Horoskop Váhy: September 2023

Presná predpoveď na September 2023 pre znamenie Váhy

V tomto mesiaci stretnete niekoho nového, kto bude mať vplyv aj na vašu budúcnosť. Horoskop na tento mesiac podčiarkuje hlavne stred mesiaca, a obdobie od 10. do 20. dňa, kedy budete mať možnosť zachytiť viacero príležitosti, ktoré vám život ponúkne. Zlepšite tak svoje postavenie v práci, a tento mesiac vám tiež ponúka možnosť na efektívna dokončenie pracovných úloh. Vaši priatelia budú očarení vašou energiou, a vy si tak môžete v tomto mesiaci užívať veľmi príjemné a pozitívne obdobie. Viaceré dní vám ponúknu možnosť na hlbokú relaxáciu, či oddych, v kruhu vašej rodiny. Ak ste už dlhšie pracovali na nejakom projekte, či na zmene niečoho vo vašej domácnosti, práve v tomto mesiaci budete mať možnosť danú úlohu dokončiť. Niektoré z vašich nápadov, sa tak v tomto mesiaci skutočne uskutočnia, a vy sa dostanete do novej zóny pohodlia.

Horoskop Lásky a Vzťahov September 2023 Váhy:

Počas tohto mesiaca bude viac príležitosti na to, tráviť čas vo dvojici so svojím partnerom. Nezabúdajte na to, že žiadna nezhoda nie je tak silná, aby ste kvôli nej narušili dôveru, ktorá je medzi vami a vaším partnerom. Skúste partnerovi viac vyhovieť, no ak sa vám niečo nepáči, usmernite ho. Ak stále hľadáte toho pravého, je čas vyraziť do spoločnosti. Aj malá spoločnosť priateľov a známych vám dodá množstvo energie a dozviete sa množstvo noviniek. Psychický oddych je teraz pre vás veľmi dôležitý. Drink s priateľmi vás poteší a prilákate tak k sebe aj zaujímavých ľudí. Ste osobou, ktorá je atraktívna a duchaplná. Ukážte svoje prednosti ostatným. V rodine je vhodné uzatvoriť istú časť minulosti, ktorá vás už dlhšie trápila. Už nie je priestor pre zbytočné škriepky a nedorozumenia. Aj ostatný priatelia vo vašom živote pochopili, ako ste v minulosti zradili niekoho blízkeho. Minulosť už nezmeníte a preto sa musíte pohnúť vpred. Nikdy však svoju chybu neopakujte a priateľov, ktorí pri vás zostali si strážte.

Mesačný Horoskop Zdravia Váhy na September 2023:

Tento mesiac sa uričte vyhnite liekom na spanie. Zvoľte radšej doplnenie hormónu melatonínu, ktorý by mohol mať na svedomí váš nekvalitný spánok. V lekárni ho dostanete bez predpisu, dodržiavajte ale správne dávkovanie a nikdy neužívajte viac, ako je uvedené. Tento mesiac by ste si mali dávať skutočne pozor na užívanie všetkych liekov. Mohli by vás totiž oslabiť a potrápiť vašu pečeň a psychiku. Lieky užívajte len v tom prípade ak je to skutočne nutné. Tento mesiac by ste si mali dopriať aspoň aj očistenie vašich čriev v podobe užívania čistej vlákniny, ktorú kúpite v lekárni. Je to produkt, ktorý vás prečistí a odstáni aj niekoľkomesačné usadeniny vo vašom tele. Venujte svoju pozornosť aj pravidelnému a dostatočnému pitnému režimu. Kávu pite nesladenú a bez mlieka.

Horoskop Peňazí a Práce na September 2023 Váhy:

Ak sa v tomto mesiaci rozhodnete pre zmenu, určite sa do toho pustite. Radšej sa ale uistite, že dokážete pred odchodom vybaviť a poupratovať všetko potrebné. Referencie sa vám budú hodiť. Ak sa vám toho nakopilo skutočne veľa, nechajte rozmýšľanie o zmene zamestnania na neskôr. Urobte to tak, aby ste za sebou nenechali spúšť. Pouvažujte tiež o presune vrámci firmy. Niekedy nemusíte meniť všetko, aby ste dosiahli zmenu k lepšiemu. Niektorí vaši kolegovia majú problém s vašou osobnosťou. Je to však len ich problém a vy by ste sa týmto nemali vôbec zaťažovať. Pracujte tak ako doteraz a vy budete tým, kto bude za prácu odmenený.


Vaša cesta hviezd v mesiaci September 2023 v znamení Váhy sľubuje nádherne zážitky a prekvapivé zvraty. Astrologické vlny tohto mesiaca ovládajú rytmus života znamenia Váhy, roztvárajú možnosti a smerujú vašu energiu.

Pozrite sa na výrazný Dnešný horoskop Váhy a objavte, čo pre vás mesiac September 2023 uchováva aj počas jednotlivých dní. Nechajte sa inšpirovať a zdieľajte túto hviezdnu cestu - Váš mesačný Horoskop September 2023 Váhy - s vašimi blízkymi a priateľmi.

Okrem toho vás určite zaujme aj naša špeciálna sekcia - Horoskop na budúci Mesiac Váhy . Tu sa dozviete viac o tom, ako sa hviezdy zoradia v blízkej budúcnosti a aké tajomstvá vám môžu odhaliť. Pripomeňte si, drahý Váhy, že osud je ako zázračný gobelín, ktorý sa neustále mení a prehlbuje. Preskúmajte krásu a tajomstvá mesaica September s Horoskop a Tarot!


Horoskop September 2023 pre všetky znamenia zverokruhu:

Viac o znamení Váhy:

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com