veľký horoskop Október 2020 Škorpión

Mesačný Horoskop Škorpión

Október 2020

Zdá sa vám, že netušíte kam smeruje vaša cesta? Ak sa vaše úsilie neodzrkadľuje na vašom úspechu nezúfajte. Práve tento mesiac vám pod vplyvom mocného Saturnu ukáže správne smerovanie. Ak už dlhšie rozmýšľate nad začatím nejakého projektu, či už osobného, alebo pracovného, je najvyšší čas pustiť sa do toho. Nesnažte sa uzatvárať do seba a skúste sa so svojími nápadmi podeliť. Dávajte si však pozor na to, komu zverujete dôležité fakty, či informácie. Len skutočný priateľ a ten, kto je väčšinu vášho života vašou oporou, bude chápať, aké dôležité je, aby pri vás vo vašich rozhodnutiach stál. Neodmietajte rozhovor o dôležitých životných veciach a skúste sa zamyslieť nad každým nápadom, ktorý dostanete.

Láska a vzťahy: Ak sa partnerovi zdôverite so svojím trápením, ktoré vás už dlhšie prenasleduje, bude vám oporou a pochopí vás. Nenechávajte si veci iba pre seba. Partner pri vás stojí a môžete sa o neho oprieť. Nesnažte sa ho však vtiahnúť do vaších problémov, ktoré si počas tohto mesiaca musíte vyriešiť samostatne. Možno vám však partner rád pomôže. Ak ste bez partnera skúste pouvažovať s kým strávite tohtoročnú dovolenku. Možno by bolo skvelé vyraziť na dovolenku s priateľmi. Spoznáte tam niekoho skutočne vtipného a zaujímavého. Vašej rodine na vás nesmierne záleží a preto vám budú oporou, aj v tých najťahších chvíľach. Nezanedbávajte svojich priateľov. Tento mesiac im venujte viac času a skúste im pomôcť pri riešeni ich problémov.

Zdravie: Žiadny úspech v práci vám nikdy nenahradí zhoršené psychické alebo fyzické zdravie. Práve preto si v tomto mesiaci uvedomte, že zdravie je teraz na prvom mieste a je pre vás mimoriadne dôležité. Uvedomte si, že zdravotné problémy, ktoré si môžete v živote privodiť stresom alebo prepracovanosťou, môžu do budúcnosti spôsobiť dokonca aj finančné komplikácie. Nenechajte vaše zdravie upadať, a venujte sa relaxácii, ktorú vaše telo tak veľmi potrebuje. Oddýchnite si pri činnostiach ktoré milujete, v náručí tých, ktorí milujú vás. Nesprávajte sa počas tohto mesiaca impulzívne, radí mesačný horoskop. Podľa astrologických pohybov vo vašom znamení by ste mohli prísť jednoducho k úrazu, čo by malo vplyv aj na ostatné oblasti vášho života. Počas celého mesiaca dbajte na hygienu rúk.

Práca a peniaze: V tomto mesiaci sa skúste zamerať na zdokonaľovanie cudzích jazykov a venujte sa učeniu, ktoré vás môže pracovne posunúť omnoho ďalej. Nebuďte stále pasívny a zistite si vo vašom okolí vhodné pracovné príležitosti. Vaša rodina, či priatelia vám istotne v tejto oblasti dobre poradia. Ak vás kolegovia v tomto mesiaci niekam pozvú, neodmietnite ich pozvanie. Utužíte tak spoločné vzťahy a možno sa dozviete o novej pracovnej možnosti.

Veríme, že sa vám Horoskop Október 2020 Škorpión páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Škorpión , počas mesiaca Október 2020. Zdieľajte váš Horoskop Október 2020 Škorpión so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Škorpión vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Mesačný Horoskop Október 2020 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop Október 2020 Škorpión