veľký horoskop November 2020 Blíženci

Mesačný Horoskop Blíženci

November 2020

V tomto mesiaci bude mať na vaše znamenie vplyv krásna Venuša, ktorá bude na vaše znamenie vpývať na emocionálnej úrovni, ale aj v hodnotových smeroch. Venuša odomyká brány vašej duše, konkrétne krásy vášho vyžarovania a pozitívnej energie. Budete sa pod jej vplyvom tiež zaoberať hodnotovou otázkou a zaujme vás vývoj vašich peňazí a otázka toho, ako zlepšiť svoju finančnú situáciu. Našťastie vám Venuša taktiež otvorí dvere do tvorivej a intuitívnej stránky vášho ja a tak môžete načúvať tomu, aké kroky vám našepkáva urobiť intuícia v otázke vašich financií. Nezabúdajte sa počas tohto mesiaca tiež venovať malým deťom v rodine, ktoré vašu pozornosť nesmierne ocenia.

Láska a vzťahy: V tomto mesiaci pocítite s partnerom potrebnú harmóniu. Bude to pre vás čarovné obdobie plné pohody a pocitov lásky. Venujte partnerovi svoju pozornosť a nezabúdajte na to, čo má rád. Doprajte mu chvíle plné lásky a pochopenia. Ak ste bez partnera, je čas prestať sa zaoberať svojím smútkom a osamelosťou. Ten o koho máte záujem chce pri sebe energického človeka. V prvej polovici mesiaca navštívte svoju rodinu. S priateľmi je všetko na dobrej vlne a je čas vyraziť spoločne na dovolenku, alebo usporiadať pompéznu párty.

Zdravie: Počas tohto mesiaca si už konečne nájdite čas na pravidelný pohyb. Je nevyhnutné, aby ste sa začali hýbať. Nemusí to byť hneď nejaký vytrvalostný šport. Začnite pomaličky, na začiatku môžete častejšie ísť na prechádzaku. Nezáleží na tom, či idete na prechádzku do prírody, alebo len vystúpite z autobusu o tri zastávky skôr ako obvykle. Dôležité v tomto mesiaci bude hýbať sa. Počas prechádzania sa budete mať aj priestor na to, aby ste si utriedili myšlienky. Pouvažujete tak nad vecami, na ktoré nemáte inokedy čas. Zlepší to tak nie len vašu fyzickú kondíciu, ale dodá vám to aj lepšiu psychickú pohodu. Už viac nečakajte a doprajte si pohyb.

Práca a peniaze: V tomto mesiaci vás môže po pracovnej stránke zastihnúť väčší tlak. Dodržujte v práci všetky napísané pravidlá tak, aby ste zbytočne neprišli k úrazu, alebo aby ste neurobili niečo, čo by vám mohlo zničiť reputáciu. Dbajte na kvalitu vo vašej práci. Ak niečomu nerozumiete nebojte sa opýtať na radu vášho kolegu. Môžete získať nové, zaujímavé informácie o efektívnejších pracovných postupoch.

Veríme, že sa vám Horoskop November 2020 Blíženci páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Blíženci , počas mesiaca November 2020. Zdieľajte váš Horoskop November 2020 Blíženci so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Blíženci vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Mesačný Horoskop November 2020 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop November 2020 Blíženci