Horoskop Váhy: Október 2023

Presná predpoveď na Október 2023 pre znamenie Váhy

Váš neutíchajúci temperament si v tomto mesiaci musí dať pauzu. Zaslúžite si skôr obdobie harmónie a pokoja. Mali by ste si dopriať viac zdravej stravy a oddychu. Je nevyhnutné, aby ste počas tohto mesiaca sledovali vaše okolie. Prichádza šanca, ktorá sa núka iba niekoľkokrát v živote a bola by škoda, ak by ste ju prepásli. Venujte svoj čas získavaniu informácii z okolia a nenechajte sa odradiť ľuďmi v okolí na svojej ceste k úspechu.

Horoskop Lásky a Vzťahov Október 2023 Váhy:

V tomto mesiaci vám bude váš partner dokonalou oporou. Užívajte si jeho blízkosť a lásku. Nesústreďte sa na vaše nezhody. V tomto mesiaci bude čas a priestor na to, aby ste si všetko vydiskutovali a našli riešenia spoločných nezhôd. Neodkladajte viac rozhovor o tom, čo vás oboch v poslednej dobe trápilo. Ak ste ešte bez partnera choďte s priateľmi na pivo, či len tak posedieť do blízkeho podniku. Spoznáte tak niekoho, kto vám aspoň na krátku chvíľu prinesie pocity blízkosti a intimity. V rodinnom prostredí sa viac zaujímajte o to, ako sa ostatní členovia rodiny skutočne cítia. Zamerajte sa na ich vnútorné a dokonca aj na tajné pocity. Potrebujú vyliečiť dušu a vy môžete byť tým, kto poskytne útočisko pred slzami. Neobávajte sa tejto vašej sily, pretože budete mať možnosť vyčistiť energie niekoho, kto vám za to bude navždy vďačný. Tento mesiac vás stavia do úlohy pomocníka až učiteľa. Využívajte tieto dary s rozumom. Priatelia vás pozvú na večierok. Nezabudnite im na večierok doniesť nejakú kvalitnú fľašu vína. Veľmi ich tým potešíte.

Mesačný Horoskop Zdravia Váhy na Október 2023:

Počas tohto mesiaca sa budete cítiť energicky a vytrvalo. Vaša pozitivita bude doslova nákazlivá a tak si pri vás budú môcť psychické zdravie vylepšiť aj ostatní členovia vašej rodiny. Ak urobíte dobrý dojem a svojou pozitívnou energiou inšpirujete ostatných, máte možnosť pridať ešte viac. Zaraďte do vašej rutiny lepšiu stravu a vylepšite aj energiu vašich detí, partnera, alebo kohokoľvek na kom vám záleží.

Horoskop Peňazí a Práce na Október 2023 Váhy:

Buďte k sebe dobrý a netrestajte svoju psychiku za problémy, ktoré sa vám môžu tento mesiac nahromadiť na pracovnom stole. O svoju prácu sa nemusíte strachovať a dokonca môžete trochu poľaviť z vášho zabehnutého, niekedy až prehnaného pracovného tempa. Pamätajte si, že pokojnejšie pracovné obdobie je tu pre vás na to, aby ste si oddýchli a načerpali silu na neskoršie, dôležitejšie pracovné úlohy. Vaši kolegovia nie sú voči vám natoľko úprimní ako si predstavujete. Zamerajte sa viac na seba a už prestaňte svoje súkromie riešiť v práci.


Vaša cesta hviezd v mesiaci Október 2023 v znamení Váhy sľubuje nádherne zážitky a prekvapivé zvraty. Astrologické vlny tohto mesiaca ovládajú rytmus života znamenia Váhy, roztvárajú možnosti a smerujú vašu energiu.

Pozrite sa na výrazný Dnešný horoskop Váhy a objavte, čo pre vás mesiac Október 2023 uchováva aj počas jednotlivých dní. Nechajte sa inšpirovať a zdieľajte túto hviezdnu cestu - Váš mesačný Horoskop Október 2023 Váhy - s vašimi blízkymi a priateľmi.

Okrem toho vás určite zaujme aj naša špeciálna sekcia - Horoskop na budúci Mesiac Váhy . Tu sa dozviete viac o tom, ako sa hviezdy zoradia v blízkej budúcnosti a aké tajomstvá vám môžu odhaliť. Pripomeňte si, drahý Váhy, že osud je ako zázračný gobelín, ktorý sa neustále mení a prehlbuje. Preskúmajte krásu a tajomstvá mesaica Október s Horoskop a Tarot!


Horoskop Október 2023 pre všetky znamenia zverokruhu:

Viac o znamení Váhy:

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com