Horoskop Ryby: September 2023

Presná predpoveď na September 2023 pre znamenie Ryby

Je čas užiť si romantiku a pohodu pri sviečkach. Nezáleží na tom, či budete relaxovať osamote, alebo vo dvojici, nájdite si tento mesiac viac času na relax. Hviezdy vám tento mesiac posunú do života zaujímavú osobu, ktorá bude stáť aj za viac, ako len za jedno posedenie pri káve. Otvára sa vám cesta a máte šancu spoznať nie len nových priateľov, ale aj seba samého. Majte oči dokorán otvorené, nech vám šanca neunikne medzi prstami. Pozitívna energia z vás doslova srší a práve počas tohto mesiaca máte možnosť trochu popracovať aj na svojej postave. Pozitívne zmeny sa vám tento mesiac nevyhnú.

Horoskop Lásky a Vzťahov September 2023 Ryby:

Ľúbostný trojuholník môže zamotať váš partnerský vzťah počas tohto mesiaca. Dávajte si pozor na správanie vášho partnera, pretože v tomto mesiaci mu može niekto prehnane lichotiť. Dajte mu viac najavo, čo pre vás skutočne znamená. Nenechajte nikoho vstupovať medzi vás. Ak ste bez partnera je načase zažiť dobrodružstvo. Choďte do spoločnosti, alebo choďte športovať na miesto, kde môžete stretnúť iných ľudí. Prihovorí sa vám niekto zaujímvý, kto bude stáť za večernú kávu, či pohárik vína. Ak v ňom nenájdete budúceho partnera, spoznáte aspoň nového priateľa. Niekto vo vašej rodine trpí a očakáva vašu pomoc. Pomôžte mu len do istej miery, no odporúčte mu konzultáciu s odborníkom, ktorý mu poradí lepšie. Svojích priateľov si v tomto mesiaci dobre strážte. Prídu chvíle, kedy ich budete potrebovať, a to hlavne v druhej polovici mesiaca, kedy sa budete cítiť trocha nevyrovnane.

Mesačný Horoskop Zdravia Ryby na September 2023:

V tomto mesiaci musíte zachytiť akúkoľvek chorobu ešte v jej zárodkoch. Práve preto je nesmierne dôležité sledovať svoje telo, a venovať svoju zvýšenú pozornosť hlavne tráviacim ťažkostiam a tiež úpadku energie. Ak sa cítite veľmi vyčerpane, skúste pár dní nečinne relaxovať, ak sa budete aj naďalej cítiť vyčerpane, je najvyšší čas navštíviť odborníka. Planetárne pohyby vo vašom znamení totiž naznačujú isté komplikácie, ktoré budú vplývať hlavne na vaše vnútorne orgány. Horoskop na tento mesiac tiež doporučuje, aby ste zvýšenú pozornosť venovali členom vašej rodiny, a to hlavne tým, ktorí majú zdravie nadlomené. Budú možno potrebovať vašu pomoc, a preto buďte v strehu, a problémy riešte ešte v ich zárodkoch.

Horoskop Peňazí a Práce na September 2023 Ryby:

V tomto mesiaci musíte zľaviť z vaších nárokov v práci. Neklaďte si toho na plecia viac, ako unesiete. Mohlo by sa stať, že sa zavalíte prácou, ktorá sa vám následne bude kopiť a nebudete mať čas na dokončovanie úloh. Niekedy je omnoho cennejšie uchovať si vlastné súkromie ako rozprávať kolegom všetko o vašej domácnosti. Nechávajte si veci pre seba, nie každý je vaším priateľom ako to tvrdí.


Vaša cesta hviezd v mesiaci September 2023 v znamení Ryby sľubuje nádherne zážitky a prekvapivé zvraty. Astrologické vlny tohto mesiaca ovládajú rytmus života znamenia Ryby, roztvárajú možnosti a smerujú vašu energiu.

Pozrite sa na výrazný Dnešný horoskop Ryby a objavte, čo pre vás mesiac September 2023 uchováva aj počas jednotlivých dní. Nechajte sa inšpirovať a zdieľajte túto hviezdnu cestu - Váš mesačný Horoskop September 2023 Ryby - s vašimi blízkymi a priateľmi.

Okrem toho vás určite zaujme aj naša špeciálna sekcia - Horoskop na budúci Mesiac Ryby . Tu sa dozviete viac o tom, ako sa hviezdy zoradia v blízkej budúcnosti a aké tajomstvá vám môžu odhaliť. Pripomeňte si, drahý Ryby, že osud je ako zázračný gobelín, ktorý sa neustále mení a prehlbuje. Preskúmajte krásu a tajomstvá mesaica September s Horoskop a Tarot!


Horoskop September 2023 pre všetky znamenia zverokruhu:

Viac o znamení Ryby:

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com