veľký horoskop November 2020 Kozorožec

Mesačný Horoskop Kozorožec

November 2020

Počas tohto mesiaca bude na vaše znamenie vplývať mocné Slnko, ktoré má vplyv na udržanie vášho života v dokonalej rovnováhe. Slnko bude mať vplyv na vaše jadro a energické centrum, ktoré bude ovládať natoľko, že sa do vášho života vnesie väčšie množstvo odvahy a pevnej vôle. Budete pod jeho vplyvom cítiť tiež výrazne zlepšenie zdravotného stavu a môže sa stať, že Slnko bude vplývať tiež na vyliečenie chorôb, ktoré vás v poslednej dobe trápia. Tento vplyv je mocný a veľmi významný, pretože Slnko vám môže v tomto mesiaci tiež pomôcť s ľahkým dosahovaním vašich cieľov. Ak sa chcete usilovať o uznanie pozícia Slnka vo vašom znamení musí byť silná. To sa vám môže pod jeho vplyvom podariť práve počas tohto mesiaca.

Láska a vzťahy: Neobviňujte partnera z vecí, ktoré si iba predstavujete. Ak nemáte dôkazy o jeho klamstvách, alebo polopravdách, nepúšťajte sa s ním do žiadnych konfliktov. V tomto mesiaci by to nemuselo dobre dopadnúť. Pod vplyvom mocného saturnu by ste sa skôr hádali, ako zbližovali. Pamätajte, že život je len jeden a preto tu nie je priestor na zbytočné hádky. Ak stále lásku len hľadáte, tento mesiac sa zamerajte viac na seba a na svoje potreby. Láska si vás nájde neskôr. V druhej polovici mesiaca nezabúdajte na návštevu vašej rodiny. Niektorý z vašich priateľov vám oznámi prekvapivú správu. Možno nebudete súhlasiť s jeho rozhodnutím, no je lepšie ako ho podporíte.

Zdravie: Budete cítiť väčšie napätie v zdravotnej oblasti. Môžu vás potrápiť zápalové ochorenia, ktoré by ste nemali podceňovať. Ak pociťujete únavu, je čas navštíviť lekára a absolvovať v tomto mesiaci preventívnu prehliadku. Niektorí z vás už dlhodobo podceňujú svoje zdravotné problémy. Práve tento mesiac je tým zlomovým, a pre vaše zdravie veľmi dôležitým. Je načase aby vám lekár urobil všetky vyšetrenia, ktoré potrebujete. Čas, ktorý do toho vložíte sa vám v budúcnosti vráti v podobe väčšej energie a výrazného zlepšenia zdravotného stavu. Už nie je čas viac odkladať návštevu odborníka a je potrebné sústrediť sa na seba. Ak máte v rodine niekoho, kto sa už dlhodobo sťažuje na závažnejší zdravotný problém je načase prevziať iniciatívu a zariadiť aby sa dostal k odborníkovi.

Práca a peniaze: Dávajte si v tomto mesiaci pozor na online platby a sledujte dôveryhodnosť internetových adries. Nedávajte nikomu svoje osobné informácie, či kópie osobných dokladov. V tejto oblasti môžete byť pod vplyvom Merkúra zraniteľný. Svoje negatívne pocity, či informácie, ktoré sa vám nakopili v práci si nechajte pre seba, alebo sa môžete zdôveriť rodine. S kolegami je čas vyriešiť si konflikty, ktoré ste v poslednej dobe riešili. Niekto z vašich kolegov sa voči vám nespráva korektne a snaží sa o to, aby sa vám darilo čo najmenej. Je potrebné si to s týmto človekom konečne vydiskutovať a ukázať mu silu vašej osobnosti.

Veríme, že sa vám Horoskop November 2020 Kozorožec páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Kozorožec , počas mesiaca November 2020. Zdieľajte váš Horoskop November 2020 Kozorožec so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Kozorožec vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Mesačný Horoskop November 2020 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop November 2020 Kozorožec