Charakteristika znamenia Prasa

charakteristika znamenia prasa

Charakteristika znamenia Prasa v skratke

Roky narodenia: 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019, 2031.

Šťastné čísla pre znamenie Prasa sú 5 a 8 a všetky kombinácie týchto čísel, ako napríklad 85, 855.

Šťastným dňom znamenia Prasa je 25. deň každého mesiaca.

Farba, ktorou by sa mali obklopiť je hnedá a žltá.

Šťastným mesiacom pre znamenie Prasa je Február.

Nešťastnou farbou, ktorej by sa mali vyhnúť je zelená.

Nešťastné čísla sú 2 a 7 a všetky dvojkombinácie týchto čísel, ako napríklad 72.

Nešťastný mesiac znamenia Prasa, podľa čínskeho horoskopu je Apríl.

Veľká charakteristika znamenia Prasa

Prasa je znamenie geniality spojené s láskavosťou voči ostatným ľuďom okolo nich. Toto znamenie sa vyznačuje tým, že už v mladom veku výrazne vyčnieva nad svojích rovesníkov. Zvyčajne rozumie veciam viac, ako ktorékoľvek iné znamenie čínskeho zverokruhu. Prasa je čínske znamnie, ktoré sa môže pochváliť enormnou vytrvalosťou. Ak si prasa vyhliadne svoj cieľ, ide za ním cez akékoľvek prekážky a problémy. Vďaka silnej vytrvalosti sa dostane až do svojho cieľa a problémy zvyčajne zvláda bez väčšieho úsilia, či trápenia. Čínsky horoskop pripisuje prasaťu dôležitú vlastnosť a tou je schopnosť rýchlo sa prispôsobiť prostrediu, či ostatným ľuďom. Preto nemá problém zapadnúť všade, kde by mal vyvolať dobrý dojem okolia. Aj keď sa potrebuje sťahovať za prácou, či láskou, rýchlo si zvykne na tamojšie prostredie a zmena mu postupne nerobí žiaden problém. Jednoducho povedané, čínske znamenie prasa je pozitívne, lojálne voči ostatným a je nesmierne dobrosrdečné. Jeho úprimnosť stojí nad všetkými jeho negatívnymi vlastnosťami. Ich prijemný vzhľad častokrát láka ľudí na to, aby si s ním aspoň pohovorili. Prasa láka ľudí na svoju stranu a veľmi rýchlo si získava dobrých priateľov. V živote sú to verní ľudia, ktorí sú vľúdni k ľuďom, ktorých milujú. S ľuďmi naokolo zaobchádzajú jemne a úprimne. Niektorým ľuďom sa však môže zdať jeho postup pomalý a majú pocit, že Prasaťu chýba potrebná životná energia. Môže to byť ich nedostatkom, no zvyčajne si to na nich všimnete až po dlhšej dobe poznania ich osobnosti. Medzi negatívnu vlastnosť, ktorú majú takmer všetky tieto osoby spoločné, čísnky horoskop zaraďuje ich potrebu robiť si žarty z ostatných ľudí. Preto nie je dobré byť terčom nezhody so znamením Prasa.

Práca a peniaze čínskeho znamenia Prasa

Čínske znamenie prasa má väčšinou telo o ktoré sa z času na čas stará. Nie je to typ vytrvalého športovca, ktorého zaujme každý šport. Práve preto sa aj jeho zdravie mení, ako na hojdacej sieti. Prasa je nie vždy energické znamenie. Rado oddychuje a užíva si pohodu prítomného okamihu. Dokáže si celý večer užívať pri televízii v objatí svojho milovaného partnera. Niekedy môže prasa prehliadnúť svoj zhoršujúci sa zdravotný stav. Nie je to typ človeka, ktorý by niečo zveličoval, ba práve naopak. Preto sa mu môže stať, že zanedbá aj komplikovanejšie negatívne príznaky jeho zdravia. Mal by si však na to dávať pozor, pretože niekedy ho to dostane do poriadného problému. Znamenie Prasa nesmie zabúdať na preventívne prehliadky a venovať dostatočnú pozornosť pravidelnému pitnému režimu. Každý deň by si mal nájsť čas na pohyb na čerstvom vzduchu. Toto znamenie musí dbať o to, aby šlo na prechádzku, do záhrady, či len tak si sadnúť niekam na čerstvý vzduch. Dokonale to očistí jeho dušu pred únavou a dopraje mu to novú sviežosť do života. Prasa sa môže totiž svojím nezdravým stravovaním dopracovať až k cukrovke, zlej srdcovej činnosti, či k vysokému cholesterolu. Veľmi dôležíté je pre Prasa tiež vyvážené a pravidelné stravovanie. Toto čínske znamenie by malo zabudnúť na hĺtanie jedného obrovského jedla denne. Potrebuje si vytvoriť streidmosť a pravidelnosť v jedení, inak bude vystavené rôznym zdravotným problémom.

Zdravie čínskeho znamenia Prasa

Prasa je typ človeka ktorý zháňa prácu, ktorá bude blízka jeho záujmom a koníčkom. Práve preto, že majú dobrý vzťah s ľuďmi okolo si čínske znamenie Prasa hľadá uplatnenie ako pracovník v zdravotníctve. Sú z nich dokonca skvelí veterinári a chovatelia. Orientujú sa všade tam, kde môžu pomôcť nie len ľuďom, ale aj ostatným stvoreniam na našej planéte. Zo žien narodených v tomto znamení sú zas skvelé učiteľky a policajtky. Nájdu si uplatnenie aj v oblasti umenia ako maliari, či výtvarníci. Znamenie prasa nájde svoju pohodu aj v práci architekta a bytového dizajnéra. Pre toto znamenie sa tiež vynikajúco hodí práca v oblasti poľnohospodárstva. Mohli by si zasadiť vlastnú úrodu, alebo chovať úžitkové zvieratá. Dokonca aj keby sa tým živili stali by sa z nich spokojní ľudia. Prasa chce žiť prostý a jednoduchý život tak, aby našlo svoje vnútorné šťastie a uplatnenie v každondennom živote. Keďže je prasa veľmi zodpovedné a čestné, hodí sa dokonale na úlohu lekára. Najlepšie sa cítia ak môžu pomôcť človeku, ktorý už nevie kde hľadať pomoc. Prasa má obrovský potenciál stať sa vynikajúcim lekárom. Pre prasa nie sú vhodné povolania, kde by sa museli stretávať s veľkým konkurenčným obchodom. Nebude veľmi úspešným obchodníkom, ani pracovníkom v oblasti realít.

Čínsky horoskop a láska znamenia Prasa

Čínske znamenie Prasa nosí vo svojom vnútri bohaté emócie, no nie je vždy ochotné ukázať ich ostatným okolo neho. Preto sa toto znamenie môže javiť ako zatvorená kniha pre všetkých, ktorý k nemu nie sú dostatočne blízko. Svojím najbližším však bez problémov predstaví celé svoje ja, pretože si je istý, že sa im bude páčiť. Ak niekto nie je spokojný s jeho osobnosťou môže sa ho to dotknúť. Nemá rád, ak sa ho niekto snaži zmeniť. Prasa je optimistické znamenie, ktoré vie svojmu partnerovi poskytnúť vytúžené šťastie. Niekedy je Prasa nesmierne precitlivené a na to by si mali ich partneri dávať pozor.

Znamenie prasa, partnerská zhoda a láska

Najlepším spojením pre znamenie prasa je láska so znamením Tigra, alebo Zajaca. S týmito dvomi znameniami má spoločné záujmy a budú si rozumieť aj v iných oblastiach života. Vhodným partnerom, s ktorým si bude Prasa skutočne blízke, je znamenie Koza. Prasa je obľúbené znamenie, ktoré jednoducho nadväzuje priateľstvá. Toto znamenie sa nemusí obávať ani vo vzťahu s Koňom, či so Psom. So všetkými týmito znameniami si dobre porozumie. Skvelé priateľstvo dosiahne so znamením Drak. Pre ženy v tomto čínskom znamení bude najlepšou priateľkou žena narodená v tom istom znamení - Prasa. Vhodným pracovným partnerom pre znamenie Prasa je Kohút.

Znamenie prasa, nevhodní partneri

Nevhodným partnerom pre znamenie Prasa sú ľudia narodení v znamení Hada. Opica bude tiež Prasa vyčerpávať a v konečnom dôsledku by to bol iba vzťah založený na vypočítavosti jedného zo znamení. Opica je teda tiež jedno zo znamení, ktorým by sa malo Prasa vyhýbať. Skutočný pozor si však musí dávať na čínske znamenie Byvol. S Byvolom má Prasa skutočne komplikovaný a búrlivý vzťah. Ich vzájomné spojenie by sa mohlo škaredo skončiť. Najprv vytvárajú priateľstvo, potom lásku a nakoniec spaľujúcu nenávisť.

Ako očariť čínske znamenie Prasa?

Vo všeobecnosti je toto znamenie teda niečo medzi priateľom a životným partnerom. Ak si chcete získať toto znamenie a spoznať ho do hĺbky, budete musieť byť najskôr jeho priateľom. Prasa sa nestretáva len tak s hocikým. Ak však túžite po romantickom milostnom vzťahu je pre vás tým pravým. Prasa je znamenie, ktoré vám poskytne veľké šťastie, pretože presne to, chce vo vzťahu pociťovať aj ono. Svoje zlé a negatívne pocity zvykávajú vykomunikovať s danou osobou a preto sa stávajú naozaj celoživotným partnerom. Každý problém dokážu rafinovane vyriešiť, pretože si vzájomný vzťah skutočne cenia. Prasa si môžete získať jedine úprimným srdcom a tým, že mu poskytnete skutočnú, úprimnú lásku. Ak si raz získate jeho srdce, pravdepodobne vám bude navždy verný. Musíte mu však dopriať úplnú spokojnosť vo vzťahu. Prasa je však nenáročné znamenie a preto by to nemal byť tvrdý oriešok.


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Charakteristika znamenia Tiger