Horoskop Blíženci: Október 2023

Presná predpoveď na Október 2023 pre znamenie Blíženci

Počas tohto mesiaca môže byť narušená vaša koncentrácia pri vykonávaní vašej činnosti. Horoskop odporúča aby ste si dávali veľký pozor na činnosti ktoré vykonávate, pretože vaša nepozornosť by vám mohla spôsobiť určité komplikácie. Vo vašej každodennej komunikácii očakávajte isté nedorozumenia, hlavne v prvej polovici mesiaca. Nečakaný rozhovor v strede mesiaca vás môže prinútiť premýšľať o vašej minulosti. Ak sa vám ozve niekto z vašej minulosti, skúste veci konštruktívne riešiť, a zabudnite na vkladanie emócií do vašich rozhovorov. Možno budete premýšľať o tom, ako by ste žili, ak by ste isté veci vo vašej minulosti zmenili. Uvedomte si však, že osud prináša do života každého prekážky, ale aj potešenia. Horoskop však naznačuje že tento mesiac je ideálnym na to, aby ste obnovili kontakt s priateľmi z minulosti, a opätovne sa spojili s tými ľuďmi, ktorí vám v minulosti prinášali do života šťastie.

Horoskop Lásky a Vzťahov Október 2023 Blíženci:

V tomto mesiaci sa viac venujte pochopeniu svojej duše a svojích túžob. Váš partner ale aj vy túžite po väčšej frekvencii dotykov a po intenzívnejšej láske. Venujte partnerovi viac pozornosti a bozkov. Ak ste bez partnera vedzte, že miest, kde spoznať toho pravého je skutočne veľa. Máte množstvo možností, ktoré ste doteraz prehliadali, pretože vám chýbala potrebná inšpirácia. Máte možnosť stretnúť niekoho na nákupoch, pri športovaní, pri prechádzke a podobne. Hlavne musíte ísť von a užívať si krásy prírody okolo. Takto posilníte nielen vašu psychiku, ale otvoria sa vám aj ďalšie možnosti. V rodine nastanú menšie nezhody a ak ostanete vo svojom postoji pasívny tak vás do svojich svárov nezatiahnu. Ak budete mať potrebu ukľudniť svoje emócie dýchajte. Počítajte si nádych a výdych a zamerajte sa hlavne na upokojenie nahromadených problémov. Malému meditačnému cvičeniu učte všetkých tých, ktorí nezvládajú svoje emócie. Tento mesiac je však lepšie nezasahovať do roztržiek iných. V tomto mesiaci si dávajte pozor na to, čo hovoríte o svojích priateľoch za ich chrbtom. Nemyslíte si, že sa to nedozvedia.

Mesačný Horoskop Zdravia Blíženci na Október 2023:

Počas tohto mesiaca sa musíte zamerať na zdravé stravovanie. Fast food neuškodí, no maximálne jeden až dvakrát za mesiac. Musíte si dávať väčší pozor na svoje stravovanie, lebo ak to neustrážite môžu vás postretnúť väčšie komplikácie. Uvedomte si, že mäso nie je nevyhnutnou každodennou súčasťou stravy. Objavte nové možnosti v stravovaní, pretože neustála konzumácia mäsitých výrobkov zaťažuje vaše telo. Skúste sebe, aj svojej rodine z času na čas naservírovať zeleninový deň a uvarte niečo nové. Pomôžete tak k lepšiemu zdraviu nie len sebe, ale aj každému členovi vašej rodiny. Zaslúžia si to.

Horoskop Peňazí a Práce na Október 2023 Blíženci:

Buďte k sebe dobrý a netrestajte svoju psychiku za problémy, ktoré sa vám môžu tento mesiac nahromadiť na pracovnom stole. O svoju prácu sa nemusíte strachovať a dokonca môžete trochu poľaviť z vášho zabehnutého, niekedy až prehnaného pracovného tempa. Pamätajte si, že pokojnejšie pracovné obdobie je tu pre vás na to, aby ste si oddýchli a načerpali silu na neskoršie, dôležitejšie pracovné úlohy. Vo vašom pracovnom a kolegiálnom živote tento mesiac nepocítite žiadne napätie. Ak by boli dni, kedy sa očakáva váš vyšší výkon, zvládnete to s prehľadom.


Vaša cesta hviezd v mesiaci Október 2023 v znamení Blíženci sľubuje nádherne zážitky a prekvapivé zvraty. Astrologické vlny tohto mesiaca ovládajú rytmus života znamenia Blíženci, roztvárajú možnosti a smerujú vašu energiu.

Pozrite sa na výrazný Dnešný horoskop Blíženci a objavte, čo pre vás mesiac Október 2023 uchováva aj počas jednotlivých dní. Nechajte sa inšpirovať a zdieľajte túto hviezdnu cestu - Váš mesačný Horoskop Október 2023 Blíženci - s vašimi blízkymi a priateľmi.

Okrem toho vás určite zaujme aj naša špeciálna sekcia - Horoskop na budúci Mesiac Blíženci . Tu sa dozviete viac o tom, ako sa hviezdy zoradia v blízkej budúcnosti a aké tajomstvá vám môžu odhaliť. Pripomeňte si, drahý Blíženci, že osud je ako zázračný gobelín, ktorý sa neustále mení a prehlbuje. Preskúmajte krásu a tajomstvá mesaica Október s Horoskop a Tarot!


Horoskop Október 2023 pre všetky znamenia zverokruhu:

Viac o znamení Blíženci:

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com