veľký horoskop Október 2020 Vodnár

Mesačný Horoskop Vodnár

Október 2020

Pod vplyvom Slnka počas tohto mesiaca vám nastáva skvelé obdobie na plné sústredenie na svoje ciele. Planetárne vplyvy vám tento mesiac radia, aby ste však vo svojom živote dodržiavali štruktúru a postupnosť. Nebude dobré, ak bezhlavo skočíte do nepremyslených plánov, či vízií. Využite svoje silné stránky vo váš prospech a odhodlajte sa na niečo dôležité, nad čím ste doteraz iba uvažovali. Môžete ukázať okoliu, aký ste zodpovedný človek. Tento pozitívny obraz vašej osobnosti, ktorý sa vám počas tohto mesiaca podarí vytvoriť vám pomôže v budúcnosti dosiahnúť dokonca finančné prilepšenie. V tomto mesiaci ukážte svoju silu, energiu a pracovitosť.

Láska a vzťahy: V prvej polovici mesiaca pocítite veľký nával energie. Vaša láska sa nebude stačiť čudovať vášmu nasadeniu v domácnosti. Je načase potešiť partnera a dokončiť všetky rozrobené domáce práca, ktoré ste doteraz odkladali. Je čas otestovať svoje limity a byť v láske experimentálny. Ak ste bez partnera, stojte si za svojimi zásadami, no nenastavujte latku príliš vysoko. Nikto nie je dokonalý a aj vy máte svoje muchy. Každopádne je potrebné upratať si vo svojom vnútri tak, aby ste boli v nasledujucom období vo väčšej pohode, ako doteraz. V rodine si dávajte pozor na rozhodnutie, ktoré by ste mohli vyrieknuť pod vplyvom nahromadených negatívnych emócií. Raďte iba s čistou mysľou a veci nechajte najprv vychladnúť. Vzťahy s priateľmi sú niekedy komplikované. Pamätajte si, že niekedy aj dobre mienená rada nemusí byť prijatá s nadšením.

Zdravie: Je čas venovať sa problémom, ktoré vás dlhodobo trápia. Máte kožné problémy? V prípade, že chcete zlepšiť kvalitu svojej pleti, zaraďte do stravy viac kyseliny listovej a nezabúdajte na zinok a železo. Ak vás trápi akné skúste jesť menej mäsa a sladkostí. Práve cukor a zvýšený obsah vitamínu B12 vo vašej strave môže za vaše kožné defekty. Dbajte tento mesiac viac o svoju krásu, pohodu a venujte sa svojmu zovňajšku s rovnakou dôležitosťou ako svojmu vnútru. Nezabúdajte tiež na pravidelný pohyb a dostatočný pitný režim. Obľúbte si prechádzky. Je taktiež najvyšší čas zaobstarať si veselého domáceho miláčika v podobe psa, či mačky, ktorý vás vytiahnu do prírody a zlepšia vaše duševné zdravie.

Práca a peniaze: V tomto mesiaci vás môže po pracovnej stránke zastihnúť väčší tlak. Dodržujte v práci všetky napísané pravidlá tak, aby ste zbytočne neprišli k úrazu, alebo aby ste neurobili niečo, čo by vám mohlo zničiť reputáciu. Dbajte na kvalitu vo vašej práci. Tento mesiac to môže medzi kolegami zaškrípať. Zamerajte sa viac na svoju prácu a skúste vynechať miešanie sa do cudzích vecí a sporov.

Veríme, že sa vám Horoskop Október 2020 Vodnár páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Vodnár , počas mesiaca Október 2020. Zdieľajte váš Horoskop Október 2020 Vodnár so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Vodnár vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Mesačný Horoskop Október 2020 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop Október 2020 Vodnár