veľký horoskop Október 2020 Lev

Mesačný Horoskop Lev

Október 2020

Váš neutíchajúci temperament si v tomto mesiaci musí dať pauzu. Zaslúžite si skôr obdobie harmónie a pokoja. Mali by ste si dopriať viac zdravej stravy a oddychu. Je nevyhnutné, aby ste počas tohto mesiaca sledovali vaše okolie. Prichádza šanca, ktorá sa núka iba niekoľkokrát v živote a bola by škoda, ak by ste ju prepásli. Venujte svoj čas získavaniu informácii z okolia a nenechajte sa odradiť ľuďmi v okolí na svojej ceste k úspechu.

Láska a vzťahy: Počas tohto mesiaca si pevne stojte za svojími zásadami. Nenechajte sa pomýliť radami okolia a dôverujte partnerovi tak, ako doteraz. Niekto z vášho okolia vám vzťah závidí a možno aj nepraje. Preto je lepšie, ak sa budete orientovať podľa vášho uváženia a srdca. Nenechajte, aby váš vzťah narušil niekto iný. Vzťah je len o vás a o vašom partnerovi. Ak stále hľadáte toho pravého nezabúdajte, že rady, ktoré vám dávajú ostatní nie sú až také skvelé. Vy sám viete, čo je pre vás to najlepšie. V prvej polovici mesiaca nezabúdajte navštíviť vašu rodinu. Niekto netrpezlivo čaká na vašu prítomnosť. Ak máte dobrého priateľa, o ktorom ste už dlho nepočuli, v tomto mesiaci je vhodná doba, aby ste ho opäť kontaktovali.

Zdravie: Ak vás potrápi nespavosť nesiahajte hneď po liečivách na predpis. Kvalitne sa môžete vyspať aj vďaka prírodným formám, ako je doplnenie hormónu melatonínu v strave, alebo jeho umelé doplnenie. Vyhnete sa tak negatívnemu vplyvu na váš organizmus. Potrebujete si však poriadne oddýchnuť, aby vaše telo necítilo oslabenie. Ak to zanedbáte, môžete rýchlo ochorieť, pretože vaše telo bude oslabené. V tomto mesiaci zaraďte do vašej stravy väčšie množstvo vitamínov skupiny B. Doprajte si ryby, alebo strukoviny, ktoré okrem iného obsahujú vlákninu. Tá výborne prečistí váš organizmus a zabráni tak hromadeniu nechcených baktérii vo vašich črevách. Nezabúdajte tiež na dôležitý pitný režim. Výhýbajte sa však sladeným limonádam a nápojom, ktoré obsahujú umelé sladidlá. Ak máte chuť, doprajte si dobrú kávu, no namiesto cukru použite na sladenie med, alebo prírodnú stéviu.

Práca a peniaze: V tomto mesiaci sa budete potýkať s nepríjemnými telefonátmi a mailami. Ak už nevládzete držať potrebné pracovné tempo, je čas vydýchnuť si a venovať sa aj sebe. Nezabúdajte, že oddych je nesmierne dôležitý na to, aby ste mohli ďalej pracovať. Vezmite si dovolenku, hoci aj jeden deň a choďte na miesta, ktoré zbožňujete. Uvedomte si, že nie všetci kolegovia sú aj vašími priateľmi. Pouvažujte nad tým komu čo hovoríte a radšej si niekedy zahryznite do jazyka.

Veríme, že sa vám Horoskop Október 2020 Lev páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Lev , počas mesiaca Október 2020. Zdieľajte váš Horoskop Október 2020 Lev so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Lev vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Mesačný Horoskop Október 2020 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop Október 2020 Lev