Čínska charakteristika znamenia Prasa

charakteristika čínskeho znamenia prasa

Charakteristika čínskeho znamenia Prasa v skratke

Roky narodenia: 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019, 2031.

Šťastné čísla pre znamenie Prasa sú 5 a 8 a všetky kombinácie týchto čísel, ako napríklad 85, 855.

Šťastným dňom znamenia Prasa je 25. deň každého mesiaca.

Farba, ktorou by sa mali obklopiť je hnedá a žltá.

Šťastným mesiacom pre znamenie Prasa je Február.

Nešťastnou farbou, ktorej by sa mali vyhnúť je zelená.

Nešťastné čísla sú 2 a 7 a všetky dvojkombinácie týchto čísel, ako napríklad 72.

Nešťastný mesiac znamenia Prasa, podľa čínskeho horoskopu je Apríl.

Veľká charakteristika čínskeho znamenia Prasa

Prasa je znamenie geniality spojené s láskavosťou voči ostatným ľuďom okolo nich. Toto znamenie sa vyznačuje tým, že už v mladom veku výrazne vyčnieva nad svojích rovesníkov. Zvyčajne rozumie veciam viac, ako ktorékoľvek iné znamenie čínskeho zverokruhu. Prasa je čínske znamnie, ktoré sa môže pochváliť enormnou vytrvalosťou. Ak si prasa vyhliadne svoj cieľ, ide za ním cez akékoľvek prekážky a problémy. Vďaka silnej vytrvalosti sa dostane až do svojho cieľa a problémy zvyčajne zvláda bez väčšieho úsilia, či trápenia. Čínsky horoskop pripisuje prasaťu dôležitú vlastnosť a tou je schopnosť rýchlo sa prispôsobiť prostrediu, či ostatným ľuďom. Preto nemá problém zapadnúť všade, kde by mal vyvolať dobrý dojem okolia. Aj keď sa potrebuje sťahovať za prácou, či láskou, rýchlo si zvykne na tamojšie prostredie a zmena mu postupne nerobí žiaden problém. Jednoducho povedané, čínske znamenie prasa je pozitívne, lojálne voči ostatným a je nesmierne dobrosrdečné. Jeho úprimnosť stojí nad všetkými jeho negatívnymi vlastnosťami. Ich prijemný vzhľad častokrát láka ľudí na to, aby si s ním aspoň pohovorili. Prasa láka ľudí na svoju stranu a veľmi rýchlo si získava dobrých priateľov. V živote sú to verní ľudia, ktorí sú vľúdni k ľuďom, ktorých milujú. S ľuďmi naokolo zaobchádzajú jemne a úprimne. Niektorým ľuďom sa však môže zdať jeho postup pomalý a majú pocit, že Prasaťu chýba potrebná životná energia. Môže to byť ich nedostatkom, no zvyčajne si to na nich všimnete až po dlhšej dobe poznania ich osobnosti. Medzi negatívnu vlastnosť, ktorú majú takmer všetky tieto osoby spoločné, čísnky horoskop zaraďuje ich potrebu robiť si žarty z ostatných ľudí. Preto nie je dobré byť terčom nezhody so znamením Prasa.

Práca a peniaze čínskeho znamenia Prasa

Čínske znamenie prasa má väčšinou telo o ktoré sa z času na čas stará. Nie je to typ vytrvalého športovca, ktorého zaujme každý šport. Práve preto sa aj jeho zdravie mení, ako na hojdacej sieti. Prasa je nie vždy energické znamenie. Charakteristika čínskeho znamenia Prasa špecifikuje, že prasa rado oddychuje a užíva si pohodu prítomného okamihu. Dokáže si celý večer užívať pri televízii v objatí svojho milovaného partnera. Niekedy môže prasa prehliadnúť svoj zhoršujúci sa zdravotný stav. Nie je to typ človeka, ktorý by niečo zveličoval, ba práve naopak. Preto sa mu môže stať, že zanedbá aj komplikovanejšie negatívne príznaky jeho zdravia. Mal by si však na to dávať pozor, pretože niekedy ho to dostane do poriadného problému. Znamenie Prasa nesmie zabúdať na preventívne prehliadky a venovať dostatočnú pozornosť pravidelnému pitnému režimu. Každý deň by si mal nájsť čas na pohyb na čerstvom vzduchu. Toto znamenie musí dbať o to, aby šlo na prechádzku, do záhrady, či len tak si sadnúť niekam na čerstvý vzduch. Dokonale to očistí jeho dušu pred únavou a dopraje mu to novú sviežosť do života. Prasa sa môže totiž svojím nezdravým stravovaním dopracovať až k cukrovke, zlej srdcovej činnosti, či k vysokému cholesterolu. Veľmi dôležíté je pre Prasa tiež vyvážené a pravidelné stravovanie. Toto čínske znamenie by malo zabudnúť na hĺtanie jedného obrovského jedla denne. Potrebuje si vytvoriť streidmosť a pravidelnosť v jedení, inak bude vystavené rôznym zdravotným problémom.

Zdravie čínskeho znamenia Prasa

Čínske znamenie prasa má vacsinou telo o ktore sa z času na čas stará. Nie je to typ vytrvalého športovci, ktoreho zaujme každý šport. Práve Preto sa ai jeho Zdravie menia, Ako na hojdacej sieti. Prasa je nie vždy energické znamenie. Rado oddychuje a užíva si pohodu prítomného okamihu. Dokáže si celý večer užíva pri televíziám v Objat svojho milovaného partnera. Niekedy mozem prasa prehliadnúť svo zhoršujúci sa zdravotný stav. Nie je to typ človeka, ktory by Niečo zveličoval, ba práve naopak. Preto sa mu mozem stať, že zanedbá ai komplikovanejším negatívne príznaky jeho zdravím. Mal by si však na to dávať pozor, pretoze niekedy ho to dostane do poriadného problému. Čínske Znamenie Prasa nesmie zabúdať na preventívne prehliadky a venovať dostatočnú pozornosť pravidelnému pitnému režimu. Každý deň by si mal najst čas na pohyb na čerstvom vzduchu. Toto znamenie musí dbať o to, aby išlo na prechadzky, do záhrady, či len tak si sadnúť niekam na čerstvý vzduch. Dokonale to očistí jeho dušu pred únavou a dopraje mu to novú sviežosť do života, dodáva charakteristika čínskeho znamenia Prasa. Prasa sa mozem totiž svojim nezdravým stravovaním dopracovať až k cukrovky, zlej srdcovej činnosti, či k vysokému cholesterolu. Veľmi dolezite je pre Prasa tiez vyvážené a pravidelné stravovaním. Toto čínske znamenia by malo Zabudnutá na hltaním jedného obrovského jedla denne. Potrebuje si vytvoriť streidmosť a pravidelnosti v jedení, inak bude vystavené rôznym zdravotným problémom.

Čínsky horoskop, charakteristika a láska znamenia Prasa

Čínske znamenie Prasa nosí vo svojom vnútri bohaté emócie, no nie je vždy ochotné ukázať ich ostatným okolo neho. Preto sa toto znamenie môže javiť ako zatvorená kniha pre všetkých, ktorý k nemu nie sú dostatočne blízko. Svojím najbližším však bez problémov predstaví celé svoje ja, pretože si je istý, že sa im bude páčiť. Ak niekto nie je spokojný s jeho osobnosťou môže sa ho to dotknúť. Nemá rád, ak sa ho niekto snaži zmeniť. Prasa je optimistické znamenie, ktoré vie svojmu partnerovi poskytnúť vytúžené šťastie. Niekedy je Prasa nesmierne precitlivené a na to by si mali ich partneri dávať pozor. Obe pohlavia narodené v tomto čínskom znamení zverokruhu sú však špecifické vo svojom správaní voči partnerovi. Niektoré črty majú spoločné, no charakteristika čínskeho znamenia Prasa opisuje aj rozdielne črty muža a ženy v čínskom zanmení Prasa. Muž Prasa je veľmi romantickým mužom, ktorý vo vzťahu prejavuje množstvo lojálnosti. Jeho správanie je podmienené faktom, že muž prasa túži po romantickom spojení so svojim partnerom, ktorého si vyberá na celý život. Začiatky vzťahu môžu byť zo strany muža v znamení Prasa unáhlené a nieje výnimkou, že tento muž sa najrýchlejšie hrnie do manželstva. V manželstve je veľmi zodpovedný a snaží sa o finančné zabezpečenie celej rodiny. Ako otec je lojálny ale niekedy nepochopený, pretože ťažko prejavuje svoje pocity. Charakteristika čínskeho znamenia Prasa sa tiež zameriava na lásku ženy tohto znamenia. Ženu v čínskom znamení prasa si obľúbia hlavne muži, ktorí hľadajú submisívnu, milú, plachú a tichú spoločníčku, ktorá plne dôveruje rozhodnutiam svojho partnera. V láske sa neprejavuje jej dominancia, aj keď sa vo vzťahu snaží byť nezávislá, čo sa jej aj väčšinou darí. Ženy narodené v roku prasaťa vzbudzujú u partnera túžbu po ochrane, pretože pôsobia krehko. Niekedy si ju môžete pomýliť s vílou, ktorej schopnosťou je podmaniť si svojho milovaného jediným úsmevom. Takáto je žena, ktorá sa narodila v čínskom roku Prasa.

Znamenie prasa, partnerská zhoda a láska

Najlepším spojením pre znamenie prasa je láska so znamením Tigra, alebo Zajaca. S týmito dvomi znameniami má spoločné záujmy a budú si rozumieť aj v iných oblastiach života. Tiger prináša do života prasaťa veľkú vášeň a nesmierne si porozumejú už v počiatkoch ich vzťahu, kedy sa spoznávajú. Tiger je trpezlivé znamenie rovnako ako prasa a preto budujú domácnosť, ktorá je obklopená pohodou a dobrou energiou, podčiarkuje charakteristika čísnkeho znamenia Prasa. Vhodným partnerom, s ktorým si bude Prasa skutočne blízke, je znamenie Koza. Prasa je obľúbené znamenie, ktoré jednoducho nadväzuje priateľstvá. Toto znamenie sa nemusí obávať ani vo vzťahu s Koňom, či so Psom. So všetkými týmito znameniami si dobre porozumie. Skvelé priateľstvo dosiahne so znamením Drak. Pre ženy v tomto čínskom znamení bude najlepšou priateľkou žena narodená v tom istom znamení - Prasa. Vhodným pracovným partnerom pre znamenie Prasa je Kohút, s ktorým môže Prasa očakávať dobrú spoluprácu nielen v manželstve, ale aj vo financiách a v práci. Je to dokonalá polovica k znameniu Prasa, ktorá je vhodná na priateľstvo, lásku, ale aj pre dokonalé pracovné duo.

Znamenie prasa, nevhodní partneri

Nevhodným partnerom pre znamenie Prasa sú ľudia narodení v znamení Hada. Had totiž vidí všetko a v tomto vzťahu hlavne akýkoľvek nedostatok svojho partnera. To môže prasa zarmútiť, pretože Had mu vo vzťahu dá dobre pocítiť všetko, čo robí zle. V tomto vzťahu tak nastáva demotivácia prasaťa a jeho psychický úpadok. Had má taktiež na Prasa vysoké požiadavky, a tak sa môže prasa cítiť menejcenne. Nevhodným partnerom je tiež nedôverčivá Opica, ktorá prináša do vzťahu s prasaťom viacero prekážok. Ich spojenie v láske a ich kompatibilita lásky označuje tento pár za toxický. Opica bude Prasa vyčerpávať a v konečnom dôsledku by to bol iba vzťah založený na vypočítavosti jedného zo znamení. Opica je teda tiež jedno zo znamení, ktorým by sa malo Prasa vyhýbať. Aj v komunikácii nastáva problém, kedy Opica nieje schopná akceptovať postoje čínskeho znamenia Prasa, upozorňuje charakteristika čínskeho znamenia Prasa. Skutočný pozor si však musí dávať na čínske znamenie Byvol. S Byvolom má Prasa skutočne komplikovaný a búrlivý vzťah. Ich vzájomné spojenie by sa mohlo škaredo skončiť. Najprv vytvárajú priateľstvo, potom lásku a nakoniec spaľujúcu nenávisť. Nemajú spločné záujmy ani hodnoty v živote a preto sa častokrát hádajú a nerozumejú si. Jeden aj druhý partner chce mať vzťah úplne pod kontrolou a chýba im tiež jemná komunikácia. Agresia, ktorú v komunikácii budujú ich stavia do nepeknej pozície v očiach toho druhého, ktorú si ani nezaslúžia. S inými znameniami si porozumejú určite lepšie.

Ako očariť čínske znamenie Prasa?

Vo všeobecnosti je toto znamenie teda niečo medzi priateľom a životným partnerom. Ak si chcete získať toto znamenie a spoznať ho do hĺbky, budete musieť byť najskôr jeho priateľom. Prasa sa nestretáva len tak s hocikým. Ak však túžite po romantickom milostnom vzťahu je pre vás tým pravým. Prasa je znamenie, ktoré vám poskytne veľké šťastie, pretože presne to, chce vo vzťahu pociťovať aj ono. Svoje zlé a negatívne pocity zvykávajú vykomunikovať s danou osobou a preto sa stávajú naozaj celoživotným partnerom. Každý problém dokážu rafinovane vyriešiť, pretože si vzájomný vzťah skutočne cenia. Prasa si môžete získať jedine úprimným srdcom a tým, že mu poskytnete skutočnú, úprimnú lásku. Ak si raz získate jeho srdce, pravdepodobne vám bude navždy verný. Musíte mu však dopriať úplnú spokojnosť vo vzťahu. Prasa je však nenáročné znamenie a preto by to nemal byť tvrdý oriešok.


Kompletná Charakteristika čínskych znamení


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.


Charakteristika znamenia Tiger