veľký horoskop Október 2020 Býk

Mesačný Horoskop Býk

Október 2020

Neistota a pochybnosti nie sú ničím výnimočným. Je prirodzené, že v niektorých okamihoch života, a v niektorých smeroch, nevieme kam ďalej. Ak si nevieme vybrať správny životný smer určite máme v okolí niekoho, kto nám poradí čo ďalej. Tento mesiac sa vás opýta na dôležité životné rozhodnutie. Nestojte v úzadí a nenechajte iných rozhodovať o vašom smerovaní a o vašom živote. Hviezdy vás pozitívne ovplyvnia v sile rozhodovania a preto každá cesta, ktorou sa tento mesiac vyberiete, bude pre vás tá pravá. Líšiť sa budú iba tým, akou náročnosťou sa ukážu a ako rýchlo svoju cestu prejdete. Nezabúdajte, že ste pod pozitívnym energickým vplyvom a teda nie je žiadna zlá cesta, ktorou sa môžete uberať. Tešte sa z každého momentu, ktorý vám tento mesiac prinesie.

Láska a vzťahy: Pod vplyvom Jupitera vám vaše myšlienky nedajú spávať. Budete viac premýšľať o svojej budúcnosti a o svojich vzťahoch. Ak sa chcete vyhnúť nezhodám v partnerskom živote, musíte konečne prestať porovnávať svojho partnera s inými. Mali by ste prestať spomínať na minulosť a na ľudí, ktorých ste v minulosti zanechali. Ak ste nezadaný je načase začať cvičiť. Nájdite si fitko neďaleko vášho bývania a začnite intenzívne pracovať na zlepšení vašej kondície. Prejaví sa to nie len na vašom vzhľade, ktorý bude pôsobiť na okolie pestovane, no máte možnosť spoznať tam aj zaujímavých ľudí. S rodinou strávite veľmi príjemné chvíle, ktoré vám posilnia vzťahy. Ak sa vás bude rodinný príslušnik pýtať na radu ochotne mu poraďte. V tomto mesiaci budú mať vaši priatelia rôzne problémy. Skúste im múdro poradiť a buďte im oporou.

Zdravie: Vyvážená strava bude v tomto mesiaci základom toho, aby ste sa dobre cítili. Uvedomte si, že mäso nemusíte mať každodenne na tanieri a doprajte svojmu telu stravu, ktorú vie tráviť rýchlejšie. Nezabúdajte na potraviny, ktoré obsahujú vitamín B12 a môžete si dokonca častejšie dopriať pivo, ktoré obsahuje vitamíny skupiny B. Mäso však počas tohto mesiaca obmädzte. Vaše telo sa vám poďakuje v podobe lepšieho trávenia a vaša pleť bude tiež žiariť. Nezabúdajte na listovú zeleninu, ktorá vám dodá potrebné množstvo kyseliny listovej a panthenolu. Tieto vitamíny prinavrátia krásu vaším vlasom a pokožke. Ak vás trápi problém s padaním vlasov je nutné, aby ste počas tohto mesica vyradili z vášho života stres.

Práca a peniaze: Tento mesiac si dávajte pozor na online komunikáciu. Ak nevhodne zareagujte na dôležitý email môžete na to doplatiť. Tiež nedávajte žiadne pracovné fotky na sociálne siete, nikdy neviete, komu by sa vaša fotka mohla hodiť, aby vás vystrnadil z vášho doterajšieho pracovného miesta. Vaši kolegovia vám nie vždy prajú váš úspech. Dávajte si pozor na to s čím sa im zdôverujete a niektoré veci si radšej nechávajte pre seba.

Veríme, že sa vám Horoskop Október 2020 Býk páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Býk , počas mesiaca Október 2020. Zdieľajte váš Horoskop Október 2020 Býk so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Býk vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Mesačný Horoskop Október 2020 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop Október 2020 Býk