Kozorožec: Horoskop Marec 2023

Marec 2023

Začiatkom mesiaca si dávajte pozor na rozpory v názoroch, ktoré prezentujete pred vašimi blízkymi. Mars, ktorý na vás z diaľky vplýva zvyšuje bojovnosť a agresivitu vo vašom znamení a preto budete pociťovať potrebu nutnosti obhájenia svojich názorov. V tomto smere sa môžete postretnúť s odporcami, ktorí vo vás vyvolajú agresívnejšie správanie. Snažte sa svoje emócie dostať pod kontrolu, pretože iba človek, ktorý pôsobí rozumne a vyrovnane dosiahne skutočný komunikačný úspech. Praktizujte počas mesiaca viac cvičení vašej sebakontroly. Ak s niekym nesúhlasíte je lepšie odísť, urobiť si prestávku, ako sa púšťat do hádok. To platí hlavne pre posledný týždeň tohto mesiaca.

Horoskop Lásky a Vzťahov Marec 2023 Kozorožec: Počas tohto mesiaca bude viac príležitosti na to, tráviť čas vo dvojici so svojím partnerom. Nezabúdajte na to, že žiadna nezhoda nie je tak silná, aby ste kvôli nej narušili dôveru, ktorá je medzi vami a vaším partnerom. Skúste partnerovi viac vyhovieť, no ak sa vám niečo nepáči, usmernite ho. Ak stále hľadáte toho pravého, skúste sa prihlásiť na nejaký zaujímavý kurz, kde stretnete nových ľudí. Spojte príjemné s užitočným a obetujte nejaké peniaze na sebarozvoj. Ten je najdôležitejší v prípade, ak chcete zanechať dojem na niekom, kto má pre vašu budúcnosť význam. Ste silnou a vnímavou osobou, ktorá má teraz možnosť objavovať nové životné možnsoti. Snažte sa porozumieť všetkým vo vašej rodine. Hlavne v druhej polovici mesiaca budú potrebovať cítiť vašu pozornosť a podporu. Skutočné priateľstvo je niečo, čo si musíte vážiť. Dajte v tomto mesiaci svojím priateľom najavo, že im stále pomôžete.

Mesačný Horoskop Zdravia Kozorožec na Marec 2023: Zdravie bude v tomto mesiaci hrať dôležitú úlohu vo vašom živote. V tejto fáze vášho zdravia je najvyšší čas odstrániť stres vo vašom živote. Možno si ani neviete predstaviť to, že za vaše zhoršené zdravie a únavu môže práve stres, ktorý dokáže vyvolať aj omnoho komplikovanejšie ochorenia. Ak sa cítite unavene a úzkostne, pokúste sa aspoň na predlžený víkend dištancovať od problémov. Horúci kúpeľ osamote, tanec, počúvanie hudby, prechádzka, víkend vo wellness... To sú iba niektoré nápady na to, ako relaxovať. Vy však viete najlepšie, ako si skutočne oddýchnuť.

Horoskop Marec 2023 - Práca a peniaze znamenia Kozorožec: Začiatkom tohoto mesiaca nečakajte nič dôležité. Vybavíte pár pracovných povinností, no váš mesiac sa bude niesť v prijemnom pracovnom nasadení. Je najvyšší čas urobiť si poriadok v dokumentoch a poupratovať si stôl. Dobre si pemyslite, ako sa budete sústrediť na neskoršie pracovné povinnosti. Dávajte si pozor na kolegov, ktorí už dlhšie nekonajú tímovo a kolegiálne. Nehovorte nikomu o svojich nápadoch. Tento mesiac je skôr zameraný na iné, než kolegiálne vzťahy vášho znamenia zverokruhu.


Viac o znamení Kozorožec:

Mesačný Horoskop Marec 2023 Kozorožec hovorí o dôležitých energiách počas celého mesiaca. Horoskop Kozorožec definuje astrologické energie i to, ako bude prebiehať celý Marec 2023. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Kozorožec , počas mesiaca Marec 2023. Zdieľajte váš Horoskop Marec 2023 Kozorožec so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na budúci Mesiac Kozorožec vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré odhaľuje váš osud.


Viac zo sveta Horoskopu a Tarotu:


Horoskop Marec 2023 pre všetky znamenia zverokruhu:

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com