Horoskop & Tarot SK - Veštenie, Tarot, Horoskopy, Astrológia

prečo stále nemáte toho pravého, prečo ste slobodná podla znamenia?

Prečo ste slobodná? (Podľa znamenia zverokruhu)

Aké nedostatky si nesiete do vzťahu podľa vášho znamenia?

Niektoré ženy chcú byť slobodné. Iné sa za láskou naháňajú a chceli by tráviť dlhé zimné večerné chvíle so svojím vytúženým partnerov. Všade okolo sú ženy, ktoré sa láskyplne držia za ruku so svojím partnerom? Možno je to vďaka tomu, že dokázali prekonať nedostatky, ktoré im boli nadelené osudom podľa ich znamenia. Alebo si našli takého partnera, ktorý vníma tieto nedostatky ako výhodu. Poďme sa spoločne pozrieť na to, aké nedostatky si so sebou nesie žena v určitom znamení.

Žena baran, býk, blíženci, rak, lev, panna, váhy, škorpión, strelec, kozorožec, vodnár, ryby si na základe tohto výkladu uvedomí, že možno iba loví v zlých vodách. Pozrime sa na vaše nedostatky a tiež na to, aké znamenie tieto nedostatky akceptuje a kto by mohol v budúcnosti tvoriť vašu dokonalú polovičku.

Žena Baran ♈

Žena Baran, prečo ste stále slobodná?

Žena baran nie je hravá a je nesmierne netrpezlivá.

Práve jej netrpezlivosť v hraní sa so svojím budúcim partnerom môže odohnať toho pravého. Nerada vyčkáva a randí a hlavne je netrpezlivá. Práve preto odoženie od seba muža, ktorí chce ísť na veci pomalšie, ako ona. Muži sa zľaknú jej rýchlosti a praktickosti.

Túto vlastnosť ženy baran pochopí iba muž bíženec, ktorý sa k žene baran dokonale hodí.

Žena Býk ♉

Žena Býk, prečo ste stále slobodná?

Žena býk nedokáže nájsť kompromisy v spoločných začiatkoch.

Stáva sa vám, že cítite svoje pohodlie, ktoré nemienite opustiť kvôli žiadnému mužovi. Tvrdohlavá žena býk vidí veci viac zo svojho pohľadu a o svojej pravde presviedča každého okolo. Práve tejto vlastnosti sa na nej muži zľaknú. Niekedy je mlčať zlato.

Túto vlastnosť ženy býk pochopí iba muž panna, ktorý sa k žene býk v tomto smere dokonale hodí.

Žena Blíženci ♊

Žena Blíženci, prečo ste stále slobodná?

Žena blíženci nájde nedostatok na každom mužovi s ktorým trávi čas.

Okolo vás sú istotne muži, ktorí majú o vás záujem. A nie jeden. No žena blíženci nie je nikdy spokojná s tým, čo má na výber. Hľadá stále niečo iné, niečo, čo by ju uspokojilo. Ten správny muž jej dokáže ulahodiť a vysvetliť, že každý má svoje chyby.

Túto vlastnosť ženy blíženci pochopí iba muž vodnár, ktorý sa k žene býk v tomto smere dokonale hodí.

Žena Rak ♋

Žena Rak, prečo ste stále slobodná?

Žena rak trpí menším sebavedomím a neistotou.

Žena rak sa do veľkej miery zameriava na svoje nedostatky, ktoré vidí vo všetkom, čo robí. Toto menšie sebavedomie z nej cíti aj jej potenciálny partner na prvom rande. Je tiež presvedčená o svojej pravde a len ťažko bude s vami súhlasiť. Práve tieto vlastnosti odrádzajú mužov v jej okolí.

Túto vlastnosť ženy rak pochopí iba muž váhy, ktorý sa k žene býk v tomto smere dokonale hodí.

Žena Lev ♌

Žena Lev, prečo ste stále slobodná?

Žena lev si nie je istá svojou hodnotou a cenou.

Žena lev má niekedy problém s tým, že spadne do vzťahov s menej inteligentným, či s povaľačom. A to práve preto, lebo sa skutočne podceňuje. Pritom má vlastnosti, ktoré by ocenil nejeden muž na úrovni. Žena lev musí budovať svoje sebavedomie a zvýšiť svoj vlastný pocit hodnoty. Po viacerých sklamaniach sa žena lev bojí, aby neskončila s niekym, kto si ju nezaslúži.

Žena lev nájde svoj pocit rovnováhy iba s mužom v znamení strelec, ktorý sa k nej v tomto smere dokonale hodí a chápe ju.

Žena Panna ♍

Žena Panna, prečo ste stále slobodná?

Žena panna nájde na svojom potenciálnom partnerovi vždy nejakú vlastnosť, ktorá jej proste nesedí.

Ak je žena panna na prvom rande je to ešte fajn. Keď však príde domov urputne premýšľa o tom, aké nedostatky má muž s ktorým sa práve stretla. A nájde ich skutočne veľa. Stále bude v partnerovi hľadať chyby a myslí si, že jej nik nestačí. Je dobré poznať svoju hodnotu, ale niekedy je hľadanie týchto nedostatkov neopodstatnené.

Žena panna nájde svoje útočisko a pochopenie v mužovi v znamení býk, ktorý bude dokonale chápať jej pocity a potreby.

Žena Váhy ♎

Žena Váhy, prečo ste stále slobodná?

Žena váhy sa už toľkokrát popálila, že sa bojí novej lásky.

Má pocit, že jej chce každý ublížiť a že namá zmysel začínať vzťah, pretože jej daný muž iba ublíži. Práve preto sa žena váhy vyhýba randeniu a spoznávaniu nového muža. V živote si už prežila zlomené srdce a nechce tento pocit opakovať. Žena váhy musí žiť viac prítomným okamihom a uvedomiť si, že sklamanie a bolesť k láske niekedy patria.

Žena váhy nájde svoje útočisko v mužovi blížencovi, ktorý dokonale pochopí jej potreby a pocity.

Žena Škorpión ♏

Žena Škorpión, prečo ste stále slobodná?

Žena škorpión sa častokrát uzatvára sama do seba a nechce nikomu prezradiť veci, ktoré jej ublížili a ktoré ju trápia.

Škorpiónom robí veľké problémy dôvera. Práve to je ten kameň úrazu, ktorý žena škorpión nedokáže prekonať. Už veľakrát sa v dôvere popálila a preto radšej nezačne dôverovať nikomu, a to ani tým, ktorí by si to skutočne zaslúžili.

Žena škorpion nájde svojho vyvoleného partnera, ak sa spojí s mužom narodeným v zanamení rak, ktorý ju dokonale pochopí aj v tomto smere

Žena Strelec ♐

Žena Strelec, prečo ste stále slobodná?

žena strelec premýšľa nad každým svojim krokom a nad všetkým, čo súvisí s jej potenciálnym vzťahom, či s mužom, s ktorým strávila prvé rande, či ktorý jej už nejakú krátku dobu dvorí.

Žena strelec premýšľa nad každým koho stretne a pýta sa sama seba: "prečo nemôže byť vyšší? Prečo nemôže mať lepšiu prácu...?". Príliš všetko analyzuje a chcela by mať ideálneho partnera, ktorý dokonale spĺňa jej predstavy. Každý má však svoje chyby...

Ženu strelec dokonale doplní muž baran, ktorý ju svojimi vlastnosťami presvedčí o svojich hodnotách. Presne pochopí ako sa cíti a pomôže jej prekonať tieto jej stopky k úspešnému vzťahu.

Žena Kozorožec ♑

Žena Kozorožec, prečo ste stále slobodná?

Možno to, že je žena kozorožec stále slobodná, má na svedomí jej pohodlnosť a neochota vyraziť medzi ľudí.

Niekde tam na vás čaká muž, ktorý o vás istotne prejaví záujem. Chce to len poskytnúť mu tú možnosť a nenechať ho nájsť niekoho iného. Prekonajte hranice pohodlnosti a vyrazte do spoločnosti, kde istotne stretnete skutočne zaujímavého človeka.

žena Korozožec nájde svoju spriaznenú dušu v mužovi v znamení ryby, ktorý ženu kozorožca dokonale pochopí.

Žena Vodnár ♒

Žena Vodnár, prečo ste stále slobodná?

Žena vodnár už takmer stratila všetku dôveru v mužov. Práve preto má problém nechať niektorého z nich priblížiť sa k nej.

O ženu v znamení vodnára má záujem skutočne veľké množstvo mužov. No žena vodnár má veľký problém s dôverou a očakávaniami. Očakáva od svojho partnera skutočne veľa. Potom nasleduje sklamanie ak ten daný človek nesplní jej očakávania dokonalého muža.

Žena vodnár nájde svojho vysneného muž v znamení Kozorožec. Ten jej dokonale porozumie.

Žena Ryby ♓

Žena Ryby, prečo ste stále slobodná?

Pre ženu ryby sú najväčšou stopkou jej očakávania od mužov. Žena ryby sníva o dokonalom princovi, ktorý ale neprichádza.

Práve jej sny a ideály, ktoré si vytvorila o dokonalom partnerovi ju častokrát brzdia v upevňovaní vzťahov s potenciálnymi partnermi. Žena ryby očakáva od muža, že dokonale splní predstavu princa na bielom koni, ktorý bude nie len romantický, ale aj inteligentný a zabezpečí všetko, čo potrebuje. No v dnešnej dobe to už takto nechodí. A preto je čas nevyžadovať až takéto romantické mužské správanie hodné sladkých filmov.

Žena ryby nájde svoju spriaznenú dušu v mužovi narodenom v znamení Škorpión, ktorý bude dokonale chápať tieto jej nedostatky a vytvoria tak dokonalý pár.

Kto pre vás pripravil článok Prečo ste stále sama, podľa znamenia zverokruhu?

Všetky články, ako aj článok "Prečo ste stále slobodná, podľa znamenia zverokruhu" pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Článok uzrel svetlo sveta dňa 19.09.2019. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot. Tento horoskop nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk.

Ak sa vám článok páčil, nezabudnite ho zdieľať cez Facebook. Budeme sa tešiť každému zdieľaniu. Prajeme vám veľa lásky a spokojnosti vo vašom živote. Nezabudnite tiež navštíviť skvelú ZHODU PARTNEROV PODĽA ZNAMENIA.

Váš horoskop-tarot 💖

Nezabudnite si ani dnes prečítať svoj Denný Horoskop a otočiť si Tarotovú Kartu Dňa


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Veštkyňa Sibyla je tu pre vás! Píšte na: horoskop.vestenie@gmail.com


Prečo som slobodná podľa znamenia zverokruhu