Horoskop Býk: Október 2023

Presná predpoveď na Október 2023 pre znamenie Býk

V tomto mesiaci bude vhodná príležitosť na to, aby ste dokončili začaté úlohy, ktoré vám stoja na stole, či v domácnosti. Ak máte rozrobené niečo, čo si vyžaduje vaše nápady, je práve tento mesiac tým najvhodnejším, na ich realizáciu. Budete mať veľmi aktívnu fantáziu, a jednotvárnosť v živote vám bude cudzia. Pod vplyvom lunárnej pozície pocítite aj vyrovnanejšie vzťahy v rodine, a budete dokonca lepším partnerom. Vaše myšlienky a nápady by mali byť počas tohto mesiaca premenené na činy, nabáda váš mesačný Horoskop. Ak máte vo svojom okolí šikovnú osobu, zapojte ju do vašich plánov. Môžete do vašej činnosti zapojiť aj deti, a podarí sa vám tak zlepšiť vaše vzájomné putá.

Horoskop Lásky a Vzťahov Október 2023 Býk:

Vaše sebecké a tvrdohlavé správanie viac nie je na mieste. Váš partner potrebuje skutočne vašu oporu. Dávajte si pozor a nezabudnite na dôležitý sviatok. Vaša láska vám to nikdy nezabudne, ak zanedbáte váš dôležitý deň. Môžete sa cítiť trochu pracovne vyčerpaný, no neprenášajte tieto pocity do vášho vzťahu. Ak ste nezadaný, tento mesiac vám bude naozaj priať. Na ľudí okolo pôsobíte doslova očarujúco, tak to využite vo svoj prospech. Nebudete sa musieť ani veľmi snažiť a ponuky na kávu či rande sa vám budú hrnúť samé od seba. Skúste sa viac venovať potrebám členov vašej rodiny. Neobávajte sa príliš toho, že niečo robíte zle, alebo, že sa zle pýtate. Aj zlá otázka, alebo nesprávna pripomienka znamená viac ako to, keď sa o nič nezaujímate. Počúvajte v tomto mesiaci pozorne. Môžete zistiť, že niekto skutočne potrebuje vašu radu. Vaša pomoc sa vám stonásobne vráti. S priateľmi si vyrazte von a dobre sa zabavte. Hlavne v posledný týždeň mesiaca bude vhodný čas na posedenie s priateľmi, či rodinou.

Mesačný Horoskop Zdravia Býk na Október 2023:

V tomto mesiaci budete potrebovať veľa síl na to, aby ste prekonali všetky činnosti a povinnosti, ktoré na vás čakajú. Nielen vy, ale aj vaša rodina sa bude spoliehať hlavne na vašu silu a energiu. Horoskop na tento mesiac vám tak radí, aby ste sa počas tohto mesiaca dobre postarali o to, akú stravu dodávate svojmu telu, aby ste si dali záležať na čerstvosti a vyváženosti. Uvedomte si, že k tomu aby vaše telo malo dostatok energie bude potrebovať aj kvalitnú stravu. Tento mesiac by mali patriť hlavne oddychu pri činnosti ktoré milujete so šálkou dobrého horúceho bylinkového čaju, ktorý vám pomôže uvoľniť sa a lepšie zaspať. Ak trpíte nejakými závislosťami, ktoré sa s vami už dlhšie ťahajú, v tomto mesiaci je najvhodnejšia doba na to, aby ste ich obmedzili. Horoskop na tento mesiac vám tiež dôrazne odporúča umývať si ruky po každej návšteve verejných priestranstiev.

Horoskop Peňazí a Práce na Október 2023 Býk:

Tento mesiac vás nič nezastaví. Vaše strategické a logické myslenie dostane priestor na to, aby sa prejavilo. Ak sa chcete pustiť do podrobnej a kvalitnej práce je načase nájsť si na to vhodný čas. Vaša práca si vyžaduje vašu pevnú ruku, a vedenie vaše postupy istotne ocení. Je čas prezentovať vaše dobré nápady a dostať sa na výslnie medzi kolegami. Nie všetci vám však váš úspech prajú. Nie každý z vaších kolegov je aj vaším priateľom. Aj keď sa to môže tak javiť, aj tak nie je dobré rozprávať stále len o vašom súkromí. Radšej sa viac venujte kvalite odvedenej práce.


Vaša cesta hviezd v mesiaci Október 2023 v znamení Býk sľubuje nádherne zážitky a prekvapivé zvraty. Astrologické vlny tohto mesiaca ovládajú rytmus života znamenia Býk, roztvárajú možnosti a smerujú vašu energiu.

Pozrite sa na výrazný Dnešný horoskop Býk a objavte, čo pre vás mesiac Október 2023 uchováva aj počas jednotlivých dní. Nechajte sa inšpirovať a zdieľajte túto hviezdnu cestu - Váš mesačný Horoskop Október 2023 Býk - s vašimi blízkymi a priateľmi.

Okrem toho vás určite zaujme aj naša špeciálna sekcia - Horoskop na budúci Mesiac Býk . Tu sa dozviete viac o tom, ako sa hviezdy zoradia v blízkej budúcnosti a aké tajomstvá vám môžu odhaliť. Pripomeňte si, drahý Býk, že osud je ako zázračný gobelín, ktorý sa neustále mení a prehlbuje. Preskúmajte krásu a tajomstvá mesaica Október s Horoskop a Tarot!


Horoskop Október 2023 pre všetky znamenia zverokruhu:

Viac o znamení Býk:

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com