Horoskop Lev: Október 2023

Presná predpoveď na Október 2023 pre znamenie Lev

Prognóza pre tento mesiac, pre vaše znamenie zverokruhu vraví, že váš život sa dostane do potrebnej harmónie. V tomto mesiaci budete mať možno sústrediť sa na to, aby bol váš život lepší, a pohodlnejší. Budete mať príležitosť zveľaďovať vaše financie, alebo rozhodovať o dôležitých nákupoch, pri ktorých ušetríte nejaké peniaze. Ak sa počas tohto mesiaca obklopíte svojou rodinou, horoskop na tento mesiac zdôrazňuje, že budete prežívať veľmi harmonické a šťastné obdobie. Ak po niečom túžite, horoskop odporúča, aby ste začali podnikať kroky práve tu a teraz, tak, aby ste mohli žiť budúcnosti taký život, ktorý ste si vysnívali. Zabudnite na minuolosť a minulé prekážky. Tento mesiac môžete začať odznova, vraví váš astrologický horoskop.

Horoskop Lásky a Vzťahov Október 2023 Lev:

Lunárna pozícia počas tohto mesiaca, pôsobiaca na vaše znamenie zverokruhu, bude zlepšovať vaša psychické schopnosti, a tiež zosilní vašu intuíciu. Zosilní sa aj vaše pozitívne myslenie, ktoré budete môcť využiť vo svoj prospech. Pozícia mesiaca tiež naznačuje, že vaše pochopenie pre druhých bude také silné, že budete mať možnosť doslova dokončovať vety za toho druhého. Sústreďte sa viac na vašu rodinu a deti vo vašej domácnosti, pretože práve tie potrebujú počas tohto mesiaca vašu plnú pozornosť. Tento mesiac bude výnimočný aj pre tých, ktorí nežijú v partnerskom zväzku. Budete mať možnosť viac spoznávať svoje vnútorne emócie, a uvedomiť si presne to, po čom túžite. Horoskop na tento mesiac vyzdvihuje veľmi priaznivé obdobie hlavne od 10. do 20. dňa tohto mesiaca. V tomto období vám Horoskop odporúča viac oddychovať, a zameriavať sa na vašu psychickú pohodu a vnútornú rovnováhu. Ak hľadáte partnera, mali by ste sa zamyslieť, či hľadáte správne. Objavujte miesta a monžosti, ktoré vám môžu ponúknuť nové formy spoznávania a aj učenia sa. Pamätajte si, že zadaní ľudia by pre vás mali ostať tabu. Nechcete predsa preplakať ďalšie noci. Každopádne, váš horoskop lásky počas tohto mesiaca upozorňuje nezadaných na väčšiu aktivitu v živote. Fyzický pohyb a učenie vás obohatí nielen o lepšiu kondíciu a psychiku. Spoznáte samého seba a tiež niekoho nového. Ak bude od vás niekto z rodiny požadovať radu, skúste mu poradiť z hĺbky svojho srdca. Vaša dobre mienená rada nezostane bez poďakovania. Budujte pozitívne a ešte silnejšie rodinné vzťahy na ktorých počas tohto mesiaca veľmi záleží. V tomto mesiaci si dávajte pozor na to, čo hovoríte o svojích priateľoch za ich chrbtom. Nemyslíte si, že sa to nedozvedia.

Mesačný Horoskop Zdravia Lev na Október 2023:

Budete cítiť väčšie napätie v zdravotnej oblasti. Môžu vás potrápiť zápalové ochorenia, ktoré by ste nemali podceňovať. Ak pociťujete únavu, je čas navštíviť lekára a absolvovať v tomto mesiaci preventívnu prehliadku. Niektorí z vás už dlhodobo podceňujú svoje zdravotné problémy. Práve tento mesiac je tým zlomovým, a pre vaše zdravie veľmi dôležitým. Je načase aby vám lekár urobil všetky vyšetrenia, ktoré potrebujete. Čas, ktorý do toho vložíte sa vám v budúcnosti vráti v podobe väčšej energie a výrazného zlepšenia zdravotného stavu. Už nie je čas viac odkladať návštevu odborníka a je potrebné sústrediť sa na seba. Ak máte v rodine niekoho, kto sa už dlhodobo sťažuje na závažnejší zdravotný problém je načase prevziať iniciatívu a zariadiť aby sa dostal k odborníkovi.

Horoskop Peňazí a Práce na Október 2023 Lev:

Počas tohto mesiaca si dávajte pozor na svoju ľahkomyseľnosť a venujte sa svojej práci naplno. Všetko čo prehliadnete, alebo zanedbáte, môže mať za následok vašu zlú reputáciu v budúcnosti. Nepodceňujte dôležitosť pridelených úloh. Nie každý z vaších kolegov je taký priateľ ako sa prezentuje. Dávajte si pozor na zákerných ľudí vo vašom okruhu, ktorí vám neprajú váš úspech.


Vaša cesta hviezd v mesiaci Október 2023 v znamení Lev sľubuje nádherne zážitky a prekvapivé zvraty. Astrologické vlny tohto mesiaca ovládajú rytmus života znamenia Lev, roztvárajú možnosti a smerujú vašu energiu.

Pozrite sa na výrazný Dnešný horoskop Lev a objavte, čo pre vás mesiac Október 2023 uchováva aj počas jednotlivých dní. Nechajte sa inšpirovať a zdieľajte túto hviezdnu cestu - Váš mesačný Horoskop Október 2023 Lev - s vašimi blízkymi a priateľmi.

Okrem toho vás určite zaujme aj naša špeciálna sekcia - Horoskop na budúci Mesiac Lev . Tu sa dozviete viac o tom, ako sa hviezdy zoradia v blízkej budúcnosti a aké tajomstvá vám môžu odhaliť. Pripomeňte si, drahý Lev, že osud je ako zázračný gobelín, ktorý sa neustále mení a prehlbuje. Preskúmajte krásu a tajomstvá mesaica Október s Horoskop a Tarot!


Horoskop Október 2023 pre všetky znamenia zverokruhu:

Viac o znamení Lev:

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com