veľký horoskop December 2021 Blíženci

Mesačný Horoskop Blíženci

December 2021

V nasledujúcich týždňoch tohto mesiaca využite svoje komunikačné zručnosti. Budete mať doslova možnosť vyrozprávať sa z každej situácie. Počas mesiaca môžete využiť aj svoju silnú intuíciu, ktorá bude pre vás tým správnym vodítkom k tomu, akou cestou ísť a akou naopak nie. Predtým, ako sa rozhodnete pre usporiadanie nejakého posedenia s priateľmi, alebo kolegami si dobre premyslite, aký to bude mať efekt na vašu peňaženku. V tomto mesiaci vám lunárna pozícia neodporúča robiť unáhlené a jednoznačné, či končené rozhodnutia. Snažte sa veci skôr nasmerovať do roviny rozhodovania. Môžete sa však viac spoliehať na vašu intuíciu.

Láska a vzťahy: V tomto mesiaci bude priestor na to, aby ste sa trošku odviazali a konali viac pudovo. Váš partner bude nadšený tým, aké nové nápady mu poviete a s akou energiou budete v tomto mesiaci riešiť všetky problémy. Partner vás bude obdivovať. V druhej polovici mesiaca môžete od partnera očakávať veľmi príjemné prekvapenie. Pre nezadaných nastane obdobie, kedy budú môcť zabojovať o svoje šťastie. Energické astrologické pôsobenie na vaše znamenie zverokruhu poukazuje na potrebu pozitívneho postoja vo vašom živote. Musíte otvoriť oči a čerpať energiu z takých vecí, ktoré vás robia šťastným. Je nutné, aby ste sa v tomto mesiaci zamerali na seba a tiež na niekoho, kto vás k sebe už dlhšie priťahuje svojou energiou. Ak cítite napätie v rodine, je čas sadnúť si k jednému stolu a vyriešiť pretrvávajúce problémy. Vaši blízky to ocenia. Vaša silná osobnosť bude motivovať aj ostatných ku krokom, ktoré vašu rodinu obohatia novým smerom. Vo vašej minulosti existuje niekto z priateľov, ku ktorému ste neboli skutočne čestný. Je najvyšší čas aby ste mu všetko vysvetlili a upratali si tak v živote. Inak vás to bude trápiť.

najlepšie probiotiká probio24

Zdravie: S pribúdajúcimi dňami tohto mesiaca si začnete uvedomovať potrebu pridania zeleniny do vašej stravy. Uprava stravovacích návykov vám počas mesiaca skutočne pomôže k tomu, aby ste sa cítili fit. Pre progres vo vašom zdraví bude vynikajúce začať so strečingom. Venujte tomto cvičeniu aspoň desať minút denne a už hneď ráno uvidíte, ako sa vám ľahšie stáva z postele. Zo začiatku to bude chcieť odhodlanie, no na konci mesiaca, ak vydržíte, sa strečingu poďakujete za lepší pocit a aj úsmev na tvári.

Práca a peniaze: Planéta Merkúr bude tento mesiac ovládať vašu schopnosť komunikácie a technologickú zručnosť. V tomto mesiaci sa pre vás naskytuje dobrá šanca na to, aby ste mohli získať lákavú prácu, alebo príležitosť získať zaujímavého klienta. Mesiac vám prinesie nesmiernu dávku energie, ktorú môžete vložiť do vašej práce. Ocenia to nie len kolegovia ale aj váš nadriadený. Medzi kolegami bude vládnuť pohoda a v druhej polovici mesiaca by bol vhodný čas na spoločné posedenie, kde sa konečne porozprávate aj o mimo pracovných veciach.

Veríme, že sa vám Horoskop December 2021 Blíženci páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Blíženci , počas mesiaca December 2021. Zdieľajte váš Horoskop December 2021 Blíženci so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Blíženci vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Mesačný Horoskop December 2021 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop December 2021 Blíženci