakopilo skutočne veľa, nechajte rozmýšľanie o zmene zamestnania na neskôr. Urobte to tak, aby ste za sebou nenechali spúšť. Pouvažujte tiež o presune vrámci firmy. Niekedy nemusíte meniť všetko, aby ste dosiahli zmenu k lepšiemu. Nie každý z vaších kolegov je taký priateľ ako sa prezentuje. Dávajte si pozor na zákerných ľudí vo vašom okruhu, ktorí vám neprajú váš úspech.


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Veríme, že sa vám Horoskop Január 2022 Vodnár páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Vodnár , počas mesiaca Január 2022. Zdieľajte váš Horoskop Január 2022 Vodnár so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Vodnár vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Horoskop Január 2022 pre všetky znamenia zverokruhu:

Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu majiteľa je zakázané.