Horoskop Váhy: Máj 2023

Presná predpoveď na Máj 2023 pre znamenie Váhy

Pod vplyvom Slnka budete počas tohto mesiaca cítiť veľké množstvo dobrej energie. Niekto, o kom ste doteraz neuvažovali, bude mocným Slnkom vtiahnutý do vášho života preto, aby vám žiaril na vaše chmúrne dni. Znamená to, že v tomto mesiaci sa bude o vašu osobu zaujímať niekto viac, ako doteraz. Je to čas, kedy si môžete užívať čas byť milovanou a obdivovanou osobou. Možno vám konečne plnohodnotne prejaví city váš partner, či pre nezadaných objekt ich záujmu. Venujte sa tiež členom vašej rodiny, pretože mocné Slnko vám dodá neviditeľnú silu na spájanie ľudí a riešenie problémov iných. Budete skvelým radcom pre každého, kto k vám príde so svojim problémom. Raďte úprimne a hodnotne.

Horoskop Lásky a Vzťahov Máj 2023 Váhy:

V tomto mesiaci si dávajte pozor na naštrbenie vášho vzťahu s partnerom. Bude za tým stáť hlavne vaša žirlivosť a podozrievavosť, no partner vám tiež nedôveruje na sto percent. Je načase tráviť spoločne viac času a byť jeden druhému bližší. Nespoliehajte sa na to, že váš partner je samozrejmosťou. Starajte sa o neho a to isté vyžadujte z jeho strany. Ak stále hľadáte toho pravého v najbližšej dobe môžete očakávať dobrú správu od niekoho vo vašom okolí. Je načase zaujímať sa viac o seba samého a viac sa starať o svoj zovňajšok, ale aj vnútornú pohodu. Kým nedosiahnete spokojnosť so sebou samým, nebudete spokojný ani v budúcom vzťahu. Smelo do toho, ste silnou a inteligentnou osobou, ktorá sa nebojí výziev. Ak v rodine nastanú nezhody, hlavne v druhej polovici mesiaca, skúste byť nápomocný. Zabudnite však na prilievanie oleja do ohňa a snažte sa s rodinou komunikovať konštruktívne. Pod vplyvom mocného Marsu sa vám v tomto mesiaci podarí usporiadať posedenie, na ktoré sa bude dlho spomínať. Pozvite priateľov na večierok.

Mesačný Horoskop Zdravia Váhy na Máj 2023:

V tomto mesiaci sa zdravotne nemusíte veľmi obávať. Hviezdy naznačujú, že sa vo vašom živote nevyskytne žiaden nečakaný problém. Opatrnosť sa ale vyžaduje pri bolestiach chrbtice, ktoré môžu značiť aj iné ochorenia. Ak vás teda počas mesiaca potrápia nečakané bolesti chrbtice, či kŕčnej chrbtice, bude potrebné zájsť za odborníkom. Ak máte podozrenia o nalomení vášho zdravia, tak tento mesiac je vhodné ísť si tieto podozrenia vyvrátiť, alebo potvrdiť.

Horoskop Peňazí a Práce na Máj 2023 Váhy:

Dávajte si v tomto mesiaci pozor na online platby a sledujte dôveryhodnosť internetových adries. Nedávajte nikomu svoje osobné informácie, či kópie osobných dokladov. V tejto oblasti môžete byť pod vplyvom Merkúra zraniteľný. Svoje negatívne pocity, či informácie, ktoré sa vám nakopili v práci si nechajte pre seba, alebo sa môžete zdôveriť rodine. Vo vašom pracovnom a kolegiálnom živote tento mesiac nepocítite žiadne napätie. Ak by boli dni, kedy sa očakáva váš vyšší výkon, zvládnete to s prehľadom.


Vaša cesta hviezd v mesiaci Máj 2023 v znamení Váhy sľubuje nádherne zážitky a prekvapivé zvraty. Astrologické vlny tohto mesiaca ovládajú rytmus života znamenia Váhy, roztvárajú možnosti a smerujú vašu energiu.

Pozrite sa na výrazný Dnešný horoskop Váhy a objavte, čo pre vás mesiac Máj 2023 uchováva aj počas jednotlivých dní. Nechajte sa inšpirovať a zdieľajte túto hviezdnu cestu - Váš mesačný Horoskop Máj 2023 Váhy - s vašimi blízkymi a priateľmi.

Okrem toho vás určite zaujme aj naša špeciálna sekcia - Horoskop na budúci Mesiac Váhy . Tu sa dozviete viac o tom, ako sa hviezdy zoradia v blízkej budúcnosti a aké tajomstvá vám môžu odhaliť. Pripomeňte si, drahý Váhy, že osud je ako zázračný gobelín, ktorý sa neustále mení a prehlbuje. Preskúmajte krásu a tajomstvá mesaica Máj s Horoskop a Tarot!


Horoskop Máj 2023 pre všetky znamenia zverokruhu:

Viac o znamení Váhy:

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com