veľký horoskop Október 2020 Panna

Mesačný Horoskop Panna

Október 2020

Dávajte si pozor na kostlivcov z minulosti. Vo vašom živote sa môže objaviť niekto, koho ste už dlho nevideli. Nebude to však pozitívna zmena, dávajte si na túto osobu pozor a nedôverujte jej. Ak vás sklamala v minulosti, je tu preto, aby to urobila znova. No tentoraz by z toho vyťažila viac ako predtým. Ak vám však táto osoba v minulosti nijako neublížila, ba naopak, boli ste priateľmi, je najvyšší čas spojiť vaše spoločné záujmy a obnoviť priateľstvo. Po zdravotnej stránke musíte v tomto mesiaci myslieť na pitný režim a ak vám lekár predpísal nejakú liečbu, tak ju určite nezanedbávajte. Udržujte svoje nohy v teple a nepodceňujte chladné počasie.

Láska a vzťahy: Nenechajte si v tomto mesiaci popliesť hlavu medovými rečičkami niekoho, kto chce narušiť váš dlhodobý vzťah a pokojný život. Dávajte si pozor na nepremyslený románik. Váš partner uvidí túto zmenu, a aj keď sa nepustíte do ničoho väčšieho, aj tak to bude znamenať problémy vo vašom partnerskom živote. Ak hľadáte toho pravého a neviete kde ho hľadať, môžete pouvažovať nad zaujímavým kurzom. Zabijete tak dve muchy jednou ranou. Naučíte sa niečo nové a spoznáte niekoho zaujímavého. S rodinou strávite veľmi príjemné chvíle, ktoré vám posilnia vzťahy. Ak sa vás bude rodinný príslušnik pýtať na radu ochotne mu poraďte. V tomto mesiaci budete mať možnosť získať nových priateľov, ktorí budú mať pozitívny vplyv na vašu budúcnosť.

Zdravie: V tomto mesiaci si dávajte pozor na zápalové ochorenia, ktoré by vás mohli potrápiť hlavne v prvej polovici tohto mesiaca. Dávajte si pozor na chladné počasie, studenú vodu, či kúpanie sa na verejných miestach. Radšej sa týmto veciam počas mesiaca úplne vyhnite, inak by vás to mohlo škaredo potrápiť. V oblasti psychického zdravia si tiež so sebou nesiete nejednú komplikáciu. Vaše psychické zdravie potrebuje kľud a preto je vhodné v druhej polovici mesiaca vyraziť za odpočinkom. Veľmi sa stresujete a preto vaša duša trpí. Dávajte si na stres pozor, je to jedna z hlavných príčin škaredých ochorení.

Práca a peniaze: Ak máte v posledon období svoje predstavy o tom, ako by ste vylepšili pracovné prostredie, predstavte tieto nápady vedeniu. Je načase prevziať iniciatívu a poukázať aj na vlastné nápady na zlepšenie práce. Vedenie bude prekvapené vašou iniciatívou a nasadením. Môže to mať pozitívny vplyv na vašu pracovnú budúcnosť. Neostávajte na jednom mieste len preto, že sa vám páči medzi vašími kolegami. Nie sú až takí úprimní, ako si predstavujete.

Veríme, že sa vám Horoskop Október 2020 Panna páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Panna , počas mesiaca Október 2020. Zdieľajte váš Horoskop Október 2020 Panna so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Panna vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Mesačný Horoskop Október 2020 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop Október 2020 Panna