Horoskop Škorpión: September 2023

Presná predpoveď na September 2023 pre znamenie Škorpión

Venuša vo vašom živote v tomto mesiaci odhalí schopnosť milovať, cítiť a hýbať sa ľahšie cez prekážky života. Zvýraznia sa vaše kvality osobnosti a mnohými vlastnosťami v očiach vašich blízkych, prekonáte aj ostatných ľudí. Bude sa vám dariť všetko, do čoho sa skutočne opriete. Venuša vplýva aj na váš vzťah k financiám. Je vhodná doba pouvažovať o skvalitňovaní vašich vedomostí, ktoré by vás mohli doviezť k vyššiemu fianančnému zisku. Venuša z vás môže urobiť aj nedôverčivých ľudí a preto si dávajte pozor na prehnané reakcie k okoliu, aby ste zbytočne nevyvolali hádku, ktorá by bola zrkadlená iba ako vaša slabosť. V tomto mesiaci môžete cítiť aj zvýšenú lenivosť, ale nemusíte sa jej báť. Keď ste unavená, proste si viac oddýchnite a do domácich prác konečne zapojte aj čelnov vašej rodiny.

Horoskop Lásky a Vzťahov September 2023 Škorpión:

S vašim partnerom ste už prekonali množstvo konfliktov a hádok. Žiadna nezhoda nie je tak silná, aby ste kvôli nej zabudli na tie silné a krásne pocity lásky. Je čas navariť skvelú večeru, zapáliť sviečky a venovať sa milovanému človeku viac, ako v posledné mesiace. Ak ste vo fáze hľadania lásky v najbližšom období môžete strentnúť niekoho zaujímavého, kto popletie vašu hlavu. Buďte však opatrný v dôvere. Keďže ste sa už viackrát v láske sklamali, opatrnosť je na mieste. Nepodliehajte prehnaným emóciám a vášni, ktorá môže byť spočiatku veľmi intenzívna. Premýšľajte a konajte postupne. Ak sa nenaučíte odpúšťať, nikdy nebudete slobodný. V tomto mesiaci nájdite viac pochopenia pre svoju rodinu a venujte im dostatok lásky. Svojích priateľov si v tomto mesiaci dobre strážte. Prídu chvíle, kedy ich budete potrebovať, a to hlavne v druhej polovici mesiaca, kedy sa budete cítiť trocha nevyrovnane.

Mesačný Horoskop Zdravia Škorpión na September 2023:

Celý mesiac sa budete tešiť dobrému zdraviu. Jediné, čo vám v tom môže pristihnúť krídla je vaša vnútorná nepohoda. Venujte sa preto tento mesiac viac vášmu psychickému zdraviu. Je načase zájsť si na masáž alebo do welness, kde vypnete svoju myseľ. Skutočne si to zaslúžite a dosiahnete tak vnútornú vyrovnanosť. V tomto mesiaci by ste si mali naštudovať hlavne o tom, ako pracovať s vlastnou vnútornou energiou. Môžete sa tak dozvedieť viac o tom, ako predísť zmenám nálad, či agresívnemu správaniu pri riešení problémov. Nezabudnite sa tiež zaujímať o zdravie vašich blízkych. Dodajte telu tiež zvýšenú dávku vitamínu C a vyhýbajte sa prechádzkam v chladnom počasí. Tento mesiac vám odporúčame nosiť aj pestrejšie farby a vyradiť zo šatníka čiernu.

Horoskop Peňazí a Práce na September 2023 Škorpión:

Vaše limity sú iba vo vašej mysli. Vaša demotivácia môže spočívať v menšom pracovnom vyhorení. Venovali ste sa svojej práci viac, ako by bolo potrebné a tak môžete pociťovať odpor ku každodenným pracovným povinnostiam. Pamätajte si však, že tieto pocity sú iba dočasné, a že váš pocit menejcennosti je iba vo vašej hlave. Kolegovia vám budú v tomto mesiaci nápomocní. Ak niečomu nerozumiete, nebojte sa opýtať. Možno to vyriešite skôr a lepšie, ako keby ste sa nad tým trápili len vy.


Vaša cesta hviezd v mesiaci September 2023 v znamení Škorpión sľubuje nádherne zážitky a prekvapivé zvraty. Astrologické vlny tohto mesiaca ovládajú rytmus života znamenia Škorpión, roztvárajú možnosti a smerujú vašu energiu.

Pozrite sa na výrazný Dnešný horoskop Škorpión a objavte, čo pre vás mesiac September 2023 uchováva aj počas jednotlivých dní. Nechajte sa inšpirovať a zdieľajte túto hviezdnu cestu - Váš mesačný Horoskop September 2023 Škorpión - s vašimi blízkymi a priateľmi.

Okrem toho vás určite zaujme aj naša špeciálna sekcia - Horoskop na budúci Mesiac Škorpión . Tu sa dozviete viac o tom, ako sa hviezdy zoradia v blízkej budúcnosti a aké tajomstvá vám môžu odhaliť. Pripomeňte si, drahý Škorpión, že osud je ako zázračný gobelín, ktorý sa neustále mení a prehlbuje. Preskúmajte krásu a tajomstvá mesaica September s Horoskop a Tarot!


Horoskop September 2023 pre všetky znamenia zverokruhu:

Viac o znamení Škorpión:

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com