Čínska Charakteristika znamenia Zajac

charakteristika čínskeho znamenia Zajac

Charakteristika čínskeho znamenia Zajac v skratke

Roky narodenia: 1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011, 2023.

Šťastné čísla pre znamenie Zajac sú 4 a 3 a všetky kombinácie týchto čísel, ako napríklad 34, 434,

Šťastným dňom znamenia Zajac je 26. deň každého mesiaca.

Farba, ktorou by sa mali obklopiť je ružová, fialová a červená.

Šťastným mesiacom pre znamenie Zajac je August.

Nešťastnou farbou, ktorej by sa mali vyhnúť je tmavohnedá.

Nešťastné čísla sú 1 a 8 a všetky dvojkombinácie týchto čísel, ako napríklad 81.

Nešťastný mesiac znamenia Zajac, podľa čínskeho horoskopu je Jún.

Veľká charakteristika čínskeho znamenia Zajac

Vo všeobecnosti je čínske znamenie Zajac veľmi elegantné. Tento človek má všetko na sebe poriadne vyžehlené, upravené a vždy je dokonale upravený. Zajace sú jemné stvorenia, ktoré však vo svojom konaní postupuju veľmi ostražito. Ich zodpovedné správanie im nedovoľuje, aby urobili chyby vo svojích rozhodnutiach. Sú natoľko inteligentné, že sa dokážu učiť z chýb ostatných, nemusia sa učiť na tých vlastných. Niektorým ľuďom v ich okolí sa však môže ich nadnesená povaha zdať nadradená. Majú pocit, ako keby sa zajac nad nich vyvyšoval, čo však nie je pravda. Zajac koná tak ako koná, pretože to má proste v povahe. Trpezlivosť čínskeho znamenia zajac mu otvára cesty k rôznym lukreatívnym povolaniam. Sú tiež skvelými rodičmi a dieťaťu dokážu vysvetliť všetko čo ho zaujíma s kľudom, rozvahou a potrebnou dávkou inteligencie. Aj napriek týmto mnohým dobrým vlastnostiam je zajac niekedy skutočne povrchný a koná na základe toho, čo sa páči jeho oku. Muž v tomto znamení je skutočný gentleman a so ženou zaobchádza jemne a slušne. Má neodolateľný a zvodný úsmev. Ženy patriace v čínskom zverokruhu k znameniu zajac majú nesmierne tajuplný vzhľad, ktorý láka mužov v jej okolí. Zajace sú verne znamenie, ktoré čakajú na toho pravého s kým budú tráviť spoločné chvíle a s kým budú budovať svoj životný úspech.

Práca a peniaze čínskeho znamenia Zajac

Zajac je podľa čínskeho horoskopu znamenie, ktoré koná dušou, no dokáže využiť aj svoje svieže nápady a silnú inteligenciu. Zajac je nesmierne pracovitý a preto sa počas života môže tešiť z bohatej a naplnenej kariéry. Je nadaný pre umeleckú tvorbu a ženy v čínskom znamení Zajac sú nesmierne nadané krajčírky a kuchárky. Svoje prednosti dokážu využiť aj v súkromí, kde sú muži neuveriteľne nadšení z týchto ich predností, ktoré sú dnes už skôr výnimkou. Zajac sa uplatní aj v oblasti, kde sa venuje iným. Čínsky horoskop o nich hovorí ako o skvelých učiteľov a pracovníkov v zdravotníckej oblasti. Sú aj skvelí doktori, pretože dokážu skombinovať žiadostivosť po vzdelaní a vzťah k ostatným ľuďom. Títo ľudia sa uplatnia aj v oblasti ľudských práv a sú dobrí právnici, advokáti a dokonca aj politici.

Zdravie čínskeho znamenia Zajac

Zajace sú celkovo znamenie, ktoré počas života veľmi zdravie nepotrápi. Aj keď môžu mať niekedy pocit oslabenej imunity, alebo zhoršeného zdravotného stavu, väčšinou sa s tým telo jednoducho vysporiada. Tieto choroby tak neprechádzajú do ničoho komplikovanejšieho. Zajace majú vzťah k šporu a podľa čínskeho horoskopu by sa mali venovať športu čo najviac. Posilnia si tak zdravie až do vysokého veku. Čínsky horoskopu upozorňuje znamenie Zajac tiež pred stravovaním vo fast foodoch. Mali by sa tiež vyhnúť veľkej konzumácií ovocia, ktoré by mali používať iba ako súčasť pestrej stravy, nie ako náhradu za každé jedlo. Keďže je zajac nesmierne pracovitý, mal by si dávať pozor na to, že zabúda na jedlo a sústrediť sa naň. Hĺtavé a rýchle stravovanie by mu mohlo spôsobovať nepekné zdravotné komplikácie a vo vyššom veku aj problém s obezitou. Pre dobré psychické zdravie sa odporúča, aby bol Zajac čo najviac vyrovnaný so svojím stresom. Mohol by tak súsiť meditáciu a rôzne duchovné cvičenia, ktoré mu pomôžu viac spoznať svoje pocity, myšlienky a starosti. Zajac by sa mal za každú cenu vyhýbať stresu a napätiu, pretože by to mohlo mať negatívny efekt na jeho duševné zdravie. Nesmú tiež zabúdať na pitný režim.

Čínsky horoskop, charakteristika a láska znamenia Zajac

Znamenie zajac si rozumie s množstvom ostatných znamení čínskeho zverokruhu. Je to populárne znamenie, ktoré si jednoducho nájde partnera, priateľa ale aj životnú lásku celkom jednoducho, pretože je to priateľský a populárny človek, veľmi obľúbený v spoločnosti. V láske sa správa otvorene a zvyčajne sa vyhýba klamstvám. Dokáže vytvárať plnohodnotné, ale aj dostatočne romantické vzťahy, pretože romantika patrí k jeho bežnému životu. Slobodné Zajace častokrát premýšľajú medzi hranicou priateľstva a partnerstva, pretože svoju polovičku a lásku nájdu pravdepodobne medzi svojimi priateľmi. Charakteristika čínskeho znamenia Zajac taktiež špecifikuje zajaca ako dominantného partnera, pokiaľ ide o otázku milostného života. Istú dominanciu však uvíta aj zo strany svojho milovaného. Priateľstvo v jeho živote prerastá do lásky vtedy, ak spoločne prekročia istú rovinu intimnosti. Môže ísť o dotyky, bozk, ale aj o tajomstvá, ktoré sú osobné a ten druhý ich zverí svojmu oddanému Zajacovi. Počas života sa môže zamilovať aj viackrát, no nie je ten typ, ktorý by bol neverný. Zajac je verným znamením čínskeho zverokruhu a preto je v láske tým najlepším riešením pre viaceré čínske znamenia.

Znamenie Zajac, partnerská zhoda a láska

Zajac je obľúbené znamenie a tvorí skevlú partnerskú zhodu napríklad so znamením Potkan. Činske znamenie Koza je tiež ideálnym partnerom pre Zajaca, pretože majú spoločné záujmy a tak si skvele rozumejú. Zajac si vie vytvoriť pevný a kvalitný partnerský zväzok taktiež so znameniami Opica, Pes a Prasa. Má teda množstvo možností ako si vybrať toho pravého partnera, pretože so všetkými, ktorých sme uviedli si bude dobre rozumieť v každej oblasti ich vzťahu. Znamenie zajac sa vzájomne doplňuje so znamením Tiger a Drak. Podľa čínskeho horoskopu je pre neho Kôň skvelým partnerom pre prácu, alebo vytvorenie projektu. Je to dobré spojenie aj na založenie podnikania a celkovú spoluprácu. S byvolom vytvoria pevné priateľstvo a budú si rozumieť skutočne dokonale.

Znamenie Zajac, nevhodní partneri

V oblasti milostných vzťahov sú niektoré znamenia nekompatibilné so zajacom, hlavne kvôli hodnotovým otázkam, či kvôli nezhode názorov v politike, náboženstve, alebo v celkovom postoji k ochrane planéty, zvierat a podobne. Zajac si cení hodnoty, ktoré sú nad tými materiálnymi. Je to dobrosrdečný človek, ktorý má špecifické postoje a názory na svet. Bohužiaľ, ani toto populárne a obľúbené znamenie zverokruhu nieje vždy obľúbené medzi všetkými. Tak ako každé znamenie čínskeho zverokruhu, ani zajac nieje svojimi charakteristikými vlastnosťami kompatibilný so všetkými znameniami. Zajac si nemusí porozumieť s čínskym zanmením Had, pretože zajac nezvláda hadovu tvrdohlavosť a niekedy utiahnuté, až introvertné správanie. Had uprednostňuje vo vzťahoch iné správanie ako to, ktoré mu môže Zajac ponúknuť. Charakteristika čínskeho znamenia Zajac taktiež upozorňuje na zlú kompatibilitu v láske medzi znamením Zajac a čínskym znamením Kohút. V tomto vzťahu nastávajú rýchle a riskantné zvraty, ktoré ústia do veľkých hádok a niekedy dokonca do fyzického ubližovania. Ak sa tieto dve znamenia rozhodnú zdieľať spoločnú domácnosť je vhodné zamerať sa viac na upokojovanie negatívnych energií a na častejšie prečistenie energií v domácnosti od napätia. Feng Shui špecifikuje toto spojenie ako nevhodné, ale aj v tom najkrajšom vzťahu nastáva obdobie, kedy musíte vzťah budovať a pracovať na ňom. Odhodlanie Zajaca dokáže prekonať aj komplikovanejšie vzťahy. V láske je teda čínske znamenie Zajac označované ako najtolerantnejšie znamenie čínskeho zverokruhu.

Ako očariť čínske znamenie Zajac?

Ak sa zaujímate o čínske znamenie Zajac nemusíte sa obávať. Stačí ak budete prirodzený a pomôžete im s vecou, v ktorej si nevedia poradiť. Králik je spoločenský človek, ktorý má záujem zdržiavať sa v spoločnosti ostatných ľudí. Preto si vytvára pevné sociálne väzby. Častokrát sa stáva, že Zajac nadviaže vzťah práve s človekom, ktorý bol jeho priateľom. Sú ohľaduplní voči ostatným a majú skvelý zmysel pre humor. Ak ho rozosmejete, istotne ho aj očaríte. Dokáže neuveriteľné veci svojím vyjadrovaním a vystupovaním. Dokáže si rázom zo svojích neprajníkov urobiť priateľov, ktorí ho budú obdivovať. Snažte sa ho teda rozveseliť a byť jeho priateľom. Čínsky horoskop tvrdí, že presne takto si získate toto výnimočné znamenie čínskeho zverokruhu.


Kompletná Charakteristika čínskych znamení


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.


Charakteristika znamenia Zajac