Horoskop & Tarot SK - Veštenie, Tarot, Horoskopy, Astrológia

prečítajte si motivačné citáty pre vaše znamenie

Motivačné citáty pre vaše znamenie 2023

Horoskop 2023 pre moje znamenie - motivácia

Každý deň, týždeň, alebo aj mesiac v roku 2023 vám horoskop prinesie opäť niečo nové. Či sa už bude váše obdobie niesť v duchu radosti, dovoleniek a oddychu, alebo ho budete venovať tvrdej práci a sebapoznávaniu, máme pre vás maličkosť, ktorá vás istotne poteší. Aj v roku 2023 si môžete prečítať motivačné citáty špeciálne pripravené pre vaše znamenie. Tieto osobné citáty pre rok 2023 vám pomôžu získať malú predstavu o tom, čo očakávať od tohto roka a v akom duchu sa bude niesť váš život. Motivujte sa a doprajte si radosť zo života aj vďaka tejto osobnej motivačnej veštbe pre rok 2023 a pre vaše znamenie. Každé znamenie zverokruhu si tu nájde svoj citát, ktorý ho bude sprvádzať v roku 2023. Prajeme vám príjemné čítanie a veľa sily, odvahy, lásky a krásnych zážitkov nie len v tomto dni, ale aj počas celého roka.

Baran (Marec 21 - Apríl 19)

Šťastie nie je niečo, čo k nám príde len tak. Skutočné šťastie vyžaduje sériu vašich skutkov, ktoré sú vykonávané na základe vášho najčistejšieho vedomia. Ak tieto skutky opakujete často, stanú sa vašim návykom.

Býk (Apríl 20 - Máj 20)

Aj ten najpomalší človek, ktorý nesie v srdci, mysli a duši svoj životný sen, ide vpred rýchlejšie, ako človek, ktorý svoj sen stratil a blúdi bez snov. Nikdy sa nevzdávajte svojich snov.

Blíženci (Máj 21 - Jún 20)

Skutok, ktorý konáme s dobrom v srdci a častokrát ho opakujeme sa stane naším návykom. Nezabúdajte, že aj ten najmenší dobrý skutok poteší srdce niekoho, kto potrebuje nádej.

Rak (Jún 21 - Júl 22)

Komukoľvek na svete môžeš pomôcť urob to s láskou a rád. Nie nadarmo sa hovorí, že dobré srdce a pomocná ruka sú výsadou vznešených pováh ľudí. Buď kráľom aj bez koruny a urob niečo pre iných.

Lev (23 Júl - 22 August)

Nestrácajte vieru v ľudí a vo všetkých okolo vás. Nezabúdajte na to, že aj keď počas dažďa spadne pár špinavých kvapiek, tie nezašpinia celý oceán. Udržujte si nádej v lepší svet.

Panna (August 23 - September 22)

Ak chcete v živote naplniť sovju cestu a dosiahnúť svoj cieľ, nezabúdajte na 4 základné pravidlá, ktoré vám pomôžu: pracujte tvrdo, oddychujte nerušene, smejte sa až k slzám, vytrvalo kráčajte ďalej.

Váhy (September 23 - Október 23)

Ten, kto dokáže ovplyvniť, motivovať, či ovládať ostatných ľudí je skutočne mocný. No človek, ktorý dokáže ovplyvniť, motivovať a ovládať seba je tým najmocnejším.

Škorpión (Október 24 - November 22)

Chráňte v svojom srdci poklad, ktorý sa nazýva láskavosť. Darujte ju vždy, keď môžete, a to môžete urobiť skutočne vždy. Darujte ju bez váhania, či bez obáv z neopätovania.

Strelec (November 23 - December 21)

Bez toho, aby ste ochutnali chuť obáv, strachu, úzkosti či sĺz nebudete vedieť rozpoznať chuť radosti, šťastia, úsmevu a lásky. Naučte sa všetky pocity príjmať s pokorou a prekonávať ich s láskou.

Kozorožec (December 22 - Január 20)

Nesústreďte sa viac na minulosť. Pretože minulosť zostala za vami a nikto sa nedokáže vrátiť späť a zmeniť prítomnosť. Každý však vie konať tak, aby pozitívne ovplyvnil svoju budúcnosť.

Vodnár (Január 21 - Február 18)

Skutočným pokladom celého sveta sú ľudia, ktoých ani v ťažkých chvíľach neopúšťa ich láskavosť, dobrota a ochota pomôcť. Žite tak, aby ste už nikdy v budúcnosti nechceli zmeniť svoju minulosť.

Ryby (Február 19 - Marec 23)

Aj keď zlyhanie bolí, je to tá najlepšia a najvhodnejšia príležitosť začať tvoriť svoj životný príbeh odznova. Tentokrát však s rozvahou a o veľa múdrejšie a vrúcnejšie než doposiaľ. Snívajte a dosiahnete až ku hviezdam.


Nezabudnite si ani dnes prečítať svoj Denný Horoskop a otočiť si Tarotovú Kartu Dňa


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Veštkyňa Sibyla je tu pre vás! Píšte na: horoskop.vestenie@gmail.com


Motivačné citáty podľa znamenia zverokruhu