Horoskop Ryby: Október 2023

Presná predpoveď na Október 2023 pre znamenie Ryby

V tomto mesiaci bude zdôraznená vaša flexibilita. Horoskop na tento mesiac naznačuje, že pozícia Venuše vám prináša veľa možností na to, ako žiť svoj život tu a teraz. Môžete zabudnúť na všetky pravidlá, ktoré vám pod nohy predhadzujú ostatní. Práve v tomto mesiaci máte veľa príležitostí na to presadiť svoje názory, svoje ideály, a svoje predstavy o tom ako skutočne žiť. Uvedomte si, že život vám prináša množstvo príležitostí na to, ako zlepšiť vaše postavenie v práci, ale aj v rodinnom živote. Musíte sa naučiť vnímať váš život pozitívnejšie, a odstrániť negatívnu energiu z vašej domácnosti. Môžete to urobiť tak, že vyhodíte všetko staré alebo nepotrebné, alebo to darujte niekomu, kto to skutočne potrebuje. So starými vecami odchádza aj stará energia, a vy tak budete mať počas tohto mesiaca možnosť zaplniť váš domov harmóniou, pozitívnou energiou, a tvorivou aurou.

Horoskop Lásky a Vzťahov Október 2023 Ryby:

Paranoia vášmu vzťahu nepristane. Partnera pravdepodobne podozrievate z niečoho, za čo nemôže. Tieto podozrenie máte len vo svojej hlave a narúša to váš spoločný život. Ak nemáte svoje obavy overené, nie je dôvod vnášať do vzťahu napätie. Dávajte si pozor na falošné obvinenia partnera počas tohto mesiaca. Ak ste nezadaný, tento mesiac vám bude naozaj priať. Na ľudí okolo pôsobíte doslova očarujúco, tak to využite vo svoj prospech. Nebudete sa musieť ani veľmi snažiť a ponuky na kávu či rande sa vám budú hrnúť samé od seba. S rodinou strávite veľmi príjemné chvíle, ktoré posilnia spoločné vzťahy. Budujte rodinné prostredie plné pochopenia a lásky. Ak sa vás bude rodinný príslušnik pýtať na radu ochotne mu poraďte. Skúste spoločne očistiť vašu myseľ a nahradiť negatívny postoj voči minulým udalostiam pozitívnymi víziami do budúcnosti. Mesačný horoskop špecifikuje, že práve v tomto mesiaci ste mentorom rodinného šťastia a preto rozdávajte úsmev okolo. V tomto mesiaci budete mať možnosť získať nových priateľov, ktorí budú mať pozitívny vplyv na vašu budúcnosť.

Mesačný Horoskop Zdravia Ryby na Október 2023:

Zlé stravovanie vám tento mesiac navodí žalúdočné problémy a nevyvážená strava vám oslabí imunitu. Dávajte si pozor hlavne na fast food. Keďže môžete počas tohto mesiaca prechladnúť, odporúčame vám doplniť do tela potrebné vitamíny. Zaujímajte sa viac o populárne smoothie a skúste sa v tejto oblasti viac vzdelať. Zeleninu a ovocie musíte bezpodmienečne zaradiť do vášho každodenného jedálnička počas tohto mesiaca. Pečivo vám tiež veľmi nepristane. Skúste tiež doma niečo nové navariť. Prekvapíte tak svoje okolie, seba a otvorí vám to väčšie obzory ohľadom stravovania a nakupovania kvalitného jedla.

Horoskop Peňazí a Práce na Október 2023 Ryby:

V práci sa nepresiľujte, pretože toto pracovné tempo a energia sa vám bude hodiť v ďalších mesiacoch. Vaše ambiciózne nápady nechajte nateraz tak. Vaši nadriadení budú chcieť počuť váš názor neskôr. Teraz sa skúste zamerať na malé zlepšenia v práci, ktoré vám prinesú viac pohody. Môžete skúsiť navrhnúť niečo, čo poteší kolegov. Ak niečomu nerozumiete nebojte sa opýtať na radu vášho kolegu. Môžete získať nové, zaujímavé informácie o efektívnejších pracovných postupoch.


Vaša cesta hviezd v mesiaci Október 2023 v znamení Ryby sľubuje nádherne zážitky a prekvapivé zvraty. Astrologické vlny tohto mesiaca ovládajú rytmus života znamenia Ryby, roztvárajú možnosti a smerujú vašu energiu.

Pozrite sa na výrazný Dnešný horoskop Ryby a objavte, čo pre vás mesiac Október 2023 uchováva aj počas jednotlivých dní. Nechajte sa inšpirovať a zdieľajte túto hviezdnu cestu - Váš mesačný Horoskop Október 2023 Ryby - s vašimi blízkymi a priateľmi.

Okrem toho vás určite zaujme aj naša špeciálna sekcia - Horoskop na budúci Mesiac Ryby . Tu sa dozviete viac o tom, ako sa hviezdy zoradia v blízkej budúcnosti a aké tajomstvá vám môžu odhaliť. Pripomeňte si, drahý Ryby, že osud je ako zázračný gobelín, ktorý sa neustále mení a prehlbuje. Preskúmajte krásu a tajomstvá mesaica Október s Horoskop a Tarot!


Horoskop Október 2023 pre všetky znamenia zverokruhu:

Viac o znamení Ryby:

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com