Charakteristika znamenia Pes

charakteristika znamenia pes

Charakteristika znamenia Pes v skratke

Roky narodenia: 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018, 2030.

Šťastné čísla pre znamenie Pes sú 4 a 9 a všetky kombinácie týchto čísel, ako napríklad 94, 949.

Šťastným dňom znamenia Tiger je 7. deň každého mesiaca.

Farba, ktorou by sa mali obklopiť je zelená a fialová.

Šťastným mesiacom pre znamenie Pes je Jún.

Nešťastnou farbou, ktorej by sa mali vyhnúť je modrá.

Nešťastné čísla sú 6 a 7 a všetky dvojkombinácie týchto čísel, ako napríklad 76.

Nešťastný mesiac znamenia Pes, podľa čínskeho horoskopu je Máj.

Veľká charakteristika znamenia Pes

Zo zvieracej ríše poznáme Psa, ako najlepšieho priateľa človeka. Čínsky horoskop priradzuje túto vlastnosť aj všetkým ľuďom, ktorí sa narodili práve v znamení Pes. Dokáže totiž pochopiť ľudské potreby a požiadavky a je to poslušný človek, ktorý je bohatý vo svojom srdci. Toto zviera je veľmi pozitívne a podľa čínskeho horoskopu symbolizuje doslova zrod šťastia. Ak sa vo vašej rodine narodí dieťa v znamení Pes, znamená to zvyčajne nesmierne šťastie a bohatstvo pre celú vašu rodinu. Ak k vám príde na návštevu Pes, vnesie vám do domu kúsok šťastia, a odstráni moc zlých duchov. Pes je teda stvorenie veľmi lojálne, ktorého milujú všetci v jeho okolí. Je to čestný človek, ktorý nemá rád faloš a pretvárku. Všetko vo svojom živote vykonáva tak, aby nemusel nikoho oklamať, alebo zarmútiť. Je to milá osoba, o ktorej si jeho priatelia myslia, že je najdôležitejšou osobou celej skupiny. Pes má v čínskom horoskope svoje miesto na vrchole všetkých znamení z hľadiska vernosti a priateľstva. Ich veľkou prednosťou je ich nesmierna obozretnosť vďaka ktorej sa vedia vopred vyhnúť nepríjemným situáciám. Čínske znamenie Pes je skvelý radca a svojím priateľom vždy ponúkne pomocnú ruku, či rameno, na ktorom sa môžu vyplakať. U ostatných niekedy vyvoláva dojem tvrdohlavosti a nudnosti. Táto osoba však nie je nudná, len má trochu iný zmysel pre humor, v porovnaní s ostatnými znameniami čínskeho zverokruhu. Znamenie Pes sa vyhýba čomukoľvek, čo by mohlo ublížiť ostatným ľuďom. Vo svojom živote hľadá pokoj a rodinu s ktorou by sa cítil naplnený. Znamenie Pes je teda vždy pripravené pomôcť človeku, ktorý jeho pomoc potrebuje. Nesnažte sa ublížiť tomuto cnostnému znameniu, mohlo by ho to nesmierne raniť. Berte ho skôr ako vynikajúceho priateľa, nie ako niekoho, kto vás ohrozuje.

Práca a peniaze čínskeho znamenia Pes

Pes je lojálny človek, ktorý je však aj nesmierne odvážny. Práve kvôli týmto vlastnostiam je pes odhodlaný vydať sa v pracovnom živote na cestu pomoci ostatným ľuďom. Má chuť zvoliť si cestu práva, alebo vykonávania spravodlivosti v uniforme na pozícii policajta, či doktora. Znamenie Pes si častokrát už v mladom veku vytýči svoj cieľ do života. Počas života preto robí potrebné kroky na to, aby sa už v mladom veku stal váženým pracovníkom na vysnenej pozícií. Medzi čínskym znamením Pes nájdeme množstvo úspešných lekárov a medzi ženami sestričky, ktoré sú obľúbené u všetkých pacientov. Pes je tiež znamenie, ktoré si dá záležať na usporiadaní vecí a chce mať všetko v úplnom poriadku. Nie je žiadnou výnimkou, že stretnete Psa muža, alebo aj ženu, ktorý sa pohybuje v IT oblasti, alebo v smere programovania. Sú to väčšinou veľmi nadaní ľudia s enormným nadšením pre prácu. Do splnenia sovjích úloh zapájajú nie len svoj mozog, ale aj srdce a celú dušu. Čínske znamenie Pes je vždy pripravené pomôcť v práci svojim kolegom, čo z neho robí nesmierne obľúbeného človeka. Aj v oblasti vedy nájdeme ľudí v tomto ušľachtilom znamení. Nerobí im problém ani písanie a preto je medzi nimi množstvo spisovateľov, novinárov a blogerov.

Zdravie čínskeho znamenia Pes

Čínske znamenie pes sa teší celkom dobrému zdraviu. Hlavne po psychickej stránke, ak nájdu partnera s ktorým si porozumejú, cítia sa dobre po celý život. Pes je znamenie, ktoré si plnými dúškami užíva sovje šťastie a preto má skutočne pevné duševné zdravie. Je odolný voči chorobám vďaka tomu, že sa venujú športovým aktivitám. Potrápiť ich môže, hlavne v zimnom období, chrípka, prechladnutie, alebo bolesť hrdla. V staršom veku trpí toto znamenie bolesťami chrbtie, ktoré však dokáže vyriešiť zvýšený pohyb a cvičenie. Niekedy má však aj Pes obdobie, kedy ťažko znáša vysoké pracovné nasadenie a časté spoločenské udalosti, ktorých sa zúčastňuje. Môže byť z toho veľmi vyčerpaný. Tu pomáha dlhšia dovolenka, alebo len proste zmena prostredia na pár dní. Hlavne však musí tráviť čas s ľuďmi na ktorých mu záleží. Pes nie je veľmi ambiciózne znamenie a v živote nie je jeho prioritou hľadanie peňazí. Skôr uprednostňuje lásku a hľadanie životnej harmónie. Práve preto by sme sa mali od tohto čínskeho znamenia čo učiť.

Čínsky horoskop a láska znamenia Pes

Ako sme už písali, Pes je skutočne rozkošné znamenie, ktoré milujú takmer všetci ľudia, ktorí ho poznajú. Človek narodený v znamení Psa uprednostňuje v živote hľdanie lásky a svojho vnútorného šťastia pred akýmikoľvek potrebami. Preto by si práve ľudia v tomto znamení mali dávať pozor na zlomené srdce a snažiť sa nájsť skutočne pravú lásku. Pes nie je typ človeka, ktorý by flirtoval, či chodil sa zabávať do klubov s cieľom krátkeho románika. Toto šetrné znamenie tak poskytne láske svojho života skutočnú oddanosť, vernosť, štedrosť a porozumenie.

Znamenie Pes, partnerská zhoda a láska

Najlepšie sa k nemu hodí znamenie Zajac, ktoré je jednoznačným favoritom v budovaní spoločného života. Zajac bude pre Psa skuočnou oporou a najsilnejšie kompatibilným znamením. Dokážu spolu vybudovať harmonický vzťah, ktorý už nedokáže nič zlomiť. Keďže je pes veľmi priateľský človek, vytvára priateľské väzby s mnohými znameniami. Pre priateľstvo sú vhodné čínske znamenia Tiger, Potkan, Opica a Prasa. So všetkými znameniami si porozumie a dané znamenia v ňom nájdu perfektnéo priateľa. Pracovné partnerstvo dokáže vytvoriť s Hadom a Kôň, pretože tieto znamenia sa budú dopĺňať.

Znamenie Pes, nevhodní partneri

Vzťah by si mal však vyhodiť z hlavy so znamením Drak a Kohút. S týmito znameniami nenájde zhodu v žiadnom dôležitom životnom okruhu a môžu byť tak obaja vo vzťahu nespokojní.

Ako očariť čínske znamenie Pes?

Znamenie Pes je lojálne znamenie, ktoré nedáva prednosť rýchlym a netrvácnym vzťahom. Chcú sa za každú cenu vyhnúť problémom a väčšinou konajú sovjím dobrým srdcom. Ak sa chcete dostať do pozornosti Psa, je nutné, aby ste sa najprv stali jeho priateľom. Akonáhle sa stanete jeho blízkym priateľom, Pes si vás obľúbi natoľko, že máte možnosť navrhnúť mu premostenie priateľstva do vzťahu. Tak budete mať aspoň čas spoznať toto krásne znamenie a zistiť, či s ním budete skutočne šťastný. Prijímanie šťastia je totiž pre čínske znamenie Pes nesmierne dôležité a dávajú si záležať na tom, aby tvorili pár iba s niekym, kto ich robí skutočne šťastnými. Je to konzervatívne znamenie a preto zabudnite na okázalé správanie, či oblečenie, ktoré by mohlo Psa jedine znechutiť.


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Charakteristika znamenia Tiger