Horoskop Kozorožec: Október 2023

Presná predpoveď na Október 2023 pre znamenie Kozorožec

Venuša vládne znameniam Býk a Váhy, ktorým do žiovota vnáša praktickosť a fyzické cítenie. Aj na vás bude v tomto mesiaci výrazne vplývať táto mocná a krásna planéta. V tomto období sa môžeme zamerať na dôležité veci, ktoré nám chýbajú v našich životoch. Máme však na mysli skôr nemateriálne veci, ktoré by ste ocenili. Istotne by vás potešilo viac nehy, lásky, dobroty od ľudí a pochvala okolia. V tomto mesiaci sa vám všetkého dostane dosť a môžete si užívať krásne obdobie pod mocnou Venušou. Samozrejme, bude to chcieť aj vašu aktivitu a preto nezabúdajte dávať svojmu okoliu najavo to, čo pre vás znamená. Nezabúdajte viac prejavovať svoje emócie, lásku, pochopenie a priateľstvo.

Horoskop Lásky a Vzťahov Október 2023 Kozorožec:

Tento mesiac musíte byť vášmu partnerovi oporou a ak od vás bude cítiť pomocnú ruku, druhá polovica mesiaca bude omnoho pokojnejšia. Na konci mesiaca dokonca partner naplánuje krátku dovolenku, či jednodňový oddych vo wellness. Uvedomuje si, že sa vám nevenuje tak, ako si v skutočnosti zaslúžite. Tešte sa z jeho pozornosti a lásky. Nezadaní spoznajú v tomto období zaujímavú osobu. Bude to niekto nový, alebo človek, na ktorého sa budete zrazu dívať úplne inak. Uvedomte si, že až vtedy ak človeka dobre spoznáte môžete skutočne objaviť jeho hodnotu. Platí to aj opačne. Každú osobu sa snažte spoznať bližšie predtým, než jej odovzdáte svoje srdce a stratíte svoju hlavu omámenú láskou. Skúste sa viac venovať potrebám členov vašej rodiny. Neobávajte sa príliš toho, že niečo robíte zle, alebo, že sa zle pýtate. Aj zlá otázka, alebo nesprávna pripomienka znamená viac ako to, keď sa o nič nezaujímate. Počúvajte v tomto mesiaci pozorne. Môžete zistiť, že niekto skutočne potrebuje vašu radu. Vaša pomoc sa vám stonásobne vráti. Váš blízky priateľ bude potrebovať vašu radu s dôležitou záležitosťou. Raďte mu však opatrne a odporučte mu, nech sa poradí aj s ďalšími priateľmi.

Mesačný Horoskop Zdravia Kozorožec na Október 2023:

Tento mesiac sa uričte vyhnite liekom na spanie. Zvoľte radšej doplnenie hormónu melatonínu, ktorý by mohol mať na svedomí váš nekvalitný spánok. V lekárni ho dostanete bez predpisu, dodržiavajte ale správne dávkovanie a nikdy neužívajte viac, ako je uvedené. Tento mesiac by ste si mali dávať skutočne pozor na užívanie všetkych liekov. Mohli by vás totiž oslabiť a potrápiť vašu pečeň a psychiku. Lieky užívajte len v tom prípade ak je to skutočne nutné. Tento mesiac by ste si mali dopriať aspoň aj očistenie vašich čriev v podobe užívania čistej vlákniny, ktorú kúpite v lekárni. Je to produkt, ktorý vás prečistí a odstáni aj niekoľkomesačné usadeniny vo vašom tele. Venujte svoju pozornosť aj pravidelnému a dostatočnému pitnému režimu. Kávu pite nesladenú a bez mlieka.

Horoskop Peňazí a Práce na Október 2023 Kozorožec:

Tento mesiac si dávajte pozor na online komunikáciu. Ak nevhodne zareagujte na dôležitý email môžete na to doplatiť. Tiež nedávajte žiadne pracovné fotky na sociálne siete, nikdy neviete, komu by sa vaša fotka mohla hodiť, aby vás vystrnadil z vášho doterajšieho pracovného miesta. V tomto mesiaci si dávajte pozor na zdôverovanie sa kolegom so svojími osobnými vecami. Vaše osobné a pracovné záležitosti by mali stáť oddelene bokom. Niekto vám váš úspech nepraje a preto sa radšej spoliehajte len sám na seba.


Vaša cesta hviezd v mesiaci Október 2023 v znamení Kozorožec sľubuje nádherne zážitky a prekvapivé zvraty. Astrologické vlny tohto mesiaca ovládajú rytmus života znamenia Kozorožec, roztvárajú možnosti a smerujú vašu energiu.

Pozrite sa na výrazný Dnešný horoskop Kozorožec a objavte, čo pre vás mesiac Október 2023 uchováva aj počas jednotlivých dní. Nechajte sa inšpirovať a zdieľajte túto hviezdnu cestu - Váš mesačný Horoskop Október 2023 Kozorožec - s vašimi blízkymi a priateľmi.

Okrem toho vás určite zaujme aj naša špeciálna sekcia - Horoskop na budúci Mesiac Kozorožec . Tu sa dozviete viac o tom, ako sa hviezdy zoradia v blízkej budúcnosti a aké tajomstvá vám môžu odhaliť. Pripomeňte si, drahý Kozorožec, že osud je ako zázračný gobelín, ktorý sa neustále mení a prehlbuje. Preskúmajte krásu a tajomstvá mesaica Október s Horoskop a Tarot!


Horoskop Október 2023 pre všetky znamenia zverokruhu:

Viac o znamení Kozorožec:

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com