horoskop marec 2020 Baran, Býk, Blíženci, Rak, Lev, Panna, Váhy, Vodnár, Škorpión, Strelec, Kozorožec, Ryby

Horoskop Marec 2020

Horoskop začína so slnkom v znamení Rýb so vstupom do mesiaca Marec 2020

Do mesiaca Marec 2020 vstupujeme so Slnkom v znamení Ryby. Vstupom do mesiaca Marec 2020 pokračuje magická cesta Slnka v znamení Rýb, ktorá so sebou prináša tajomné dary. Slnko v znamení Ryby dodáva ľuďom citlivosť a kreativitu. Vlastnosti, ktoré vyzdvihuje aj Horoskop Marec 2020. Tieto znaky sú silne späté s šarmantnými Rybami a Slnko len zosilňuje túto energiu. Počas úvodných dní mesiaca Marec vás teda bude sprevádzať silná fantázia, okúzľujúci romantický vzhľad a láskavá energia. Toto obdobie je vhodné na urovnanie sporov, na komunikáciu v rodine, na výchovné postupy u detí, či na odhodlanie byť lepším človekom pred samým sebou. Váš zmysel pre talent vás jemne posunie aj vo vašom parcovnom živote. Budete nachádzať nové spôsoby ako skombinovať vaše potreby. Ľahšie nájdete rovnováhu medzi citovým a materiálnym svetom. Ak ste sa v poslednej dobe cítili nepokojne, alebo ste nevedeli nájsť samého seba, tak tento mesiac budete môcť využiť duchovné dary na to, aby ste viac spoznali svoje vnútro. Nastáva čas inšpirácie, lásky a múdrosti. Slnko v znamení Ryby vám prináša priestor na vykonávanie a pociťovanie takých vecí, ktoré sú úzko späté s láskou.

Horoskop Marec 2020 bude ovplyvnený Merkúrom, Venušou, Mesiacom, Saturnom aj Plutom

Horoskop 04. Marca 2020 - Planéta Merkúr vstupuje do Vodnára

Planéta Merkúr vstupuje do Vodnára, kde zotrvá podstatnú časť mesiaca, až do 16. Marca 2020. Merkúr vo vodnárovi so Slnkom v znamení Ryby prináša zosilnenie túžby po získavaní vedomostí a po nových informáciách. Kreativita, ktorú zosilňuje Slnko v Rybách je tak spojené so silou planéty Merkúr a so znamením vodnár. Toto obdobie prináša originálne nápady a myslenie mimo nášho rámca. Počas týchto dní sme otvorení novým nápadom, informáciám aj postupom. Ak vám v poslednom obodbí v živote chýbala flexibilita, tak nastáva čas, kedy budete doslova túžiť po novinkách a malých zmenách v živote. Môžete si napríklad obzvláštniť bývanie niečim malým, novým, čo vám prinesie radosť. Môžete ochutnať nové jedlá, urobiť niečo nečakané a neobvyklé. Pocítite totiž silnú túžbu po tom, že váš život nesmie byť nudný a jednotvárny. Vaša spontánnosť a myslenie budú v týchto dňoch na vrchole.

Horoskop 05. Marca 2020 - Veuša vstupuje do znamenia Býk

Venuša v Býkovi zotvrvá po celý zvyšok mesiaca. Počas prvých dní Marca 2020 prchádza Venuša do znamenia Býk, čo so sebou prináša mierne zdravotné otrasy. Je potrebné si počas tohto mesiaca uvedomiť, že naše zdravie je v našom živote skutočne na piedestále. Od 5. Marca až do konca mesiaca sa tak musíme silno sústrediť na vyhýbanie sa stresovým situáciám, odporúča Horoskop Marec 2020. Mali by sme do nášho tela dostať viac pozitívnej energie a odstrániť všetko staré a negatívne, čo zaťažuje nie len našu dušu, myseľ, ale aj telo. Okrem toho, že musíme podstúpiť psychickú očistu, je vhodné zamerať sa aj na tú fyzickú. Alebo si vybrať aspon jedno. Je veľmi dôležité očistiť práve naše vnútro od negatívnych energií, radí Horoskop Marec 2020. Môžeme to urobiť tak, že na papier spíšeme všetky tiahy minulosti, ktoré nás stále ťahajú k zemi a počas Mesačného splnu v Panne (ktorý nastáva 09. Marca) lístok spálime. Popol vysypeme na miesto, ktoré nás robí šťastnými. Pocítite tak obnovu a očistenie duše.

Horoskop 08. Marca 2020 - Slnko v konjunkcii s Neptúnom

Tento slnečný tranzit z nás na istú chvílu urobí ciltivých a starostlivých ľudí. Naša predstavivosť bude vplyvom planéty Neptún zosilnená a znásobená. Totot obodbie je ideálne na pretavenie našich predstáv a snov do reality. Zažívame silné duchovné vyrovnanie a dokážeme si vážiť aj maličkosti, ktoré náš život pozitívne ovplyvňujú. Keď je Slnko v konjunkcii s Neptúnom tak v našej energii vzniká veľká variabilita. Vplyvom tohto tranzitu sa viacerí ľudia stávajú nesebeckí a dokonca aj poddajní. Vynikajúci deň na stretávanie sa s priateľmi, či v rodinnom kruhu a na diskusie o hlbších emočných otázkach.

Horoskop 09. Marca 2020 - Spln mesiaca v znameni Panna

Slnko v Rybách a spln mesiaca v znamení Panna prináša silný vplyv na našu energiu a cítenie a na horoskop Marec 2020. Počas tohto lunárneho tranzitu pociťujeme potrebu poriadku a túžime po usporiadaní v živote. Všetko v tomto dni bude súvisieť s poriadkom a jasnosťou. Aj v emóciách si budete chcieť vytvoriť usporiadanie, ktoré vám prináša väčšie uspokojenie. S tým bude súvisieť potreba otvoriť sa partnerovi a povedať mu všetko, čo vás trápi. Musíte ho však nechať, nech sa vám oplatí rovnakou mincou. Partnera musíte počúvať a snažiť sa pochopiť aj jeho výtky k vášmu vzťahu. Vzťah je o dvoch ľuďoch, hovorte, ale tiež pozorne počúvajte. Ak momentálne žijete bez partnera, tak tento deň môžete stráviť akceptovaním vášho momentálneho stavu. Radí Horoskop Marec 2020. Snažte sa z tejto pozície a situácie vyťažiť maximálne pozitíva a venujte sa sebe. Máte k dispozícii slobodu, po ktorej iní tak túžia. Dôverujte osudu a životu, pretože všetko čo sa vám deje má svoj zmysel a postupnosť. Dnešným dňom, až do ukončenia prechodu Slnka v Rybách sa snažte byť tolerantnejší a akceptujte aj osobnosť iných.

Horoskop 16. Marca 2020 - Merkúr odchádza zo znamenia Vodnár a vstupuje do znamenia Ryby

Planéta Merkúr zostáva v znamení Ryby až do konca Marca. Ovplyvní tak horoskop Marec 2020. Týmto presunom sa ukončuje to silné kreatívne obdobie, ktoré viacerí z vás pocítili vplyvom predchádzaujúceho tranzitu. Na druhej strane, Merkúr v znamení Ryby so Slnkom v Rybách a neskôr a od 20. Marca 2020 aj so Slnkom v znamení Baran posilní iné oblasti našich životov. Merkúr v znamení Ryby nás trocha oberie o koncentráciu. Pridáva však do nášho života flexibilitu v našich postojoch a schopnosť počúvať aj argumenty alebo názory iných. Takto z nás robí pokojnejšieho človeka, ktorý sa vie vyhýbať slovným konfliktom. Naše nápady a myšlienky sa stávajú viac otvorenejšie a dokážeme o našich postojoch konštruktívne komunikovať s okolím. Keď sa Merkúr nachádza v romantickom znamení Ryby aj naša odvaha sa zosilňuje. Je to čas na rozhodovanie o takých veciach, na ktoré ste doteraz nemali odvahu.

Horoskop 20. Marca 2020 - Slnko vstupuje do znamenia Baran

Slnečným vstupom do znamenia, ktorého je vládnucím elementom oheň, sa naše osobnosti pretvárajú v spojenie charizmy a miernosti v našich dušiach. Baran je osobou so silnou magnetickou charizmou a táto vlastnosť ovplyvní aj ostatné znamenia. So vstupom Slnka do znamenia baran sa veci pohnú rýchlo a správnym smerom. Všetko bude naberať jasnejší spád a cesta po ktorej kráčame denne sa bude zdať jasnejšou, predpovedá Horoskop Marec 2020. Možno to spôsobí aj väčšia frekvencia slnečných lúčov, no každopádne sa v tomto období stávame usmievavejšími a bezstarostnejšími. V našej mysli sa vynárajú skvelé a ambiciózne nápady a možnosti na ich uskutočnenie. Tento tranzit prináša nie len novú energiu, ale aj silu ohňa, ktorý je vládnucím elementom Barana. Energiu tak budete vedieť sústrediť a nasmerovať presne tým smerom, ktorým potrebujete. Očakávajte veľké možnosti napredovania vo vašom živote, kým sa Slnko nachádza v znamení Baran.

Video Marec 2020

Nechce sa vám horoskop Marec 2020 čítať? Vypočujte si ho!

Horoskop 22. Marca 2020 - Saturn vstupuje do znamenia Vodnár

Tento vplyv budeme pociťovať až do začiatku Júla 2020, keď Saturn premiestni svoje pôsobenie a usídli sa v znamení Kozorožec. Prvýkrát v tomto roku tak pociťujeme silu a tranzit planéty Saturn. Saturn sa cíti vo Vodnárovi bezpečne a takýto pocit dopraje aj našim srdciam a duši. Tento tranzit ovplyvní naše životy tak, že sa stanú viac stabilnými a prinesie nám tiež väčšiu koncentráciu ako v predchádzajúcich rokoch. Horoskop Marec 2020 veští, že nepocítite síce náhle šťastie, ale bude sa postupne a pomaly stupňovat až do konca tohto tranzitu, kedy sa Saturn usídli vo vyrovnanom a takmer až otcovsky opatrnom znamení Kozorožec. Počas tranzitu planéty Saturn v znamení Vodnár máte možnosť rozprávať sa v rodine o možnostiach nového domova, o skvalitnení bývania, o zlepšení života, alebo o novom prírastku do rodiny.

Horoskop 23. Marca 2020 - Mars v konjunkcii s planétou Pluto

Nasledujúce spojenie Pluta a planéty Mars so Slnkom v Baranovi je nesmierne silné. Mars v kojunkcii s Plutom nám totiž otvára možnosti, neuveriteľnú silu na dosiahnutie cieľov. Do života prináša silu, vášeň, odhodlanie, túžbu, a odvahu. Tieto silné stránky tohto tranzitu sa ešte viac znásobujú so Slnkom v znamení Baran. Dosiahnutie cieľov je tak ešte istejšie než kedykoľvek predtým. Toto obdobie je nenahraditeľné pre každého, kto chce dosiahnúť nevídaný úspech v pracovnom živote, či pre tých, ktorí si chcú presadiť svoj názor v domácosti. Nastáva čas na veľké opravy, rekonštrukcie, na preskakovanie neprajníkov, na prekonávanie aj tých veľkých prekážok. Dokonca nastáva obodbie, kedy prekonávame choroby, veští Horoskop Marec 2020. S touto silou môžeme dokonca pocítiť vyliečenie chorôb, ktoré nás už dlho trápili. Negatívami tohto tranzitu je tak silný chctíč po vašich záujmoch, že zabúdate na priateľstvo a neváhate zradiť. Žiarlivosť je tiež veľkým negatívom. Na tieto nástrahy si počas tohto tranzitu musíte dávať veľký pozor. Kroťte vašu bezohľadnosť.

Horoskop 24. Marca 2020 - Nov mesiaca v znamení Baran

Slnko sa stále nachádza v Baranovi a dokonca aj lunárna pozícia v Baranovi naznačuje zaujímavé ukončenie mesiaca Marec 2020. S každým Novom mesiaca dostávame novú šancu začínať odznova. Marec 2020 nám túto šancu prináša hlavne z citového hľadiska a z pohľadu našich najhlbších emócií. Každému, kto sa myšlienkami vracal do minulosti prináša koniec mesiaca a tento horoskop Marec 2020 pozitívnu a očistnú energiu. Počas tohto lunárneho tranzitu máte možnosť spoľahnúť sa na seba a precítiť to, čo vás robí skutočne šťastným. Nasledujte svoje ciele a pozitívne myšlienky. Negatíne spomienky zostanú za vami, viac ich už nepotrebujete. Očistná energia z mesačného novu v znamení Baran vám prináša potrebný pokoj a uspokojenie. Horoskop Marec 2020 vás takto silno oslobodí od minulosti.

Horoskop 30. Marca 2020: Mars vstupuje do znamenia Vodnár

Mars vo vodnárovi opäť posilňuje pozitívnu a dynamickú energiu v spojení so Slnkom v znamení Baran. Silný Mars sa spája s energickým a silným Baranom. Tento tranzit môže byť doslova výbušný. Je nutné dávať si pozor na výbušnú energiu, ktorú nám tento tranzit zosilňuje. Mali by sme sa za každých okolností snažiť konať pokojne a vyrovnane. Neopatrné vyjadrenie hnevu by mohlo negatívne zasiahnúť váš život a rodinné vzťahy. Buďte viac tímovým hráčom a to ako v práci, tak aj v rodinnom a súkromnom živote. Nenechajte sa ovplyvniť týmto tranzitom v negatívnom smere a radšej využite vašu silnú energiu na pozitívne zmeny vo vašom živote. Snažte sa na problémy dívať viac z nezávislého a intelektuálneho pohľadu. Koncom mesiaca vám horoskop Marec 2020 odporúča byť pokojnejším a stabilnejším.

Aké zaujímavosti u nás nájdete?

Naša stránka vám ponúka nie len prehľad toho, čo si pre nás pripravil Horoskop Marec 2020. Máme pre vás aj horoskopy pre každé znamenie zverokurhu. Neváhajte a prečítajte si dnes svoj Denný Horoskop a otočte si vašu osudovú Tarotovú Kartu Dňa. S láskou, váš Horoskop & Tarot


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Veštkyňa Sibyla je tu pre vás! Píšte na: horoskop.vestenie@gmail.com


Horoskop Marec 2020