Horoskop Býk: September 2023

Presná predpoveď na September 2023 pre znamenie Býk

V tomto mesiaci vás pošteklí jazyk. Dávajte si však pozor na slová, ktoré vyrieknete proti ľuďom vo vašom okolí. Uštipačné poznámky na adresu iných by sa vám nemuseli vyplatiť. Zabudnite konečne na krivdy minulosti a skúste ísť do ďalších dní s čistým štítom. Navštívte miesto, kde si viete dokonale oddýchnuť a zahoďte všetky negatívne myšlienky. Vaša negatívna energia, ktorá vás v minulých mesiacoch obklopovala, vás ťahala späť vo vašom vývoji. Hviezdy vám však tento mesiac prajú a preto je veľmi dôležité zamerať sa na svoje vnútro a skúsiť sa menej sústrediť na ostatných. Urobte si poriadok vo svojich emóciach a prestaňte konečne riešiť minulosť.

Horoskop Lásky a Vzťahov September 2023 Býk:

Tento mesiac musíte byť vášmu partnerovi oporou a ak od vás bude cítiť pomocnú ruku, druhá polovica mesiaca bude omnoho pokojnejšia. Na konci mesiaca dokonca partner naplánuje krátku dovolenku, či jednodňový oddych vo wellness. Uvedomuje si, že sa vám nevenuje tak, ako si v skutočnosti zaslúžite. Tešte sa z jeho pozornosti a lásky. Ak hľadáte partnera, tak tento mesiac venujte viac sebe. Potrebujete načerpať energiu a zvážiť si, čo presne hľadáte. Nesnívajte stále o princovi, zamerajte sa skôr na skutočných adeptov na vzťah, ktorých je okolo vás viac, než dosť. Vaša rodina bude v tomto mesiaci potrebovať cítiť vašu lásku, nehu a oddanosť. Tieto vlastnosti sú vám blízke a preto by ste sa o vašu silu a energiu mali podeliť s tými, ktorých milujete. Starajte sa o ostatných s láskou, pretože v prvej polovici mesiaca budete mať ideálnu príležitosť na zosilnenie vzájomných vzťahov. Nepúšťajte sa do ohovárania vaších priateľov. Hodilo by to na vás zlé svetlo a mohli by ste prísť o priateľa, ktorý vás má skutočne rád.

Mesačný Horoskop Zdravia Býk na September 2023:

V tomto mesiaci vás život odbremenil od pocitov stresu, ktorý v poslednom období zhoršoval vaše fyzické aj psychické zdravie. Pocit únavy a vyčerpania sa v tomto mesiaci vytratí, a to hlavne v prvom týždni, kedy budete pociťovať svoje vitálnejšie ja. Toto obdobie je tak skutočne vhodné na to, aby ste sa zamerali na ostatné oblasti vášho života, alebo na potreby vašich blízkych. S nástupom vašej dynamickej energie máte tiež možnosť pomôcť niekomu, kto potrebuje psychickú podporu. Horoskop na tento mesiac vám radí, aby ste aj ostatných členov vašej rodiny zapojili do vašich koníčkov, ktoré vás budú baviť spoločne. Môžete si užívať pohodový a energicky mesiac, ktorý by ste mali zdieľať aj s ostatnými.

Horoskop Peňazí a Práce na September 2023 Býk:

Ak máte svoje predstavy o tom, kam by sa mal váš profesný život pohnúť, skúste sa na to zamerať. Nik vám nestojí v ceste k tomu, aby ste všetkým ukázali čo vo vás je. Ak máte pocit, že vám ľudia okolo váš úspech neprajú, máte pravdepodobne pravdu. Nie každý z vaších kolegov je taký priateľ ako sa prezentuje. Dávajte si pozor na zákerných ľudí vo vašom okruhu, ktorí vám neprajú váš úspech.


Vaša cesta hviezd v mesiaci September 2023 v znamení Býk sľubuje nádherne zážitky a prekvapivé zvraty. Astrologické vlny tohto mesiaca ovládajú rytmus života znamenia Býk, roztvárajú možnosti a smerujú vašu energiu.

Pozrite sa na výrazný Dnešný horoskop Býk a objavte, čo pre vás mesiac September 2023 uchováva aj počas jednotlivých dní. Nechajte sa inšpirovať a zdieľajte túto hviezdnu cestu - Váš mesačný Horoskop September 2023 Býk - s vašimi blízkymi a priateľmi.

Okrem toho vás určite zaujme aj naša špeciálna sekcia - Horoskop na budúci Mesiac Býk . Tu sa dozviete viac o tom, ako sa hviezdy zoradia v blízkej budúcnosti a aké tajomstvá vám môžu odhaliť. Pripomeňte si, drahý Býk, že osud je ako zázračný gobelín, ktorý sa neustále mení a prehlbuje. Preskúmajte krásu a tajomstvá mesaica September s Horoskop a Tarot!


Horoskop September 2023 pre všetky znamenia zverokruhu:

Viac o znamení Býk:

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com