Horoskop Strelec: Máj 2023

Presná predpoveď na Máj 2023 pre znamenie Strelec

Dávajte si pozor na kostlivcov z minulosti. Vo vašom živote sa môže objaviť niekto, koho ste už dlho nevideli. Nebude to však pozitívna zmena, dávajte si na túto osobu pozor a nedôverujte jej. Ak vás sklamala v minulosti, je tu preto, aby to urobila znova. No tentoraz by z toho vyťažila viac ako predtým. Ak vám však táto osoba v minulosti nijako neublížila, ba naopak, boli ste priateľmi, je najvyšší čas spojiť vaše spoločné záujmy a obnoviť priateľstvo. Po zdravotnej stránke si dávajte pozor na chlad. Udržujte svoje nohy v teple a nepodceňujte chladné počasie.

Horoskop Lásky a Vzťahov Máj 2023 Strelec:

Počas tohto mesiaca si pevne stojte za svojími zásadami. Nenechajte sa pomýliť radami okolia a dôverujte partnerovi tak, ako doteraz. Niekto z vášho okolia vám vzťah závidí a možno aj nepraje. Preto je lepšie, ak sa budete orientovať podľa vášho uváženia a srdca. Nenechajte, aby váš vzťah narušil niekto iný. Vzťah je len o vás a o vašom partnerovi. Nezadaní sa v najbližšom období budú musieť vyrovnať s odmietnutím. Nesprávne prijatie vašej snahy vás môže raniť, ale tieto rany nebudú hlboké. Aj keď ste prežili už viacero sklamaní v láske, nezúfajte. Iba hľadáte na nesprávnych miestach. Doprajte si oddych. V rodinnom živote nastane pokojné obdobie bez búrok, či hádok. Keďže nemusíte riešiť žiadne komplikácie, môžete svoju energiu sústrediť plne na budovanie znalostí o sebe samom. Objavujte nové možnosti v živote, ako je cvičenie či meditácia. Priateľstvo je vec, ktorú by ste si mali strážiť. Pamätajte, že ak svojho priateľa zradíte, nikdy vám to neodpustí. Bude sa to s vami ťahať po zvyšok života.

Mesačný Horoskop Zdravia Strelec na Máj 2023:

Počas tohto mesiaca by ste mali posilniť hlavne svoje psychické zdravie a preto nezabúdajte na fakt, že ak dáte do svojej činnosti cele svoje srdce, prejaví sa to aj na vašich cieľoch. V oblasti vášho dlhodobého zdravia nemusíte očakávať žiadne výrazné zmeny, no mali by ste svoje telo odbremeniť od stresu, ktorý zhoršuje vašu psychiku a náladu. V tomto období tiež nie je vhodný čas na cestovanie, a mali by ste si skôr vybrať cestovanie k rodinným príslušníkom, ktorí žijú blízko vás. Možno budete v tomto mesiaci musieť prehodnotiť viacero veci, no zdravie k nim patriť nebude. Iné oblasti vášho života budú teraz vašou prioritou, a vy by ste sa v oblasti zdravia možno mali zamerať viac na doplnenie vitamínov, ktoré vaše telo pravidelne potrebuje.

Horoskop Peňazí a Práce na Máj 2023 Strelec:

Druhá polovica tohto mesiaca bude vyžadovať väčšie pracovné nasadenie. Váš šéf vám zverí dôležitú úlohu, alebo sa vám naskytne zaujímavá pracovná príležitosť. Pred tým, ako sa do úlohy pustíte, si dobre premyslite vaše kroky a odmenu za vykonanú činnosť si dohodnite radšej vopred. S kolegami je lepšie zostávať v pracovnom vzťahu. Nie je vhodné, ak všetci vaši kolegovia poznajú spamäti celý váš súkromný život.


Vaša cesta hviezd v mesiaci Máj 2023 v znamení Strelec sľubuje nádherne zážitky a prekvapivé zvraty. Astrologické vlny tohto mesiaca ovládajú rytmus života znamenia Strelec, roztvárajú možnosti a smerujú vašu energiu.

Pozrite sa na výrazný Dnešný horoskop Strelec a objavte, čo pre vás mesiac Máj 2023 uchováva aj počas jednotlivých dní. Nechajte sa inšpirovať a zdieľajte túto hviezdnu cestu - Váš mesačný Horoskop Máj 2023 Strelec - s vašimi blízkymi a priateľmi.

Okrem toho vás určite zaujme aj naša špeciálna sekcia - Horoskop na budúci Mesiac Strelec . Tu sa dozviete viac o tom, ako sa hviezdy zoradia v blízkej budúcnosti a aké tajomstvá vám môžu odhaliť. Pripomeňte si, drahý Strelec, že osud je ako zázračný gobelín, ktorý sa neustále mení a prehlbuje. Preskúmajte krásu a tajomstvá mesaica Máj s Horoskop a Tarot!


Horoskop Máj 2023 pre všetky znamenia zverokruhu:

Viac o znamení Strelec:

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com