Charakteristika čínskeho Znamenia Tiger

čínske znamenie Tiger charakteristika

Charakteristika znamenia Tiger v skratke

Roky narodenia: 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010, 2022.

Šťastné čísla pre znamenie Tiger sú 3 a 1 a všetky kombinácie týchto čísel, ako napríklad 31, 313,

Šťastným dňom znamenia Tiger je 27. deň každého mesiaca.

Farba, ktorou by sa mali obklopiť je modrá a oranžová.

Šťastným mesiacom pre znamenie Tiger je Marec.

Nešťastnou farbou, ktorej by sa mali vyhnúť je hnedá.

Nešťastné čísla sú 7 a 8 a všetky dvojkombinácie týchto čísel, ako napríklad 87.

Nešťastný mesiac znamenia Tiger, podľa čínskeho horoskopu je Máj.

Veľká charakteristika čínskeho znamenia Tiger

Človek v čínskom znamení Tiger pociťuje počas svojho života potrebu dobrodružstva a spoznávania. Častokrát sa z týchto ľudí stávajú dobrodruhovia, ktorí budú žiť aj v iných kútoch sveta. Nehľadia na to, kde sa narodili. Každá kultúra je pre nich zaujímavá. Stále sa však vracajú k teplu svojho domova. Aby znamenie Tiger dosiahlo skutočné uspokojenie, jeho životná cesta si vyžaduje dobrodružstvo. Tiger je čínske znamenie, ktorému môžu ostatné znamenia zverokruhu závidieť jeho silu a energickosť. Toto znamenie má nesmierne dobrý zrak a preto dokáže aj v dnešnom svete očami pozorovať to, čo ostáva pred ostatnými ľuďmi skryté. Človek v znamení Tigra preukazuje svoju odvahu kamkoľvek sa vydá. Je to trpezlivé znamenie a preto sa s pribúdajúcim vekom stáva dobrým a rozumným rodičom. Deťom dokáže zabezpečiť potrebné poznanie sveta a posilniť ich rozhľadenosť. Každému, koho stretne ukáže, že svet nie je len malá nezaujímavá krabička, s obmedzenými možnosťami. Tiger vidí možnosti všade okolo seba a ženie sa za potrebným dobrodružstvom. Podľa čínskeho horoskopu je však Tiger oddané znamenie, ktoré sa vždy vráti k milovanej osobe. Nie sú nadšení z toho, ak im niekto diktuje ako majú žiť. Tiger potrebuje cítit slobodu a žiť podľa vlastných pravidiel. Len tak nájde v živote dokonalé uspokojenie. Tiger je zaujímavé znamenie v tom, že sa vo vonkajšom prostredí môže prejavovať ako príliš zhovorčivý, či naopak úplne mlkvý človek. Tieto dva extrémy sú podmienené jeho presvedčením o veci o ktorej sa aktuálne rozprávate, alebo jeho presvedčením o vašej osobe. Tiger sa nikdy nezdôverí človeku, ktorého pozná len krátko.

Zdravie čínskeho znamenia Tiger

Znamenie Tiger sa môže popýšiť dobrým zdravím. Zvyčajne sa počas života stretnú iba s častým prechladnutím, ktoré ale rýchlo prekonávajú. Tiger máva aj vysoké horúčky, na ktoré by si mal dávať pozor hlavne zvolením vhodného oblečenia. Nemal by sa pohybovať na miestach, kde by sa mohol nakaziť chrípkou, či infekčnou chorobou. Niekedy môže čínske znamenie Tiger potrápiť tiež bolesť chrbta a krčnej chrbtice. Tiger je však nesmierne aktívne znamenie čínskeho zverokruhu a práve vďaka tomu sa môže tešiť pevnému zdraviu až do vysokého veku. Obľubuje tiež rôzne športy, čo je pre neho veľmi prospešné. Tiger by si však podľa čínskeho horoskopu mal dávať pozor na namáhavé a až prehnané cvičenie, ktoré by zaťažilo jeho telo a vystavilo ho nadmernej fyzickej záťaži. Ak sa teda Tiger venuje športu, mal by sa venovať tiež rozcvičke a možno nejakým cvikom z jogy na posilnenie chrbtice. Čínske znamenie Tiger je energické, no niekedy sa môže cítiť aj vyčerpaný. V chvíľach únavy by sa mal snažiť uvoľniť vo wellnese, saune alebo na dobrej masáži.

Práca a peniaze čínskeho znamenia Tiger

Čínske znamenie Tiger býva zväčša centrum pozornosti ostatných ľudí. Rád na seba ťahá pozornosť a v Číne ho považujú za znamenie, ktoré treba rešpektovať. Znamenie Tiger sa podľa čínskeho horoskopu hodí na poolanie, kde bude využívať svoje vodcovské schopnosti. Čínsky horoskop hovorí o znamení Tiger ako o niekom, kto je vhodný pre vedúcu pozíciu v akomkoľvek odbore. Z Tigrov sú skvelí manažéri, herci, spisovatelia, hudobníci. Pre ženy narodené v tomto znamení sa hodí povolanie grafičky, alebo dokonca letušky. Muži sú skvelými reklamnými agentami, šoférmi a pilotami. Zo začiatku sa však musia popasovať s viacerými problémami, no so zvyšujúcim sa vekom, sa zvyšuje aj ich pozitívny vzťah k práci. Znamenie Tiger nesmierne dobre pracuje pod tlakom. Sú pre nich vhodné povolania, ktoré nie sú obmedzené na malý priestor. Absolútne nevhodným povolaním pre toto čínske znamenie je práca za písacím stolom niekde v kancelárii. S pribúdajúcimi rokmi si vedia lepšie zarobiť a byť vo svojej kariére často výnimočne úspešní. Keďže pociťuje srdce dobrodruha, v mladosti sa čínske znamenie Tiger radšej venuje zábave, cestovaniu a spoznávaniu kultúr, a ničomu neprikladá prílišnú dôležitosť. Preto sa jeho skutočná kariéra rozbieha zvyčajne až neskôr.

Charakteristika čínskeho znamenia Tiger - láska

Človek, ktorý sa pýši čísnkym znamením Tiger a narodil sa v jednom z roku Tigra je niekto, kto sa celým srdcom teší z lásky. Vo flirtovaní sú Tigre veľmi neohrabané a nemajú dar zaujať na prvý pohľad. Vynáhrádza im to však ich obrovský šarm a zmysel pre starostlivosť o toho druhého. Vo vzťahu prekazujú citlivosť a presne tieto vlastnosti lákajú záujemcu o toto znamenie. Láska je pre nich niekedy otázkou pokusu a rýchleho nadšenia. Tiger sa vo vzťahu nesmie nudiť. No ak nájdu lásku, sú z nej väčšinou nesmierne šťastní a môžete im naplno dôverovať.

Znamenie Tiger, partnerská zhoda, charakteristika a láska

Najlepší vzťah vytvorí čínske znamenie Tiger so znamením Kôň. Dobrý partnerský život spoločne zažíjú tiež Tiger a čínske znamenie Drak. Pre Tigra je tiež vhodným partnerom znamenie Prasa, s ktorým si bude dokonale rozumieť vo viacerých oblastiach. Pre znamenie Tigra je pokladom nájsť priateľstvo so znamením Koza. Toto priateľstvo totiž zvyčajne trvá veľmi dlho a je pevné natoľko, že ich nič nerozdelí. Ak sú Tiger a Koza dve ženy, ich priateľské puto trvá zvyčajne veľmi dlho. So znamením Zajac môže vytvoriť Tiger celkom zaujímavé pracovné partnerstvo. Keďže sú tieto dve znamenia podstatne rozdielne, dokážu nájsť na veci, na ktorej pracujú, každú chybu a preto sa ich projekt stáva úspešným. Môžu začať aj spoločne podnikať, no treba sa pripraviť na mierne nezhody v názoroch, pretože obe z týchto znamení majú rozdielny pohľad na svet. S Kohútom a Psom môže byť Tiger nesmierne očarený, no ich vzťah väčšinou neprerastie do ničoho vážnejšieho, než do priateľstva.

Znamenie Tiger, nevhodní partneri

Naopak, pre znamenie Tiger nie je vhodné spojenie s ďalším Tigrom alebo s Hadom. Najnevhodnejším partnerom pre znamenie Tiger je podľa čínskeho zverokruhu znamenie Opica.

Ako očariť čínske znamenie Tiger?

Tiger je dominantné znamenie a túto vlastnosť prejavuje aj v láske. Je to znamenie, ktoré buď dôveruje alebo nie. Môžete stretnúť priateľského a otvoreného Tigra, ktorý bude lev salónu, no na druhej strane môžete stretnúť Tigra, ktorý bude tichý a utiahnutý, pretože mu nesedí spoločnosť v ktorej sa práve nachádza. Tiger má sklon používať svoju silu a nadanie pre manažovanie iných aj v spoločnosti. Preto ho niektorí ľudia obľubujú no iní zase nie. V sociálnych vzťahoch majú tigri vždy dominantnú úlohu. Tiger je niekto, koho môžete väčšinou stretnúť v spoločnosti. Kontakt s ním nadviažete jedine zaujímavým a pútavým rozhovorom. Ideálne by bolo, ak by ste spomenuli cestovateľské zážitky a dobrodružstvá, ktoré ste na cestách zažili. Neskôr, keď si vás Tiger obľúbi, vám preužkáže romantiku, nehu a náklonnosť. Stojí za to, získať si čínske znamenie Tiger.


Kompletná Charakteristika čínskych znamení


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.


Charakteristika znamenia Tiger