Horoskop Lev: September 2023

Presná predpoveď na September 2023 pre znamenie Lev

V tomto mesiaci nezabúdajte, že stále máte možnosť povedať nie. Nemusíte byť zakaždým tým, kto vyhovie ostatným. Musíte sa v tomto mesiaci zamerať hlavne na vaše vlastné zdravie, na psychickú pohodu, a na to, aby sa konečne darilo aj vám. Pozitívna energia, ktorú v tomto mesiaci vtiahnete do vášho života bude inšpiráciou aj pre ostatných. Dosiahnete na nové osobné limity, a podarí sa vám niečo, čo prekoná všetky pozitíva, ktoré ste doposiaľ dosiahli. V tomto mesiaci sa zamerajte na to, aby ste boli vo fyzickom bezpečí. Pozície planét totiž naznačujú možnosti úrazu, a preto sa vyhýbajte rizikovým športom, a práci keď ste unavený. Ak si vo svojom živote želáte viac než máte, napríklad viac peňazí, či intenzívnejšiu lásku, práve v tomto mesiaci by ste mali urobiť kroky na to, aby sa váš život pohol vpred, pozitívnym smerom. Podniknete kroky, ktoré budú viesť k vašej stabilnejšej budúcnosti.

Horoskop Lásky a Vzťahov September 2023 Lev:

Počas tohto mesiaca choďte spoločne na miesto, kde ste ešte neboli. Vezmite partnera na večeru do reštaurácie, kde by ste predtým nikdy nešli. Skúste experimentovať aj v milostnom živote a prineste do vašej spálne nové nápady, ktoré váš partner nesmierne ocení. V druhej polovici mesiaca sa venujte hlavne sebe. Nezadaní majú možnosť spoznať osobu, ktorá im na krátku chvíľu rozžiari ich svet. Krásne vyžarovanie tejto osobi obzvláštni váš svet, pretože si uvedomíte, ako negatívne ste doposiaľ vnímali vaše okoli. Nie je však dobré ak túto osobu necháte odísť z vášho života. Skúste tomuto človeku ukázať, že aj vy máte čo ponúknuť pre krajšiu budúcnosť. V rodine je vhodné uzatvoriť istú časť minulosti, ktorá vás už dlhšie trápila. Už nie je priestor pre zbytočné škriepky a nedorozumenia. Nezanedbávajte svojich priateľov. Tento mesiac im venujte viac času a skúste im pomôcť pri riešeni ich problémov.

Mesačný Horoskop Zdravia Lev na September 2023:

S pribúdajúcimi dňami tohto mesiaca si začnete uvedomovať potrebu pridania zeleniny do vašej stravy. Uprava stravovacích návykov vám počas mesiaca skutočne pomôže k tomu, aby ste sa cítili fit. Pre progres vo vašom zdraví bude vynikajúce začať so strečingom. Venujte tomto cvičeniu aspoň desať minút denne a už hneď ráno uvidíte, ako sa vám ľahšie stáva z postele. Zo začiatku to bude chcieť odhodlanie, no na konci mesiaca, ak vydržíte, sa strečingu poďakujete za lepší pocit a aj úsmev na tvári.

Horoskop Peňazí a Práce na September 2023 Lev:

Tento mesiac vás nič nezastaví. Vaše strategické a logické myslenie dostane priestor na to, aby sa prejavilo. Ak sa chcete pustiť do podrobnej a kvalitnej práce je načase nájsť si na to vhodný čas. Vaša práca si vyžaduje vašu pevnú ruku, a vedenie vaše postupy istotne ocení. Je čas prezentovať vaše dobré nápady a dostať sa na výslnie medzi kolegami. Nie všetci vám však váš úspech prajú. Kolegovia vás pozvú na menšie posedenie. Tešte sa na stretnutie mimo pracoviska, no nepúšťajte sa s nimi do hádok ohľadom práce. Radšej sa rozprávajte o mimopracovných veciach.


Vaša cesta hviezd v mesiaci September 2023 v znamení Lev sľubuje nádherne zážitky a prekvapivé zvraty. Astrologické vlny tohto mesiaca ovládajú rytmus života znamenia Lev, roztvárajú možnosti a smerujú vašu energiu.

Pozrite sa na výrazný Dnešný horoskop Lev a objavte, čo pre vás mesiac September 2023 uchováva aj počas jednotlivých dní. Nechajte sa inšpirovať a zdieľajte túto hviezdnu cestu - Váš mesačný Horoskop September 2023 Lev - s vašimi blízkymi a priateľmi.

Okrem toho vás určite zaujme aj naša špeciálna sekcia - Horoskop na budúci Mesiac Lev . Tu sa dozviete viac o tom, ako sa hviezdy zoradia v blízkej budúcnosti a aké tajomstvá vám môžu odhaliť. Pripomeňte si, drahý Lev, že osud je ako zázračný gobelín, ktorý sa neustále mení a prehlbuje. Preskúmajte krásu a tajomstvá mesaica September s Horoskop a Tarot!


Horoskop September 2023 pre všetky znamenia zverokruhu:

Viac o znamení Lev:

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com