Kozorožec: Horoskop Január 2023

Január 2023

Vaše inštinkty budú počas tohto mesiaca veľmi silné, no budete sa strániť sociálneho kontaktu. Horoskop na tento mesiac vyzdvihuje, že ak sa vám nechce do spoločnosti, mali by ste radšej zostať doma. Planetárne pohyby prinášajú veľkú rezervovanosť do vášho života, a budete uprednostňovať skôr konverzácie iba s jedným členom rodiny, alebo iba s najlepším priateľom. Na druhej strane však budete mať možnosť viac sa zamerať na svoje sny a ich realizáciu. Ak trávite čas osamote, alebo máte možnosť venovať sa viac svojmu vnútru, vytvorte si plán pre vašu budúcnosť. Popremýšľajte o tom, čo chcete dosiahnuť v najbližších mesiacoch, alebo kam by mal smerovať život členov vašej domácnosti. Vytvorte si plán, ktorý budete nasledovať, a ktorý vám prinesie veľké usporiadanie do vášho života. Do vašich plánov nezabúdajte zapojiť aj členov vašej rodiny, vašich priateľov, či najbližších. Pomôže vám to významne upevniť vaše vzťahy.

Láska a vzťahy Január 2023: Mars vám v prvej polovici mesiaca dodá nesmiernu vášeň do života. Váš partner vám môže povedať niečo nečakané, čo vás prekvapí. V každom prípade za nim stojte a ukážte mu, že sa na vás vo všetkom môže spoľahnúť. Pouvažujte nad tým, čo vám rozpráva a nekonajte nepremyslene. Nezadaní by sa mali viac venovať svojmu vnútru a svojím potrebám. V tomto období nieje na nadväzovanie nových vzťahov čas ani priestor. Skôr, ako sa pustíte do budovania dlhotrvajúcich vzťahov je nutné, aby ste si usporiadali svoje myšlienky, potreby a požiadavky. Musíte si uvedomiť vašu vlastnú hodnotu a tiež sa zamyslieť nad tým, čo od vašej budúcnosti očakávate. Až vtedy si vyberiete správne. Vašej rodine na vás nesmierne záleží a preto vám budú oporou, aj v tých najťahších chvíľach. Aj vy by ste mali počas tohto mesiaca prejavovať viac emócií voči tým, ktorých nevidíte príliš často. Nezabúdajte na dobrú výchovu a aspoň zo slušnosti zavolajte alebo napíšte tým, ktorí si o vás robia starosti. Nezabúdajte na vašich najbližších. Ak máte dobrého priateľa, o ktorom ste už dlho nepočuli, v tomto mesiaci je vhodná doba, aby ste ho opäť kontaktovali.

Zdravie Január 2023: Žiadny úspech v práci vám nikdy nenahradí zhoršené psychické alebo fyzické zdravie. Práve preto si v tomto mesiaci uvedomte, že zdravie je teraz na prvom mieste a je pre vás mimoriadne dôležité. Uvedomte si, že zdravotné problémy, ktoré si môžete v živote privodiť stresom alebo prepracovanosťou, môžu do budúcnosti spôsobiť dokonca aj finančné komplikácie. Nenechajte vaše zdravie upadať, a venujte sa relaxácii, ktorú vaše telo tak veľmi potrebuje. Oddýchnite si pri činnostiach ktoré milujete, v náručí tých, ktorí milujú vás. Nesprávajte sa počas tohto mesiaca impulzívne, radí mesačný horoskop. Podľa astrologických pohybov vo vašom znamení by ste mohli prísť jednoducho k úrazu, čo by malo vplyv aj na ostatné oblasti vášho života. Počas celého mesiaca dbajte na hygienu rúk.

Január 2023 Práca a peniaze: Vaše limity sú iba vo vašej mysli. Vaša demotivácia môže spočívať v menšom pracovnom vyhorení. Venovali ste sa svojej práci viac, ako by bolo potrebné a tak môžete pociťovať odpor ku každodenným pracovným povinnostiam. Pamätajte si však, že tieto pocity sú iba dočasné, a že váš pocit menejcennosti je iba vo vašej hlave. S niektorým z kolegov môžete mať v tomto mesiaci konflikt. Je načase ukázať mu, že aj vy máte dobré nápady a nenechať sa ním ťahať k zemi. Ukážte mu aká silná osobnosť ste vy.


Veríme, že sa vám Horoskop Január 2023 Kozorožec páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Kozorožec , počas mesiaca Január 2023. Zdieľajte váš Horoskop Január 2023 Kozorožec so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Kozorožec vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Viac zo sveta Horoskopu a Tarotu:


Horoskop Január 2023 pre všetky znamenia zverokruhu:

Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com