Horoskop & Tarot SK - Veštenie, Tarot, Horoskopy, Astrológia

ake je vase povolanie podľa znamenia zverokruhu

Povolanie podľa znamenia

Aké povolanie je prem mňa to pravé, podľa môjho znamenia?

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, akému povolaniu by ste sa mali venovať z pohľadu hviezd? Osobné predpoklady, ktoré ste nadobudli pri svojom narodení, vás predurčujú na isté povolania. Každé znamenie má svoje silné stránky, ktoré môže využiť vo svojom povolaní a byť tak najúspešnejším vo svojej profesii. Aké povolanie by ste si teda mali zvoliť, podľa vášho znamenia? Čítajte viac a dozviete sa, čo vám hviezdy predurčili.

Baran (Marec 21 - Apríl 19)

Znamenie baran sa najlepšie cíti v takých pozíciách, kde prevezme úlohu vodcu. Najradšej si vytvorí cestu k vlastnej samostatnosti. Ak mu to situácia dovolí, je najradšej, ak sa dopracuje k vlastnému podnikaniu. Vďaka ich pracovitosti sa im vo vlastnom podniku skutočne darí. Vhodnou profesiou pre každého barana je vedec, lekár, či vojak vo vyššej pozícií. Hľadajú a vynikajú hlavne v zamestnaní, kde môžu využiť svoju silu. Chcú ukázať akí sú mocní a akou inteligenciou, či bojovnosťou oplývajú. Baran sa nestratí ani v ekonomických, či finančných pracovných pozíciách. Najlepší burzoví makléri, či finanční poradcovia, alebo realitné agentky bývajú práve ľudia narodení v znamení baran. V tomto smere sa im bude skutočne dariť. Mali by si teda vybrať jednu z uvedených pozícií.

Býk (Apríl 20 - Máj 20)

Odvážnym investorom býva zvyčajne logicky uvažujúci býk. V každom ich životnom kroku však myslia na budúcnosť. Ich lobické myslenie ich predurčuje na to, aby získali tie nalukreatívnejšie pracovné pozície. Väčšinou sa svojím úsilím a životaschopnosťou dostanú presne tam, kam chcú. Ich život je smerovaný skôr k profesiám, ktoré vyžadujú logické mylsenie, finančnú zdatnosť, či celkovú zodpovednosť a pracovitosť. Znamenie býk sa nesmierne hodí na prácu s ľuďmi. Častokrát preto nájde svoje využitie ako finančný poradca v banke, či v podobných finančných inštitúciách. Veľká pracovitosť, a zmysel pre rýchle učenie sa z nich robí expertných lekárov. Práve tých najlepších z najlepších nájdeme medzi znamením býk. Majú veľkú potrebu a ochotu pomáhať a preto sa uplatnia hlavne v úlohach lekárov, sestier, opatrovateliek, farmaceutov, psychológov a podobne. Ženy v tomto znamení inklinujú k povolaniu pekárky či naozaj skvelej kuchárky. Bývajú striedmi v utrácaní a našetrené peniaze najradšej utrácajú na milovanú osobu.

Blíženci (Máj 21 - Jún 20)

Blíženci sú znamením s pretrvávajúcou potrebou celý život objavovať nové informácie a vzdelávať sa. Radosť im robí hlavne čítanie a spoznávanie nových vecí. To potrebujú vo svojom živote rovnako, ako vodu, či jedlo. Príde im to prirodzené, a práve táto schopnosť rýchlo a kvalitne sa učiť im pomáha v nájdení vytúženého povolania. Nehľadajú profesiu v ktorej budú na rovnakej pozícií aj niekoľko rokov. Omnoho radšej sú na mieste, kde dokážu napredovať a ukázať, čo sa v nich skutočne skrýva. Vyhľadávajú takú prácu, v ktorej sa nebudú nudiť. Blíženci sú spoločenskí ľudia a istotne majú po ruke obrovský zoznam svojích dôležitých kontaktov, ktoré neváhajú kedykoľvek využit. Práve vďaka tomu sa z nich stávajú skvelí obchodníci a poradcovia v oblasti financií. Tieto kontakty sa im budú hodiť aj v prípade, že by chceli rozbehnúť vlastné podnikanie. Znamenie blíženci sa neboja skočiť ani do týchto neprebádaných vôd a po tvrdej drine z nich bývajú skutočne úspešní podnikatelia. Znamenie blíženci sa dokonale uplatnia aj v úlohe politikov, ba dokonca prezidentov. Viacerí Americkí prezidenti sa narodili presne v tomto znamení. Ak máte dieťa, ktoré sa narodilo v tomto znamení a rozhodne sa pre nejaký šport, rozhodne ho v tom podporujte. V tomto znamení má totiž šancu, stať sa skutočne výnimočným športovcom. Blíženec nemá žiaden problém pracovať na viacerých projektoch naraz a preto sú z nich skvelí architekti, konštruktéri, či dokonca letci. Ženám v tomto znamení veľmi vyhovuje úloha letušky, či záhradnej architektky.

Rak (Jún 21 - Júl 22)

Sympatické znamenie rak, ktorého si okolie rýchlo obľúbi sa najviac uplatní v profesiách, kde ho potrebujú ľudia. Rak má v srdci veľa miesta, ktoré potrebuje naplniť svojou ochotou a potrebou pomáhať. Na pomoc ostatným sa snažia využiť všetko to dobré, čo cítia v srdci a čo sa počas života naučili. Zo žien narodených v znamení rak bývajú tie najlepšie zdravotné sestry a uplatnia sa tiež aj na pozíciách opatrovateliek v zahraničí. Ak sa raz dostanú k nejakej rodine, kde opratrujú deti, či starých ľudí, už nikdy ich nik nebude chcieť vymeniť. V tomto smere si dokonca vedia budovať kariéru a nachytajú množstvo pozitívnych kontaktov, ktoré môžu využiť prípadne ako úspešné podnikateľky. Vo svete financií sa vedia perfektne obracať a preto sú na vyšších postoch v bankách či poisťovňach. Vedia dobre poradiť aj v iných oblastiach. Z rakov sa tak stávajú skvelí burzoví makléri, realitní makléri a dokonca aj architekti. Majú obrovský cit pre estetickosť a nechýba im zmysel pre krásu. Narvhnú tak klientom vždy dokonalé riešenia. Znamenie rak je tiež výnimočným učiteľom v škole, profesorom na univerzitách, no naviac vyniknú ako vychovávatelia v materských školách, kde sú medzi deťmi skutočne obľúbení. Stávajú sa z nich tiež skvelí ekonomovia a ženy svojim šarmom predajú čokoľvek. Preto sa uplatňujú v oblasti predaja nehnuteľností, či ponúkaní pôžičiek.

Lev (23 Júl - 22 August)

Znamenie lev srší obrovskou energiou, ktorú potrebuje a chce využiť vo svojej práci. Je najspokojnejší vtedy, ak je úplne pracovne vyťažený. Lev je znamením s nadšením pre kreativitu. Po pracovnej stránke cíti neustálu potrebu napredovať. Zotrvávanie na jednom mieste ho nudí a rýchlo za začne obzerať po inom, vhodnejšom povolaní. Znamenie lev túži ukázať v práci svoje pravé ja a odhaliť sovju ambicióznu a kreatívnu stránku. Svojej práci sa venuje s dokonalou presnosťou a uplatní sa v práci kde sa nad kvantitou uprednostňuje kvalita. Práve preto sa asi najviac hodí pre manažérske pozície. Je z neho dokonalý šéf, ktorý si vie poradiť a váži si prácu svojich zamestnancov. Uplatní sa vo všetkých oblastiach ekonomiky, ale aj ako sociálny pracovník, či právnik. Práve vďaka schopnosti porozumieť problémom ostatným a vďaka vysokej empatii môže s ľahkosťou konkurovať aj tým najlepším právnikom. K peniazom máva trocha nezodpovedný prístup a rád si dopraje všetko na čo si práve spomenie. Nehodí sa na povolania, ktoré by si vyžadovali veľké technické zručnosti alebo technické myslenie. V úlohe manažéra je však skutočne skvelý.

Panna (August 23 - September 22)

Znamenie panna je bohatým znamením z viacerých smerov. Môže sa pýšiť svojou pestrou fantáziou, pracovitosťou a starostlivosťou o každého okolo seba. Znamenie panna vyniká tiež vysokým analytickým myslením a je známe tým, že má zdravý a rozumný pohľad na svet. Znamenie panna, v ženskom prevedení, predstavuje krásnu vílu, ktorá sa vznáša nad zemskými starosťami a snaží sa zo všetkého vyťažiť maximum pozitívnej energie. Ženy narodené v znamení panna by sa mali zamerať na kariéru modelky, herečky, či stylistky. Tieto povolania sú pre ne priam ideálne. Majú cit pre módu, a dokážu vidieť čistú krásu. Hodia sa aj ako módne návrhárky a uplatnia sa tiež ako kaderníčky. Dokážu každému zákazníkovi na mieru vytvoriť presne to, po čom túži. Majú bystrú myseľ a dokážu odhadnúť ľudí. Ich intuícia ich tiež ťahá k duchovnému svetu a preto je práve žena narodená v znamení panna obdarená jasnovideckými schopnosťami. Ľudia v tomto znamení dokážu vycítiť nebezpečenstvo a majú tiež silný odhad blízkej budúcnosti. Aj naša veštkyňa je narodená práve v znamení panna. Znamenie panna sa neustále zaujíma o nové veci a túži objavovať svet okolo. Z mužov bývajú častokrát cestovatelia, dokumentaristi, či kameramani. Muži sa tiež uplatnia v pozícii psychológa či psychiatra. Láka ich poznanie ľudí okolo a chcú v živote poznať dušu každého človeka, ktorý je ochotný byť objektom ich skúmania. Aj vo vedeckej sfére nájdeme množstvo ľudí narodených práve v tomto znamení.

Váhy (September 23 - Október 23)

Silné logické myslenie sú najpodstatnejšou výhodou pre znamenie váhy. Vďaka tejto vlastnosti ich vo vytúženom povolaní s istotou čaká úspech. Zadania, ktoré majú v práci vyriešiť plnia s nasadenosťu a ľahkosťou. Znamenie váhy je jedna z mála osôb, ktoré majú po skončení pracovnej doby čistý stôl a dokončené úlohy. Nezvykávajú za sebou nechávať nedokončené úlohy a radšej sa naplno venujú kvalite vykonanej práce. Tak ako aj v živote aj v práci chcú mať všetko dobre usporiadané, bez toho, aby ich niečo rušilo pri plnení ich pracovných povinností. Toto znamenie si zvyčajne vyberie prácu, ktorá ho baví. Majú vzťah k technike a preto z nich bývajú výnimoční programátori, či konštruktéri. Vďaka ich vzťahu k poriadku a odporu k chaosu im vyhovuje právnické a advokátske povolanie, ktoré vykonávajú s výnimočnou prirozdenosťou. Medzi váhami nájdeme aj skvelých elektroinštalatérov a elektrotechnikov. Ženy tohto znamenia sa častokrát venujú tiež profesiám, ktoré súvisia s technikou. Inklinujú tiež k programovaní, testovaní rôznych počítačových aplikácií, či jedoducho k práci s počítačom. Ženy váhy bývajú aj skvelými účtovničkami. Znamenie váhy vynikajú aj svojím vzťahom k zvieratám a preto sa z nich častokrát stávajú veterinári, či majitelia výcvikových stredísk pre psov, alebo hotelov pre zvieratá. Do podnikania sa zvyčajne púšťajú až vtedy, ak sú o svojom úspechu vopred presvedčený a všetko si dôkladne premysleli.

Škorpión (Október 24 - November 22)

Hrdé držanie tela a vytrvalosť. Tieto dve hlavné vlastnosti azda najviac špecifikujú znamenie škorpión. Škorpióni vynikajú v povolaniach, kde dokážu využiť všetko, čo sa počas života naučili. Spoliehajú sa tiež na to, že v práci využíjú svoju bojovnosť a nebojacne sa púšťajú do úloh, ktorých by sa iní zľakli. Mávajú až mystické schopnosti a vedia odhadnúť ľudíokolo. Väčšinou si človek narodení v znamení škorpión vyberie povolanie, kde dokáže postupne uspieť a šplhať sa po profesnom rebríčku. Je to znamenie, ktoré vyniká svojou rôznorodosťou. Sú vhodní ako lekári a vynikajú aj ako vojaci. Škorpióni sa dokážu dostať až na vysoké pozície generála, pretože sú skutočne nebojácni. Toto znamenie vyniká v oblasti súdnictva, pôsobia ako skvelí právnici, a to hlavne preto, že pracujú priamočiaro a sú odhodlaní ísť za výsledkom až do vyčerpania. Záleží im na tom, aby ich práca nezostávala nedokončená. Ženy v tomto silnom znamení by sa mali venovať fylozofii, vedeckým smerom a tiež sú pre nich vhodné práce, kde odovzdávajú svoje skúsenosti a poznatky ďalej. Dosahujú tiež veľké úspechy ako športovkyne či policajtky.

Strelec (November 23 - December 21)

Strelec je znamením, ktorého srdce zahorí pri hľadaní a hľadení do dialok. Túži po objavovaní zážitkov a zberá si ich do svojej mysle ako tie najväčšie poklady. Je ochotný ísť za svojím snom, ak sa rozhodne, že je to pre neho tá pravá cesta. Znamenie strelec je známe tým, že chce robiť presne a jedine to, pri čom sa cíti slobodný a bezstarostný. Toto znamenie si vo všeobecnosti potrpí na svoju slobodu a preto nezostáva v profesiach, kde sa cíti ako v klietke. Najvhodnejším povolaním pre znamenie strelec je vytvorenie vlastnej cestovnej kancelárie. Ak sa strelec rozhodne práve pre tento konkrétny krok, stane sa z neho skutočne šťastný a slobodný človek. Môže si však vybrať povolanie v cestovnej kancelárií, čo je skutočne vhodné aj pre ženy narodené v znamení škorpión. Ak strelec robí to, čo miluje, o peniaze nikdy nemá núdzu. Strelcovi pomôže, ak sa do podnikania vloží s ďalšími znameniami zverokruhu. Vytvorenie pracovného partnerstva s býkom býva pre neho krok ku hviezdam a dosiahne tak skutočne nevídaný úspech. Všetci strelci by si tak mali vyberať slobodné povolania. Hodí sa pre nich tiež povolanie v športovej oblasti, sú skevlými geografmi, dokumentaristami, cestovateľmi. Znamenie strelec sa ľahko učí cudzie jazyky a v ich učení nachádza skutočné uspokojenie. Je preto skvelý ako tlmočník, či prekladateľ. To isté platí aj pre ženy narodené v tomto znamení.

Kozorožec (December 22 - Január 20)

Kozorožec je znamením veľmi pracovitým. Môžeme dokonca povedať, že je to workoholik, ktorý je fanatickým pracantom a záleží mu na tom, aby jeho práca dosahovala skutočnú dokonalosť. To isté pracovné nasadenie očakáva aj od ostatných ľudí vo svojom okolí. Niekedy tak môže byť pre neho skutočným sklamaním, ba až utrpením, pracovať s nezodpovedným človekom. Znamenie kozorožec sa nevie vyrovnať s neúspechom. Vďaka svojej húževnatosti sa však nemusí nikdy obávať o to, že jeho práca nebude niekomu vyhovovať. Znmenie kozorožec je pre každého zamestnávateľa skutočným pokladom, ktorého si chcú udržať. Pre toto znamenie je najvhodnejšie povolanie manažér. V menšom kolektíve sa bude cítiť skutočne ohodnotený a bude v ňom spokojný. Ale však iba v tom prípade, ak si môže vybrať svojich kolegov sám. Aj ženy v znamení kozorožec bývajú skvelé vedúce, či už menšieho podniku, alebo menšieho kolektívu. Kozorožec sa však zaujíma aj o nadpozemské sféry. Zaujíma ho cesta ku hviezdam. V znamení kozorožec nájdeme tiež nadšencov pre vesmír. Sú častokrát skvelí matematici, či fyzici. Kozorožec má skvelú fyzičku a preto sa uplatní aj vo fyzickej práce, ako sú stavebníci, alebo hasiči. Ženy sú skvelé herečky pretože majú zvláštne vyžarovanie, dokonalé pre túto profesiu. Uplatnia sa tiež ako finančníčky, sekretárky, či pracovníčky na úradoch. Najlepšie sa však postarajú o rodinné financie.

Vodnár (Január 21 - Február 18)

Na každej spoločenskej akcii nájdete vodnára, pre ktorého je táto udalosť skutočným potešením. Vodnár sa potrebuje obklopiť priateľmi a spoločnosťou ľudí, ktorých má rád a naopak aj tými, ktorí obdivujú jeho. Znamenie vodnár je pravý diplomat, a túto svoju vlastnosť častokrát využíva vo svojom živote. Konflikty dokáže riešiť múdro a vyrovnane. Dáva prednosť rozhovoru a konštruktívnemu riešeniu pred hádkami. Vodnár je znamenie, ktoré sa zaujíma o celý svet. Pri ich rozprávaní býva ich názor častokrát premyslený a konajú podľa svojich pravidiel. Dokážu tiež komunikovať o témach, ktoré sú iným nepríjemné. Vodnár je majster v obhajovaní ľudských práv. Sú z nich skvelí sudcovia či advokáti. Vodnár skvele ovláda matematiku, ktorú dokáže využiť vo svojej profesii. Zaujíma sa tiež o cirkevné pozície, o poitiku, pôsobia ako diplomati, či poradcovia. Pre ženy je ideálnym povolaním všetko, kde sa stretávajú s ľuďmi a sú schopné im pomáhať. Sú skvelé lekárky, sestričky, predavačky v svadobných salónoch, či organizátorky svadieb alebo osláv. Častokrá si v tomto smere otvárajú aj vlastné podnikanie.

Ryby (Február 19 - Marec 23)

Ryby sú znamením, ktoré je cenené pre ich priateľstvo. Dokážu porozumieť každému vo svojom okolí. Ak máte nejaký problém alebo už neviete kam ďalej, istotne máte medzi sebou niekoho v znamení rýb, kto vás vie vypočuť. Môžete sa mu vyplakať na ramene, ryby sú tu vždy pre vás. Majú nesmierne veľkú fantáziu a preto vedia skvele poradiť a prekonávať problémy s veľkou ľahkosťou. Znamenie ryby majú už od detstva lepšie známky v škole, ako ostatní. Ak nie, je to len ich želaním, pretože toto zanamenie vyniká svojou rýchlosťou učenia. Dosahujú preto vynikajúce výsledky v práci, pretože rýchlo pochopia všetkému, čo im nadriadený hovorí. Rýchlo sa stanú v kancelárii miláčikom a túto úlohu si skutočne užívajú. Ryby môžu pôsobiť v profesiách, ktoré sa spájajú s cestovaním a obchodom. Sú naozaj výnimočnými obchodníkmi. Tak isto aj ženy dokážu v tejto oblasti dosahovať skutočne závideniahodný príjem a úspech. Z mužov aj žien v tomto znamení sú skvelí architekti a uplatnia sa v akejkoľvek kreatívnej oblasti. Môžu sa tiež rozhodnúť pre voľnejšie povolanie, ako sú poradcovia v oblasti módy, či módny návrhári. Znamenie ryby sú výnimočným fotografom s nesmiernym citom pre krásu fotografií. Dokážu sa uplatniť v reklamnej oblasti. Je im proste blízke všetko, kde môžu využiť svoju fantáziu, výnimočnú kreativitu a pomoc ľuďom okolo. Zo žien bývajú tie najobľúbenejšie učiteľky a dokonca aj spisovateľky.


Nezabudnite si ani dnes prečítať svoj Denný Horoskop a otočiť si Tarotovú Kartu Dňa


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Veštkyňa Sibyla je tu pre vás! Píšte na: horoskop.vestenie@gmail.com


Povolanie podľa môjho Znamenia