Charakteristika znamenia Drak

charakteristika znamenia drak

Charakteristika znamenia Drak v skratke

Roky narodenia: 1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012, 2024.

Šťastné čísla pre znamenie Drak sú 1 a 7 a všetky kombinácie týchto čísel, ako napríklad 71, 711.

Šťastným dňom znamenia Drak je 1. deň každého mesiaca.

Farba, ktorou by sa mali obklopiť je zlatá a strieborná.

Šťastným mesiacom pre znamenie Drak je Júl.

Nešťastnou farbou, ktorej by sa mali vyhnúť je modrá.

Nešťastné čísla sú 8 a 3 a všetky dvojkombinácie týchto čísel, ako napríklad 83.

Nešťastný mesiac znamenia Drak, podľa čínskeho horoskopu je Jún.

Veľká charakteristika znamenia Drak

Drak je jednoducho ambiciózne znamenie, ktoré na okolie pôsobí mysticky. Medzi všetkými znameniami čínskeho horoskopu je práve znamenie Drak tým najtajuplnejší. Má veľa vlastných pozitívnych vlastností, no je to tiež znamenie, ktoré dokonale kombinuje kúsok z každého znamenia zverokruhu. Drak je znamenie, ktoré má snaď najväčšiu tradíciu v čínskom horoskope a v kultúre tamojších ľudí, ktorí veria, že sú práve jeho potomkami. Najsilnejšou stránkou ľudí narodených v znamení Draka sú ich nekončiaca energia a vodcovská povaha. Dokáže tak pomôcť komukoľvek v napredovaní, samozrejme, ak s ním má dobré vzťahy. Ak sa vám narodí dieťa v znamení Draka ste osobou, ktorá má pravdepodobne v rodine malého šéfa. Drak je znamenie, ktoré sa už od malička správa ako dokonalý manažér a ich vodcovské schopnosti sú hneď viditeľné a rozoznateľné od ostatných znamení čínskeho zverokruhu. Znamenie Drak má silnú túžbu realizovať svoje sny a plány pretože im v živote nikdy nechýba odvaha. Ak poznáte nejakého draka, alebo ste narodený v tomto čínskom znamení, istotne posiťujete enormné množstvo energie vo vašom živote.

Práca a peniaze čínskeho znamenia Drak

Znamenie drak je podľa čínskeho horoskopu milovník riskovania a výziev. Preto sa častkrát pohybuje na hrane a hľadá vzrušujúce príležitosti ako relaxovať. Drak uprednostňuje zamestnanie, kde môžu testovať svoju pracovitosť a šikovnosť. Pre znamenie Drak sú vhodné zamestnania, kde sa niečo deje. Nie je to typ človeka, ktorý by zostával v jednom zamestnaní dlhodobo, a mal jedno zamestnanie na celý život. Drak je čínske znamenie zverokruhu, ktoré potrebuje pre svoj život využívať naplno talent, fantáziu a svoju potrebu roztiahnúť krídla. Uprednostňuje zamestnanie, ktoré má priame spojenie s myslením a preto sú pre toto čínske znamenie zverokruhu vhodné povolania ako napríklad ekonóm, politik, či spisovateľ. Drak sa uplatní aj v oblasti módy, hlavne ženy sú skvelé módne návrhárky, v oblasti zdravotníctva, kde pôsobia ako lekári, alebo zdravotné sestry. Drak je čínske znamenie, ktoré podľa zverokruhu veľmi jednoducho zarába peniaze. Nie sú pre nich až také podstatné, ako by sa mohlo zdať, využívajú ich skôr na to, aby realizovali svoje sny, predstavy a túžby. Drak je čínske znamenie, ktoré dosahuje svoje ciele častokrát ešte pred dosiahnutím stredného veku.

Zdravie čínskeho znamenia Drak

Drak je šarmantné znamenie, ktoré majú vedomosti na to, aby sa dostali kamkoľvek. Majú v živote ambície, ktoré nasledujú. Práve kvôli svojej ceste za úspechom a dokonalým šťastím niekedy zanedbávajú svoje zdravie. Drak by sa mal viac venovať športovým aktivitám vonku a čerpať energiu z vonkajšieho prostredia. Šport je mu však veľmi blízky a ak ho raz okúsi, istotne sa doň zamiluje. Potrebuje len nájsť ten pravý, ktorý ho bude baviť. Ak sa bude toto čínske znamenie venovať športovaniu, zachová si pevné zdravie až do svojej staroby. Drak nemáva sklon ku konzumovaniu rýchleho občerstvenia, a stravuje sa väčšinou vyvážene. Tieto vlastnosti by mu závideli aj iné znamenia čínskeho zverokruhu. Ak sa dokážu ovládnuť a viac času venovať relaxu ako práci, istotne nájdu cestu k skvelému psychickému zdraviu až do konca života.

Čínsky horoskop a láska znamenia Drak

Čínsky horoskop sa na lásku díva z hľadiska spojenia spoločných záujmov dvoch ľudí. Podľa čínskeho horoskopu je potrebné hľadať partnera, ktorý sa k nám dokonale hodí a vyznáva rovnaké životné hodnoty a názory.

Znamenie Drak, partnerská zhoda a láska

Pre znamenie Drak je vhodným partnerom Potkan a Opica. Najkrajšie spojenie, ktoré bude dlhodobé, verné a z ktorého budú ťažiť silnú lásku obaja, dosiahne znamenie Drak s čínkym znamením Kohút s ktorým sa skvele dopĺňajú. Najväčšie priateľstvo nájde znamenie Drak v znamení Prasa, alebo s ďalším drakom. Dvaja draci si skvele rozumejú v hladine priateľstva. So znamením Kôň si bude Drak rozumieť hlavne v pracovnej oblasti a na projekte by mohol začať pracovať so znamením Zajac. Vzájomne sa dopĺňajú a tak vedia vypracovať dokonalý projekt s tým, že odstránia všetky chyby. Na svet okolo seba sa totiž pozerajú z dvoch rôznych uhlov pohľadu, čo je v tomto smere veľmi vítané.

Znamenie Drak, nevhodní partneri

Najhorším partnerským spojením pre znamenie Drak je partner v znamení Pes. Pre Draka nie je vhodný ani partner narodený v znameniach Byvol a Koza.

Ako očariť čínske znamenie Drak?

Ak hľadá Drak skutočného partnera na život postupuje váhavo. Systematicky sleduje svoje okolie a čaká na to, kto ho v okolí očarí. Drak nie je znamenie, ktoré by prejavovalo silnú potrebu po dlhodobom vzťahu. Chcú sa neustále hýbať dopredu a nezastavovať sa na jednom mieste. Stagnovanie nie je pre nich a preto pri sebe potrebujú osobu, ktorá vyžaruje veľa pozitívnej energie. Láka ho človek, ktorý má svoje ciele, ambície a ktorý ho nebude nikdy nudiť. Chcú aby bola jeho láska odvážna a hľadajú tiež niekoho, kto im poskytne teplo domova a budú sa ním chváliť pred rodinou, či pred kamarátmi. Drak je ambiciozny a preto potrebuje po svojom boku silného partnera, ktorý však bude aj potešením pre oko. Chce, aby sa jeho partner orientoval v komunikácii a preto ho môžete zaujať hlavne vašou komunikačnou zručnosťou a upraveným zovňajškom.


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Charakteristika znamenia Drak